*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Przedłużanie paznokci metodą żelową - Bardzo proszę o pomoc

ALLE - Pon Cze 14, 2010 5:43 pm
Temat postu: Bardzo proszę o pomoc
Cześć chciałam was prosić o radę, będę wyjeżdżać do UK do pracy ale chciałam przed wyjazdem dorobić sobie jakąś umiejętność, która da mi wyjście awaryjne. Moje pytanie brzmi jaką metodą klientki teraz najchętniej robią paznokcie? i czy ewentualnie, któraś z was była by skłonna poświęcić mi trochę swojego czasu (oczywiście wynagrodzę to :) ) i nauczyć mnie któreś z tych metod. Jestem z Warszawy. Dodam jeszcze, że bardzo lubię bawić się w malowanie i ozdabianie paznokci więc praca ze mną nie będzie aż tak bardzo męcząca.
Z góry dziękuję za pomoc.

niki1986 - Pon Cze 14, 2010 8:30 pm

ja lubie robic paznokcie metoda zelowa ale na formie,jakos bardzoej mi to pasuje;]
pozdrawiam;) :)


kliknij tutaj

Kartonik - Pon Cze 21, 2010 8:57 pm

ALLE szkolenia są płatne, więc wątpię żebyś znalazła dziewczynę, która będzie cię uczyć za darmo :/ zacznij sobie od żelu na tipsie, później szablon i akryl :)
kspg - Czw Wrz 30, 2010 3:09 pm

Ja wole żel jakoś bardziej mi się to podoba ... akryl szybciej żółknie ... :) :)
4nails - Czw Paź 28, 2010 10:14 am

To prawda,akryl szybciej żołknie ale z tego co obserwuję,to klientki nie odchodzą od niego. Najbardziej popularne w dalszym ciągu są metody żelowe i właśnie akrylowe. Nauka wcale nie będzie trudna hihi
justa793 - Pią Lip 01, 2011 11:50 am

witam jestem nowa mam na imie justa i mieszkam w uk.Właśnie zaczynam zabawe z paznokciami zalowymi niestety niemoge zrobic kursu ale uczy mnie koleżanka która taki kurs ukonczyła.Myslicie ze to wystarczy dodam ze niemam zamiaru robic paznokci ludziom tylko sobie... Wzwiązku z czym mam pytanie co myslicie o zestawach z allegro wiem ze sa one z niszej półki ale maja wszystko co potrzeba mysle o takim http://allegro.pl/rosaris...1688143293.html z czego mam zamiar na poczatek zmienic sam zel na ibd builder i podkład na ibd gel bonder ...prosze o pomoc i opinie .
Becia - Pon Lip 04, 2011 3:18 pm

Ja nie polecam zestawów z allegro. Myślę, że lepiej nie ryzykować- szkoda kasy :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group