*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Przedłużanie paznokci metodą żelową - Mój sposób na piękną linię usmiechu we frenchu :)

Chely - Sro Sty 20, 2010 11:36 pm
Temat postu: Mój sposób na piękną linię usmiechu we frenchu :)
Witam Was,

Odnalazłam ostatnio sposob na cudowny, piękny french. Zawsze miałam problemy z robieniem linii usmiechu, wychodziły za grube, za cienkie, albo krzywe. Ostatnio znajoma kosmetyczka pokazała mi takie specjalne urządzenie, jest super, bo linia uśmiechu wychodzą idealnie.
Tak wygląda i tak działa: http://www.youtube.com/watch?v=iwbshaNyJos

Jest naprawde świetna!! Zakupiłam ją tutaj zakupić http://ale.gratka.pl/oglo...jnej_linii.html

Najlepszy to mój zakup w tym roku :D jestem w siódmym niebie

Polecam Wam :) ) Używam go od 2 miesiecy i jestem bardzo zadowolona :)

sandiiii - Wto Lut 09, 2010 9:26 pm

oj czego to już nie wymuyślą ale co to dokładnie jest bo niezbyt wyraźnie widać?? Mi french już idzie sprawnie pędzelkiem, ręke mam pewną :)
kleo - Pią Mar 12, 2010 12:33 pm

nie z bardzo jestem przekonana do takich pomysłów, jak się ma wprawę to się zrobi od ręki

ciekawe co wymyślą do zrobienia lini uśmiechu w metodzie żelowej

julcia88 - Sob Mar 20, 2010 6:28 pm

mi się to nie podoba.. do akrylu owszem ale na żelu jak tym pracować ? ?
myszka9687 - Nie Mar 21, 2010 1:35 pm

Ja używam do żelu takiej fajnej gumki, ale nawet nie mam pojęcia jak to się nazywa, w Polsce jeszcze tego nie widziałam
sandiiii - Wto Mar 23, 2010 8:01 am

myszko a mozesz wstawić zdjęcie? Bardzo jestem ciekawa.
myszka9687 - Sro Mar 24, 2010 7:16 pm

Oto mój magiczny przyrząd :) :
Magdalena Hajok - Sro Kwi 07, 2010 12:08 am

No własnie ta gumka, to pedzelek silikonowy i sa na allegro. Mowisz, ze warto?? Ja osobiscie ,jezeli pracuje na warstwie dyspersyjnej to maluje 1) dociskajac bialy zel, 2)przecierajac suchym pedzelkiem, tzn wilgotnym, ale czystym. Jezeli na suchej warstwie, zmatowionej, odpylonej to dociskam do linii usmiechu :)
myszka9687 - Sro Kwi 07, 2010 9:22 pm

warto, warto, jestem bardzo zadowolona, nie ma szans na krzywy uśmiech hihi
4nails - Sro Gru 29, 2010 11:34 am

sandiiii napisał/a:
oj czego to już nie wymuyślą ale co to dokładnie jest bo niezbyt wyraźnie widać?? Mi french już idzie sprawnie pędzelkiem, ręke mam pewną :)


Najgorzej jest an początku,kiedy linie mogą wychodzić nierówne:) Ale po jakimś czasie można się przyzwyczaić i przede wszystkim nabrać wprawy. Miałam ten sam problem.

tomaszka - Nie Sty 30, 2011 10:31 pm

Myszka, ale tym przyrządem malujesz linię uśmiechu, czy przecierasz? Wydaje mi się, że chyba to pierwsze.
NeoNail - Pią Mar 11, 2011 11:46 am

Ja też myślę że tym przyrządem maluje się linie uśmiechu,w końcu ma tak dopasowany kształt żeby idealnie pasowało. Zastanawiam się nad jego kupnem jeżeli jest tak skuteczny jak piszesz.
4nails - Wto Kwi 26, 2011 10:35 am

Mnie na szczęście linia uśmiechu już dosyc pewnie wychodzi bez zbędnych przyrządów a jedynie za pomocą pędzelka. Jednak myślę, że początkujące dziewczyny mogą posiłkowac się takimi przyrządami jeśli rzeczywiście ułatwiają pracę.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group