*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Produkty do przedłużania paznokci - neo nail

malutka - Sro Lip 04, 2007 11:30 am
Temat postu: neo nail
dziewczyny powiedzcie mi czy która? zna t? firme i wogóle co oniej s?dzicie chce ich spróbowa? bo s? bardzo tani? firm? , a pozatym nigdy nie robi?am na jednofazowych
http://www.allegro.pl/ite...nowosc_hit.html

Anna - Sro Lip 04, 2007 10:52 pm

Nie znam firmy 8) ale wydaje si? by? troch? podejrzana :? No bo jednofazówka mo?e by? ró?owa?? czy ja o czym? nie wiem, czy jednofazówki s? prze?roczyste :roll: Z tego wynika, ? e po trzeciej warstwie tym ?elem (Bo przecie? jednofazowymi nak?ada si? trzy warstwy), paznokcie b?d? ró?ówe?
malutka - Czw Lip 05, 2007 12:16 am

szcze?e to s? i zwuk?e ale da?am przyk?adowe pierwsze lepsze wi?dz nie wiem chyba zaryzykuje i spróbuje bo za tak? cene to dobre i do robienia na patyku :D
Agusia - Pon Sie 20, 2007 10:43 pm

Ja tez nieznam tej firmy ale bym zaryzykowala :)
ania333 - Czw Paź 18, 2007 3:56 pm

i co malutak sadzisz o tej firmie??
malutka - Czw Paź 18, 2007 9:43 pm

nie zamówi?am ich :mrgreen: ale zafundowa?am sobie nowy zestawik ?eli ze sun flower i s? rewelacyjne :wink: :lol:
ania333 - Pią Paź 19, 2007 4:41 pm

no to moze nawet i lepiej :)
ivon - Czw Paź 25, 2007 10:30 pm

zele tej firmy sa tragiczne
z tej firmy zamowilam caly zestaw do tipsow w tym tez zele moje tipsy na tym zelu wytrwaly 1-2 dni pozniej odprysnely .
nie wiem zym to jest spowodowane moze tym ze sie dopiero ucze

malutka - Czw Paź 25, 2007 10:36 pm

hmm ciekawe :roll: , a dobrze pazurka przygotowa?a????
ivon - Pią Paź 26, 2007 7:30 pm

no nie wiem staralam sie zrobic dobrze ale napewno jest w tym troche mojej winy :razz:
Monika Cicha - Czw Lut 07, 2008 8:11 pm

tez niestety musze przyznacz ze zele z tej firmy sa tragiczne, ja coprawda zamawialam lampe ale 3 zele mialam gratis, bardzo sie ciagna sa geste strasznie si enakladaja trudno uformowaac krzywa C i co najwazniejsze mimo dobrze zrobionych pazurkow zele te niestey nie trzymaja sie dobrze, pozdrawiam
malutka - Nie Lut 10, 2008 3:51 pm

dzi?kuje dziwczyny za kom?tarze
Ania-220406 - Wto Lut 12, 2008 3:34 pm

dok?adnie ?ele tej firmy si? bardzo ci?gna trudno je formowa? dobrze ? e sie na nie nie zdecydowa?a?
Agusia - Wto Lut 12, 2008 9:52 pm

po co oni takie produkty sprzedaja.... :!: :!: :!: niech sami popracuja na nich
bebibebi - Pią Cze 18, 2010 9:25 pm

Ja też ostatnio wylicytowałam zestaw tej firmy, ale tak jak ja to mówię "rekreacyjnie", bo paznokciami zajmuję sie już dobre kilka lat, chciałam coś dodatkowego. Spróbowałam żeli -lipa ;) klej też nie klei ;/ pedzle beznadziejne ;/ nie polecam

Ja dużo na tym na szczęście nie straciłam ;) mam nową lampę przynajmniej :)

bebibebi - Pią Cze 18, 2010 9:25 pm

Ja też ostatnio wylicytowałam zestaw tej firmy, ale tak jak ja to mówię "rekreacyjnie", bo paznokciami zajmuję sie już dobre kilka lat, chciałam coś dodatkowego. Spróbowałam żeli -lipa ;) klej też nie klei ;/ pedzle beznadziejne ;/ nie polecam

Ja dużo na tym na szczęście nie straciłam ;) mam nową lampę przynajmniej :)

4nails - Czw Gru 02, 2010 1:18 pm

Czyli jednym zdaniem odradzasz ten zestaw? A jak sparwuje sie lampa? hihi
Marcia34 - Pią Mar 11, 2011 9:48 am

Witam Wszystkich na forum:) Dziewczyny zauważayłam ten wątek,wiec pomyślałam że odpowiedm odnośnie tej firmy. Miałam okazję kupić u nich kilka zestawów ( w tym również żeli) i nei mam zastzreżeń. Ktoś napisał że podejrzana sprawa,ale wcale że nie. Teraz zastanawiam się nad ponownym zakupem,być może kolejnego zestawu właśnei u nich. Dam znać co i jak,ale myślę że się nie zawiode.
Zoskaa34 - Wto Kwi 12, 2011 9:35 am

A ja mam całkiem odmienne zdanie na temat tej firmy. Żele wcale nie są tragiczne,a wręcz przeciwnie. Klej w porządku,a same pędzle solidne. Przynajmniej ja miałam takie wrażenie. Zresztą warto zaryzykować i przekonać się o tym samemu.
4nails - Pią Maj 27, 2011 4:08 pm

Tak czy inaczej zapraszam an naszą stronę internetową www.4nails.pl gdzie spotkacie naprawdę bardzo dużo ozdób do paznokci i nie tylko. W razie problemów chętnie doradzę w wyborze.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group