*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Przedłużanie paznokci metodą żelową - Jaki ?el?

alciaa2 - Pon Lip 02, 2007 9:59 pm
Temat postu: Jaki ?el?
Witam:)
Chcia?a?abym was prosi? o pomoc... napiszcie mi z jakiej firmy s? najlepsze ?ele, tz ja bym chcia?a ?el jednofazowy ?eby nak?ada? nim wszytskie warstwy:)
Z góry dzi?kuje za odpowied?
Pozdrawiam

_KropeK_ - Wto Lip 03, 2007 5:47 pm

ja pracuje na SF jest to ?elik dobry i niedrogi :) przynajmniej dla mnie...
Anna - Sro Lip 04, 2007 10:43 pm

A ja pracuje na Activie, jak dla mnie ?el jest ok. zw?aszcza dlatego, ? e bardzo cz?sto utwardzam naturalna p?ytk? paznokcia. Co do SF to uwa?am, ? e jest spoko ale tylko do tipsów, na naturalnych ju? tak dobrze sie nie trzyma.
Kinga-M - Pią Lip 06, 2007 4:57 pm

Ja mo?e ma?o profesjonalnie ale u?ywam ?elu z new nails jednofazowego.Jest nie drogi i dla mnie do ?wicze? w sam raz. :D
alciaa2 - Sob Lip 07, 2007 7:59 pm

a co powiecie na ten ?el -> http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=210829539 jest on dobry czy nie zabardzo???
malutka - Sob Lip 07, 2007 11:11 pm

alciaa2 napisał/a:
a co powiecie na ten ?el -> http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=210829539 jest on dobry czy nie zabardzo???



szcze?e to mialam kiedys z tej firm bia?y co po jakim? czasie zrobi? si? siny a nie wiem jak reszta ?eli

_KropeK_ - Pon Lip 09, 2007 5:43 pm

ja pracuje na tipsach tylko bo form jako? sie boje :P wi?c nie wiem jak SF trzyma sie na noturalkach :)
Agusia - Pon Sie 20, 2007 8:54 pm

Ja mam zel budujacy SF i jestem z niego zadowolona jest super na forme i super na tipsa.
Lilo - Pią Sie 31, 2007 6:46 pm

ja tez pracuje na SF :) choc na szkoleniu pracowalam na SPN
ania333 - Nie Paź 14, 2007 3:37 pm

ja na dzie? dzisiejszy ko?ystam z zeli naidesign, s?ysza?am wiele negatywnych opini na temat tych ?eli ja jak narazie nie narzekam. Nie mam te? ?adnego porównania ;( ale zanied?ugo kupuje zele z aktiv to jak b?d? wiedzia?a jakie s? to dam zna?
wenuska - Pon Paź 22, 2007 9:10 pm

SF nie s? z?e, ale osobi?cie polecam IBD... ?ele mo?e dro?sze, ale za to efekt gwarantowany! Pozdrawiam :lol:
Ibris - Sro Paź 31, 2007 9:35 am

ja u?ywa?am Reni Nail, teraz u?ywam Sun flower, i wol? jego ;)
Osa - Sro Lis 14, 2007 7:36 pm

sun flower....
czarna - Pią Lis 16, 2007 12:07 am

ostatni tez uzywam Yasmin - rewelacja
Osa - Pon Lis 19, 2007 9:12 pm

no i niby wlasnie yasmin jest dobry

czarna jeste? od niedawna dystrybutorem?

KOTEK - Wto Lis 20, 2007 10:14 pm

Ja uzywam zelu z firmy Diamond nails
chudzinka26 - Sob Gru 22, 2007 12:49 am

Ja z koleii uzywam zeli z firmy Gabrielle i Reni-Nails......I musze przyznac ze czytalam rozne opinie co do zeli z Reni-nails ale jak dla mnie sa one Ok.....chociaz wiadomo ze kazdy ma swoje zdanie.A w niedlogim czasie chce zakupic sobie zele od dobrejrady:) i po opiniach czytanych na forum dobrejrady wnioskuje ze sa to tez dobre jakosciowo zele.
Nadzieja - Wto Gru 25, 2007 6:17 pm

Firma new nails jest ok teraz zmienili szate ale nie wiem czy naprawde jakosc zeli.Ja mialm szkolenie na nich ale jak dla mnie byly za twarde ale to bylo kiedys.Ja Pracuje na Christrio jednofazowki dobre sa esn ale to trojfazowki i wiele pozytywnych opinni maja SPN ale ja na nich nie pracowalam.

Kinga-M jak teraz newnails lepszy jest i jak z gestoscia?Z tej firmy strasznie podrozaly akrylki moim zdaniem za bardzo.Kinia a zakupujesz w Wawie na Grzybowskiej ?

acia78 - Pią Sty 04, 2008 9:05 pm

Ja chce polecic wszystkim pazurkowym maniaczkom zel Magic Nails Przez rok szukalam dla mnie odpowiedniego zelu i albo byl kiepskiej jakosci tak jak np Belartte ktory byl za ta sama kase a nawet wiecej niz MN a nie nadawal sie do niczego co do zeli SPN hmm mowia ze sa bardzo dobre ale ja o nich takiej opini nie mam, mialam tez zele Ladys Nails i co mialy byc rewelacja ,zel tak zadki ze nie da sie na takim pracowac ,no jeszcze ten mleczno rozowy moze byc nawetjest za gesty ale za to skorek nim nie zalejesz ,a do zeli z allegro to juz calkiem przekonanie nie mam i nie jeden w koszu wyladowal np reni nail ale nie powiem bialy do french rewelacja bielszego jeszcze nigdy nie spotkalam przy nalkadaniu zadnych zaciekow no ten musze pochwalic ale do zbudowania przynajmniej dla mnie sie nienadaje jeszcze raz zele Magic Nails sa naprawde rewelacja nic sie nie zapowietrza i nie zaz zadarlam mojego pazurka z bolu myslalam ze nie wytrzymam a wszystko sie trzymalo
Nadzieja - Sob Sty 05, 2008 8:39 pm

acia78 napisał/a:
Ja chce polecic wszystkim pazurkowym maniaczkom zel Magic Nails Przez rok szukalam dla mnie odpowiedniego zelu i albo byl kiepskiej jakosci tak jak np Belartte ktory byl za ta sama kase a nawet wiecej niz MN a nie nadawal sie do niczego co do zeli SPN hmm mowia ze sa bardzo dobre ale ja o nich takiej opini nie mam, mialam tez zele Ladys Nails i co mialy byc rewelacja ,zel tak zadki ze nie da sie na takim pracowac ,no jeszcze ten mleczno rozowy moze byc nawetjest za gesty ale za to skorek nim nie zalejesz ,a do zeli z allegro to juz calkiem przekonanie nie mam i nie jeden w koszu wyladowal np reni nail ale nie powiem bialy do french rewelacja bielszego jeszcze nigdy nie spotkalam przy nalkadaniu zadnych zaciekow no ten musze pochwalic ale do zbudowania przynajmniej dla mnie sie nienadaje jeszcze raz zele Magic Nails sa naprawde rewelacja nic sie nie zapowietrza i nie zaz zadarlam mojego pazurka z bolu myslalam ze nie wytrzymam a wszystko sie trzymalo


Hm co do tych zeli to nie wiem nic na ich temat procz tego ze znajma instruktorka nie byla zachwycona ale wiecie to opinnia instrultorki.Ja obecnie pracuje na christrio i na spn i sa oki nawet bardzo oki a szczegolnie cto ale to wyrzsza polka.Teraz chce sprobowac tez esn lub ibd bo sobie chwala moze wtedy zmienie na rownie dobre firmy ale tansze :wink:

Anna - Pon Sty 07, 2008 3:16 pm

Chudzink co to za "dobrarada"??? :roll:
Kasia - Pon Sty 07, 2008 5:15 pm

te cto to chodzi o christio tak to naprawde taka wyzsza polka??? rzeczywiscie sa takie dobre??? bo ja teraz pracuje na Lion Cosmetics 0-3 TOP GEL....i sa naprawde superrr...wiec pytam bo otwiram salon i szukam naprawde porzadnych zeli :lol:
Nadzieja - Pon Sty 07, 2008 11:47 pm

Kasia napisał/a:
te cto to chodzi o christio tak to naprawde taka wyzsza polka??? rzeczywiscie sa takie dobre??? bo ja teraz pracuje na Lion Cosmetics 0-3 TOP GEL....i sa naprawde superrr...wiec pytam bo otwiram salon i szukam naprawde porzadnych zeli :lol:


napisze ci firmy ktore mozes spokojnie kupic:
Cto to rewelacja sa to jedne z najlepszych zeli.
Esn jest to dobra firma i nie roga
Ibd jest to frima dobra i teraz spadla na cenie
nsi jest dobra i tania
teraz tez mam dobre zdanie o spn.
entityti ale to tez gorna polka ale strasznie droga i nie oplaca sie do salonu bo musiala bys miec olbrzymki cenki.Ja polecam do salonu np.esn 30gr 156zl a kolorki 32zl a cto 30gr 187 a kolorki 60zl.Powinnas sprobowac naprawde profejonalnych kosmetykow
mam nadzieje ze pomoglam.

Kasia - Pon Sty 07, 2008 11:53 pm

bardzo Ci dziekuje pewnie skorzystam...tylko za bardzo nie kapuje tych skrutow :roll: ...przepraszam ale jezeli mozesz rozwinac cale nazwy bede wdzieczna :lol:
Nadzieja - Pią Sty 11, 2008 12:08 pm

Kochana to nie sa skroty ale nazwy firm.Idziesz to hurtowni czy wchodzisz na strone Ef i zamawiasz skoro robisz profesjonalnie pazurki to masz kurs i bedziesz mogla zamowic z Ef tylko dziwie sie ze nie znasz tych firm?!.
Anna - Sob Sty 12, 2008 12:11 am

Tylko troche przeliterowa?a? nazw? :) nie entityti a - > Entity (firma Toma Halcomba)- Mojego i nie tylko, mistrza paznokciowego:) Frenchowego:)

A tu adresik

www.entitybeauty.com/

Nadzieja - Sob Sty 12, 2008 12:48 am

A no tak masz Aniu racje hihi czasem mam tak ze pisze owrotnie bo mam niemieckiego kompa i czasem tez inaczej litery sa ustawione lub znakow polskich nie ma i tak to wychodzi kupa smiechu hihihihWazne ze wiemy o co chodzi hehe.Pozdrawiam
Kasia - Sob Sty 12, 2008 1:01 pm

to ze na stronach mozna zamowic to wiem ale ja musze jechac do hurtowni...dlatego szukam dobrych zeli...a nie znam firm zeli bo od poczatku robilam na RendezvouS nail care system a poznej na lion cosmetics i nie nazrzekalam a w salonie pracowalam na La femme i nie mialam potrzeb poznania innych zeli ale teraz musze i chce miec naprawde dobre zele...pozdrawiam i dziekuje
Kasia - Sob Sty 12, 2008 1:04 pm

dziekuje i pozdrawiam
Nadzieja - Sob Sty 12, 2008 3:00 pm

Spoczko i powodzenia!
Kasia - Sob Sty 12, 2008 3:45 pm

dzieki bedzie mi potrzebne hehe a nawet bardzo...
_PaLuA_ - Czw Sty 17, 2008 10:13 pm

Kobitki kochane...
jak juz wspomnialam,zrobilam kurs 2 tygodnie temu i jak na poczatek wzielam zele jednofazowe firmy RA Nails...Co sadzicie o tych zelach?
Ja zawsze mialam robione pazury tymi wlasnie zelami, i trzymaly sie w porzadku.
A wy kochane?
Co myslicie?

P.S- uczylam sie na zelach IBD, na pewno kiedys sie na nie przerzuce :D

Anna - Czw Sty 17, 2008 10:20 pm

ja niestety nie znam tych ?eli, ale z tego co si? orientuj? to sa bardzo ró?ne zdania na ten temat. Jesli sobie je chwal? inni mowia ? e same z siebie spadaj?.
malutka - Czw Sty 17, 2008 10:29 pm

Nadzieja napisał/a:
Kochana to nie sa skroty ale nazwy firm.Idziesz to hurtowni czy wchodzisz na strone Ef i zamawiasz skoro robisz profesjonalnie pazurki to masz kurs i bedziesz mogla zamowic z Ef tylko dziwie sie ze nie znasz tych firm?!.



powiem szcze?e , ja mam sko?czon? roczn? szko?e i do tego jestem po kilku szkolonkach w masteru a co poniektórych nazw nie znam

Nadzieja - Pią Sty 18, 2008 12:08 am

Sa to nazwy jednych z najlepszych firm a do tego nie drogich.Ma te firmy Eurofasihon lider w dystrybucji kosmetykow. :wink:
berbea - Pią Sty 18, 2008 12:58 am

witam kole?anki!!! a co macie do powiedzenia na temat firmy nsi?? pozdrawiam!!
Nadzieja - Pią Sty 18, 2008 2:09 pm

berbea napisał/a:
witam kole?anki!!! a co macie do powiedzenia na temat firmy nsi?? pozdrawiam!!

Nsi to jedna z leopszych firm.jak weszla linnia atracion to byla chwalona ale teraz jest kilka negatywow:
ze trudno dobrac proporcje
ze jest twardy akryl
ze pazurki sa marurkowate
i biel nie jest taka biala
co do zeli to nie wiem bo nie interesowalam sie zelami tej firmy.Hm trudno powiedziec bo trzeba sprawdzic i wtedy bedziesz wiedziec,a wiesz ze wszystko tez zalezy od umiejetnosci i nie tylko materialu. :wink:

_PaLuA_ - Pią Sty 18, 2008 8:21 pm

Ja na pewno zmienie zele, te sa tak na poczatek,chcialam sie tylko dowiedziec co Wy o nich sadzicie,mi jak na poczatek raczej styknie:D
Myslalam pozniej o zmianie wlasnie na IBD...
NSI jakos do mnie nie przemawiaja,tez slyszalam,ze BIEL NIE JEST TAKA BIALA...
Teraz obecnie mam biel z firmy ESN, ona wcale nie jest biala...albo nie jest kompatybilna z RA Nails...Bo nie bylo bieli z RA,musialam polaczyc;)
Pozdrawiam i dziekuje za opinie:D
Jesli ktoras bylaby jeszcze taka kochana zeby wypowiedziec cos wiecej na ten wlasnie temat,bede wdzieczna...
Bo zdania sa podzielone...a ja bym chciala uslyszec wiecej:)

wenuska - Sob Sty 19, 2008 2:29 pm

Polecam IBD - rewelacyjne ?ele..... :mrgreen:
wenuska - Sob Sty 19, 2008 2:32 pm

Nale?y jednak pami?ta?, ? e ka?da z nas stylistek ;) z czasem znajdzie "SWÓJ ?EL". Jedne babeczeki lubi? ?ele g?ste, inne ?adkie..... trzeba popróbowa? i znajdzie si? swój na ktorym b?dzie si? pracowa?o najlepiej. :mrgreen:
Powodzenia!!

sabra2006 - Sro Lut 06, 2008 2:42 pm

A co powiecie o ?elu Viggen jest dosy? drogi ale s?ysza?am ? e bardzo dobry....Czy która? z Was mia?a kiedy? z nim do czynienia :) )
Nadzieja - Sro Lut 06, 2008 5:50 pm

Dokladnie kazda z nas kiedys znajdzie swoj zel.Tylko trzeba probowac. :wink:
Nadzieja - Sro Lut 06, 2008 5:51 pm

sabra2006 napisał/a:
A co powiecie o ?elu Viggen jest dosy? drogi ale s?ysza?am ? e bardzo dobry....Czy która? z Was mia?a kiedy? z nim do czynienia :) )

Hm te zele hyba mozna zamawiac tylko jesli ktos ma salon lub do szkoly jesli to te zele to sa ok.

postrzelona20 - Pią Lut 08, 2008 6:09 pm

czy ktoras z kobietek pracuje mo?e(uczy sie) na produktach z formy reni nails?? bo znalaz?am na allegro jej produkty i nie wiem czy warto kupowa?,czy jednak sobie odpuscic...a moze doradzicie mi jak juz z allekro zestawy to który najlepiej?
Nadzieja - Pią Lut 08, 2008 7:43 pm

Hm ja powiem Ci tak
Na allegro nigdy nic nie kupuje chodzi mi o chemie do stylizacji bo wiemy jak jest na allegro nigdy nie masz pewnosci co jest w pudelku markowego zelu.Jesli juz to moge Ci polecic jednego sprzedawce ale zeli ibd.Reni ja bym nigdy nie kupila dla mnie to malo profesjonalne zele ale to dla mnie ja pracowalam odrazu na profesjonalnych i nieoszczedzalam na tym bo efekty widac na koncu jesli kupisz malowartosciowe zele to i taka bedzie twoja praca.jaa proponuje odrazu kupic dobre zele moze drozsze ale uczyc trzeba sie na dobrych produktach bo jak cos bedzie nie tak to bedziesz sie glowic czy to twoja wina czy zelu. :wink: :wink: Takie moje zdanie.

postrzelona20 - Pią Lut 08, 2008 8:02 pm

dziekuje za wiadomosc...to czy mozesz mi przesllac linki gdzie i co najlepiej kupic??tak gdzie ty kupujesz?wiesz wszytsko co potrzebne...np lampa,zele,bo ozdoby,czy promer,cliner,waciki itp to na allegro moge kupic??nie mam zasnej hurtowni z kosmetykima ko?o mojej miejscowosci
Nadzieja - Pią Lut 08, 2008 8:40 pm

A wiec tak w hurtowni
-zele
-akryle
-primer
-plyn do odluszczania*zalezy od firmy czasem jest 2w1i jest to tez plyn do przemywania masy
-pedzelek do zelu roz.4
-pedzel do akrylu rozm.8 lub 10
-klej
-oliwka do skorek
-cazki
-kopytko metalowe
dezynfekcja w plynie
-tipsy i formy
-czyli cala chemia i podstawy
a z allegro mozesz kupic
-lampke jesli ma gwarancje i zadaj pytanie sprzedajacemu ile czasu jest na rynku jesli jest ok to powie i zeby mial jak najmniej negatywow ew.tych ktore posadzaja o podruby itp.
-waciki
-patyczki do skorek
-pudelka na ozdoby itp.Takie drobnostki ktore nie maj takiego znaczenia jak chemia.
Na kupuje na www.eurofashion.com.pl lub www.shop.spnnails.com lub w hurtowni kolo mnie.Jesli masz kurs polecam eurofasion jesli nie a chcesz dobre markowe zele to pisz na priv.A i mozesz kupic takie drobiazgi lub lampe jeszcze na www.wszystkodopaznokci.com tam znajome maja lampki kupione i sa oki ja mam z ef taka przelotowa na 1 zarowke za 160zl masz gwarancje itp.
UFFFFF mam nadzieje ze o niczym nie zapomnialam :wink:

postrzelona20 - Pią Lut 08, 2008 9:06 pm

?oh ale sie rozpisa?as;)) popatrzy?am na te stronki i jak mam kupic tutaj to rezygnuje...niestety,ale nie mam az tyle pieniedzy na to...;/ jejq chyba moje marzenia legn?? w gruzach...:( naprawde nie moge zaryzykowac i kupic z allegro...no chyba nie ja pierwsza i nie ostatnia kupuje na allegro zestawy...
Nadzieja - Pią Lut 08, 2008 9:43 pm

No wiesz moesz ryzykowac ale jesli cos bedzie nie tak to stracisz kase.Twoja decyzja.Jesli bedziesz oszczedzala na takich rzeczach to napewno sie to odbije na efekcie twojej pracy.Moim zdaniem to wstrzymaj sie i kup sobie twedy cos porzadnego i cos co przyniesie efekty w pracy.Masz kurs robiony tylko szczerze?jesli chcesz to napisz mi na priv.bo jesli nie masz to proponuje najpierw kurs bo to podstawa.Nawet nie wiesz jak mozesz zrobic krzywde taka prowizorka.Na kursie naucza Cie podstaw i ominiesz ryzyko przyzwyczjen ktore utrudniaja prace.Takie jest moje zdanie i tak bym zrobiula ja.
postrzelona20 - Sob Lut 09, 2008 10:13 am

nie niestety nie mam kursu....i narazie go nie zrobie,bo mnie na niego nie stac...ale w przyszlosci mam zamiar zrobi? kurs...narazie w ogole sie wstrzymuje z czymkolwiek...pozdrawiam gor?co:*
Katia - Pon Lut 11, 2008 11:40 am

A czy która? z Was mia?a okazj? pracowa? na ?elach Naico? Szuka?am w necie opinii i s? tak ró?ne, ? e ci??ko z nich co? wywnioskowa?.
Nadzieja - Pon Lut 11, 2008 2:12 pm

Fakt nie zznam ich ale jesli tyle samo jest negatywow co pozytywow to lepiej zaopatrzec sie w cos takiego gdzie beda pozytywy lub ich przewaga.Lepiej kupic zele ktore ciesza sie dobra opinnia a negatyw na temat danej firmy to znikoma ilosc. :wink:
Ania-220406 - Wto Lut 12, 2008 3:27 pm

Nadzieja ja uwa?am tak samo jak ty bo je?eli ?el ma tyle samo negatywnych co pozytywnych opini to trzeba sie zastanowi? czy nie wybra? czego? co ma lepsz? opinie
Katia - Wto Lut 12, 2008 3:57 pm

Ja generalnie pracuj? na SF, ale sklep Naico tak blisko ;) Ale macie racj?. Nie ma to jak materia?y z przewag? (i to znaczn?) pozytywnych opinii. Cho? z drugiej strony ciekawo?? jest silna, mo?e kiedy? dam sobie u nich zrobi? pazurki i zobacz? jak to wygl?da :) Ale póki co zostan? przy SF.
Nadzieja - Wto Lut 12, 2008 5:12 pm

Wiesz inaczeh jest jak sie juz czegos dorobisz i mozesz sobie pozwolic na maly wydatek bo kupisz male ilosci i ijuz a co innego jak zainwestowalas w cos kaske dopiero co djamy na to i zakupujac cos mozesz wywalic ja w bloto a nie satc nie na to powiedzmy.Nie chce tu nikogo brazic ale tak sie tylko mowi.Kazdy grosz jest wazny w naszym zawodzie bo tu 5zl tu 10zl i tak mozna uzbierac na np.superancki lakier o ktorym mazylysmy.Ja mimo ze tyle juz robie pazurki to i tak zal mi kazdego grosza dlatego jak chce wyprobowac nowa firme to taka co ma pozytywynp.ze nie podchodzi powietrze-jesli plytka jest odpowiedni przygotowana,nie babluje itp.Negatywy ze spadly pazurki i ze mimo staran jest pow.to wazny znak ostrzegawczy dla naszych porfeli.Wiec jesli probowac to cos dobrego.Duzo zalezy tez od sposobu nakladania produktu czli naszych umiejetnosci ale czasem je mamy a firma wydala na swiat badziewwie wiec zostaje nam zuzyc na cwiczonka lub na wystawke. :wink: :wink:
Katia - Sro Lut 13, 2008 11:21 am

No w?a?nie mnie te? szkoda pieni?dzy na takie testy. A opinie o Naico nie s? konkretne (mówi? o tych negatywnych), "nie polecam" i to wszystko. Tak jak mówi?am, zostan? przy SF :)
Nadzieja - Sro Lut 13, 2008 1:07 pm

:wink: to ok!!!!
Katia - Sro Lut 13, 2008 1:53 pm

Dzwoni?am do siedziby Naico w Gdyni spyta? ile kosztuje u nich zrobienie frencha. 90 z? to sporo, szczególnie, ? e du?e opakowanie ?elu kosztuje tam 80 z?. Jak na razie to zbyt wielka kwota by ryzykowa?. Mo?e jak si? rozkr?c? to wypróbuj? co? od nich ;)
Nadzieja - Sro Lut 13, 2008 7:15 pm

A nie lepiej kupic cos lepszego?jak na french to malo tak naprawde i juz to swiadcy o tym e nie sa to profesjonalne kosmetyki.Ja wolala bym kupi male opakowanie np.ibd a kolorwoki masz juz 58zl za 14 ml to naprawde duza ilosc zelu a mala kwota.masz gwarancje jakosci za darmo.
Katia - Nie Lut 17, 2008 8:05 pm

Co racja to racja :) A klientki z byle czym na pazurkach bym nie wypu?ci?a, wi?c nie ma co ryzykowa?.
Katia - Czw Lut 21, 2008 5:42 pm

Znalaz?am kogo? kto u?ywa? Naico :) No i si? dowiedzia?am, ? e zapowietrza si? nieziemsko. Ale do zalewania ozdób jest ok. Polecono mi tak?e Bass Cosmetics. Rzeczywi?cie ?wietnie si? trzymaj? i nie ? ó?kn? :) Niestety troszk? dro?sze s? od SF.
Nadzieja - Czw Lut 21, 2008 6:34 pm

No to fakt jest to droga impreya w porownaniu do SF :wink:
Malinka - Sro Mar 26, 2008 10:44 pm

Hej a znacie mo?e Effective Nails? Pani w hurtowni bardzo je zachwala. Ja mam na razie jednofazowy przezroczysty - jest supcio i ró?owy kamufluj?cy, który nie bardzo mi przypasi?. Znacie tak? firm?? Z góry dzi?kuj? za odpowied?. Pozdrawiam!
Nadzieja - Czw Mar 27, 2008 2:30 am

Ja nie slyszalam o niej ale moze dziewczynki cos slyszaly.Wpisz np.w google ta nazwe moze cos znajdziesz?!
MariaW_INN - Czw Mar 27, 2008 8:12 am

Ja zaczynalam swoje nauki niegdys na produktach Sun Flower :) pracuje równiez na IBD i SPN, przetesowalam równiez produkty allegrowe, chi?skie oraz niemieckie i od jakiegos czasu przymierzam sie do wprowadzenia swoich wlasnych produktów. Postawilam na producenta niemieckiego, gdy? ?ele nie dosc ze sa swietne jakosciowo, to przede wszystkim nie uczulaja, nie powoduja wyprysku kontaktowego. To jest w ostatnim czasie bardzo powa?ny problem, spotkalam na forach i w internecie sporo stylistek, które maj? powa?ne problemy z alergia na ?ele. Co do kamufla?u to niezmiennie polecam Sun Flower, chociaz czasem drazni mnie, ze co opakowanie to inny odcien pigmentu :)
scratt - Wto Kwi 01, 2008 6:59 pm

kochaniutkie Jesli wiecie cos na temat zeli firmy Activ to prosze napiszcie Bede wdzieczna :kwiaty:
Nadzieja - Wto Kwi 01, 2008 10:11 pm

ja firme activ znam ze skarg na firme jest nie zetelna i badziewna jesli o tej samej poiszemy odczywiscie hehe
scratt - Wto Kwi 01, 2008 10:25 pm

dzi?kuj? zaodpowied? :)
Anna - Wto Kwi 01, 2008 10:57 pm

A ja lubi?am t? firm?. Do?c d?ugo na niej pracowa?am i nie narzeka?am. Mówi? w czasie przesz?ym, bo na jakis d?u?szy czas by?am zmuszona przesta? upi?ksza? paznokietki.

?ele tanie, jako?? jak dla mnie lepsza niz SF, ale wi?kszo?? dziewczyn pewnie si? ze mn? nie zgodzi. Du?e zastrze?enie mia?am tylko do white'a. Ci?zko si? z nim pracowa?o bo mia? konsystencj? farby olejnej. Ale do wszystkiego mo?na si? przyzwyczai?.

Jesli masz jakie? konkretne pytania co do ich produktów to ch?tnie odpowiem.

kasiek1 - Sro Kwi 02, 2008 10:17 am

dziewczyny a zanacie takie zele jak MAGIC GEL UV?
kasiek1 - Sro Kwi 02, 2008 10:20 am

a moze ktoras z was slyszala o zelach bass cosmetics bo ostatnio slyszalam takie opinie ze jest dobry jak cos slyszalyscie lub uzywacie tych zeli to prosze opinie
Nadzieja - Sro Kwi 02, 2008 9:01 pm

Bass cosmetics jest dobra firma do stylizacji pazurkow ale ja wole raczej ibd cto spn itp.Ale to rzecz gustow i finansow.
doktorka - Czw Kwi 03, 2008 10:28 am

hej a ja pracuej na IMS jestem bardzo zadowolona z tych zeli :lol:
kasiek1 - Czw Kwi 03, 2008 11:36 am

ja wlasnie chcialam zmienic zelik i skusilam sie na (dzieki waszym opiniom) na sun flower BB teraz czekam na dostawe i zobaczymy
Nadzieja - Czw Kwi 03, 2008 3:28 pm

Nio super to czekamy na opinnie!!!
kasiek1 - Czw Kwi 03, 2008 5:48 pm

na pewno bedzie juz nie moge sie doczekac tego zelu:)
MariaW_INN - Czw Kwi 03, 2008 7:18 pm

To czekamy na relacje, bo sama jestem ciekawa :) a bass cosmetics to bardzo dobra firma, maj? ?wietne produkty i jak jestem w Gdyni, to lubi? do nich zachodzic :D
ja - Czw Kwi 03, 2008 9:49 pm

Ja obecnie pracuje na ?elach firmy activ i jestem bardzo zadowolona, nie mam do nich ?adnych zastrze?e?. Ale równie? jestem Bardzo ciekawa ?elu BB :lol:
Coletta - Pią Cze 27, 2008 10:11 pm

Witam czy ktoras z Was uzywa?a juz SF jednofazowy z Jedwabiem nowosc mozecie cos napisac o tym zelu
asia1212 - Sob Cze 28, 2008 5:49 pm

Ja osobi?cie polecam te ?ele:
http://www.allegro.pl/skl...eknych_paznokci
Sa naprawde super ?wietnie mi sie na nich pracuje. ps akryle tez maja super

Coletta - Nie Cze 29, 2008 4:17 pm

Znala?am jeszcze z SF zel nylonowy jak uda mi sie wkleic to wkleje opis co to jest ,,?el Jednofazowy Nylonowy to preparat najnowszej technologii! Dzi?ki wewn?trznej strukturze wzmocnionej mikrow?óknami nylonowymi, ?el ten cechuje si? wyj?tkowo wysok? trwa?o?ci? oraz ?wietn? przyczepno?ci?. ?el Jednofazowy Nylonowy jest ?elem ?redniog?stym, jego unikalna struktura sprawia, ? e nie sp?ywa z paznokcia i rewelacyjnie si? samopoziomuje, dzi?ki czemu jest ?atwy do na?o?enia nawet dla pocz?tkuj?cej stylistki.;Tyle opis czy ktos z Was juz uzywa tego zelu :smirk:
aguszek - Sob Lip 12, 2008 10:39 am

a ja mam pytanko :lol: powiedzcie mi o co chodzi z tymi ró?nymi rodzajami ?eli? buduj?cy, jednofazowy, trójfazowy,itd...ja jesem samoukiem niestety nie uko?czy?am szko?y ani kursu w tym kierunku i sie nie orientuje :szalony:
kiki - Pon Lip 14, 2008 6:49 pm

poprzegladaj forum napewno znajdziesz duzo wiadomosci... w jednym temacie Ania O. podala linka z fajnymi wiadomosciami http://uroda.mojeforum.ne...c7a0af7d43b8572
aguszek - Pon Lip 14, 2008 7:28 pm

nie moge otworzy? stronki któr? podala?, wyskakuje b??d :neutral:
kiki - Pon Lip 14, 2008 8:17 pm

teraz napewno zadziala :smirk: http://uroda.mojeforum.ne...c7a0af7d43b8572
aguszek - Wto Lip 15, 2008 5:04 pm

dzi?ki! tu jest wszytko czego mi potrzeba :dzieki:
jeanette - Pon Lip 21, 2008 11:30 am

Witam, widz?, ? e nikt nie korzysta z ?elków firmy Nails Company! Nie wiem dlaczego, bo osobi?cie uwa?am, ? e s? na prawd? godne polecenia! Sama stosuj? je juz prawie 2 latka bez reklamacji!! Szczególnie uwielbiam All In one Pink stosowane z primerem! Fajnie retuszuje przebarwienia i nadaje ?wietny mleczno ró?owiutki kolor! jeszcze raz polecam!!
malutka - Pon Lip 21, 2008 11:35 am

jeanette, ja by? dobrze poczyta?a to ja czasami korzystam z tych ?elików ale wole IBD
ja - Sro Lip 23, 2008 8:31 pm

Ja zmieni?am teraz activ na sun flower BB, my?la?am ? e b?dzie bez zastrze?e? ale niestety tak nie jest. Pierwsze paznokcie wychodzi?y mi bardzo p?askie i po jakim? czasie p?ka?y, kiedy u?o?y?am sobie krzyw? C to po w?o?eniu do lampy rozlewa si? na boki w czasie utwardzania. W efekcie mia?am bardzo mocno zalane boki. Jego najwi?kszy plus to ten ? e jest bardzo mi?kki w opracowaniu-co bardzo sobie cenie w ?elu .Nie wiem mo?e ja nie umiem obchodzi? si? z tym ?elem tak jak powinnam- chocia? znaj?c ?ycie na pewno robie co? nie tak hihihi :lol:
malutka - Sro Lip 23, 2008 8:44 pm

obró? pazurka dogóry "nogami" na 10 sek. przed w?ozeniem do lampy jak tak robie i fajnie wychodz?
ja - Sro Lip 23, 2008 9:27 pm

niestey ta metode te? próbowa?am i nic z tego :cry:
jeanette - Sro Lip 30, 2008 11:02 am

malutka, a probowalas toucha?? Ja sie zakochalam! Dla klientek z bardzo obgryziona plytka, super wydluza linie frencha, ma bardzo naturalny kolor!! sprobuj!!
malutka - Sro Lip 30, 2008 1:08 pm

mam go , i dlatego wole z sf
Milunia - Pon Sie 17, 2009 11:29 pm

ale ze mnie gapa!! ladnie zaczynam :) nie potrzebnie zalozylam nowy temat :zawstydzony:
no ale nic. nie wiecie moze jakie sa zele producenta Titan Cosmetics?? maja serie stal line i exlusive i jeszcze pare innych. chce przetestowac. obecnie pracuje na Effective Nails. zele super przyczepnosc i calkiem niedrogie. mam hurtownie niedaleko i kozystam :D a kurs takze na nich mialam :P

Patunia - Wto Lis 03, 2009 9:00 pm

Ja ostatnio przerzuciłam się na simply nails, są dużo tańsze od moich poprzednich (SPN) a pracuje się tak samo, klientki nie zauważyły różnicy, no może poza opakowaniem :) bo sn ma fajne różowo-przezroczyste pudełeczka
myszka9687 - Sob Lis 07, 2009 12:31 am

Ja z kolei pracuje na żelach firmy Lady's Nails. Jestem bardzo zadowolona, nie sprawiają żadnych problemów:)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group