*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Przedłużanie paznokci metodą żelową - Żele Mistero Milano

maciecioszki - Sro Paź 21, 2009 7:56 pm
Temat postu: Żele Mistero Milano
Witam, przyznam się szczerze że na umur poszukuje wszędzie informacje na temat tej oto marki. Nie chciała bym zrobić jakiejś wtopy i wydać dużo kasy i kupić szajs choć widzialam wsumie te produkty na targach w Gdańsku. Tak więc pytam Was czy któraś z was pracowała już na produktach Mistero Milano? Na targach zachwalali je sobie bardzo, no i opakowania mają śliczne. Tak więc może któas ? :)
malutka - Czw Paź 22, 2009 6:32 am

ojj przykro mi ja na takich nie pracuje ,nawet o nich nie słyszałam , jeśli masz jakiegos linka do nich to podeślij była bym wdzięczna
Milunia - Czw Paź 22, 2009 1:49 pm

w aktualnym piśmie Paznokcie na str 32 jest o nich artykul. no z tego co słyszalam to sa rózne opińnie. sama na nich nie pracuje. ale wiecie jak to jest jedni zachwalaj żel a ganią akryl i na odwrót. dobrze by bylo popytac tych co na nim pracują. poszukam i zobacze co znajde :D
maciecioszki - Czw Paź 22, 2009 7:50 pm

malutka napisał/a:
ojj przykro mi ja na takich nie pracuje ,nawet o nich nie słyszałam , jeśli masz jakiegos linka do nich to podeślij była bym wdzięczna


tylko znalazłam strone internetową Mistero Milano

maciecioszki - Pon Lis 23, 2009 11:38 am

Pozwolę sobię zaprosić wszytkich na pokaz marki Mistero Milano w Katowicach 09/01/2010:

"Serdecznie zapraszamy na pokaz marki Mistero Milano, który odbędzie się 9 stycznia w Katowicach. Podczas pokazu słuchaczki będą miały możliwość poznania marki oraz zapoznania się z produktami Mistero Milano. Szczegółowo opisane zostaną produkty oraz system żelowy i polimerowy. Na pokazie przedstawione zostaną walory użytkowe produktów Mistero Milano, a w szczególności nieograniczone możliwości zdobnictwa kolorowymi żelami i polimerami. Ponadto zaprezentujemy obowiązujące trendy i nowinki światowe. " (informacje ze strony misteromilano.pl)

angelamilano - Pon Sty 04, 2010 9:33 pm

w milano tez o nich nikt nie slyszal..
Ewa598 - Pon Cze 21, 2010 9:36 am

a ja akurat o nich słyszałam i od pół roku ostro na nich pracuje ;) moim skromnym zdaniem są to naprawdę świetne produkty. Szczerze polecam linię ESPERTO, jest ona przeznaczona dla osób bardziej zaawansowanych i jeżeli ktoś lubi żele bardzo gęste to mają świetny żel 3 fazowy ESPERTO (galareta) idealny na formę. Swoją drogą polecam pilniki MYLAR i kolorowe żele oraz świetne tipsy dogięte w głęboki tunel.
Kartonik - Pon Cze 21, 2010 5:59 pm

Ja nareszcie znalazłam produkty, które w pełni mnie zadowalają, do tej pory pracowałam na SPN i nie zawsze wszystko było ok, a nawet mogę stwierdzić, że z czasem produkty zaczęły się pogarszać. A odkąd używam MM paznokcie nawet z miesięcznym odrostem trzymają się jak beton, a klientki nie chcą żebym im robiła pazurki innymi produktami :)
Alicja Ch. - Wto Sie 10, 2010 1:46 pm

Dziękujemy za wszystkie opinie, miło słyszeć, iż nasze produkty przypadły Wam do gustu.

W najbliższym czasie organizujemy darmowy pokaz (Kielce) oraz warsztat (Rzeszów), na którym zainteresowane osoby będą mogły poznać nasze produkty. Szczegółowe informacje na stronie www.misteromilano.pl

Zapraszam do zadawania pytań dotyczących produktów.

Alicja Ch. - Pią Sie 13, 2010 2:07 pm

Nowa promocja na liquidy:


Alicja Ch. - Pią Wrz 03, 2010 8:56 pm


Alicja Ch. - Pią Wrz 24, 2010 9:21 am

Nowości w ofercie Mistero Milano, długo oczekiwane farby SPAZIO :) i nowe śliczne pędzle :) zapraszam www.misteromilano.pl




Alicja Ch. - Pon Paź 11, 2010 8:35 am


4nails - Czw Paź 28, 2010 10:11 am

Szczerze mówiąc to nie wiem co o nich myślec,ponieważ nigdy nie pracowałam Żelem lub w ogóle marką Milano. Poczekaj jeszcze na pozostałe opinie uzytkowniczek forum.
Alicja Ch. - Sro Lis 10, 2010 1:29 pm





Kupując:

- dowolny żel o pojemności 15 ml lub żel nawierzchniowy TOP CRISTALLO, oliwka do paznokci GRATIS (oszczędzasz 10,90 zł);
- dowolny żel o pojemności 30 ml lub żel biały BIANCO FANTASTICO, płyn zmiękczający masę żelową i akrylową AMMORBIDIRE GRATIS (oszczędzasz 14,90 zł);
- trzy dowolne polimery o pojemności 15 ml, płyn do czyszczenia włosia pędzla UOMO 80 ml GRATIS (oszczędzasz 21,90 zł);
- trzy dowolne polimery o pojemności 30 ml, płyn przyspieszający polimeryzację SUPLEMENTARE 80 ml GRATIS (oszczędzasz 39,90 zł).

Promocja trwa od 09.11.2010 do 30.11.2010 r lub do wyczerpania zapasów.

4nails - Czw Gru 02, 2010 12:08 pm

Cenowo wychodzi to bardzo przyzwoicie,natomiast w dalszym ciągu jest zbyt mało opinii na temat tej firmy,może ktoś jeszcze się wypowie?
Alicja Ch. - Pon Gru 13, 2010 1:31 pm

4nails bardzo dużo opinii na temat naszych produktów znajdziesz na innych forach, wpisz proszę "Mistero Milano opinie" w google, a znajdziesz ich tam wiele :)





Kupując:

- dowolne dwa żele o pojemności 15 ml, żel linii PLASTICO GRATIS (oszczędzasz 25,90 zł);
- dowolny żel o pojemności 30 ml, żel linii PLASTICO GRATIS (oszczędzasz 25,90 zł);
- trzy dowolne polimery o pojemności 15 ml, kolorowy polimer GRATIS (oszczędzasz 10,90 zł);
- dwa dowolne polimery o pojemności 30 ml, kolorowy polimer (oszczędzasz 10,90 zł).

Promocja trwa od 13.12.2010 do 31.12.2010 r lub do wyczerpania zapasów.

4nails - Sro Gru 29, 2010 11:33 am

Dziękuje za odpowiedź,wezmę to pod uwagę przeglądając pozostałe fora o podobnej tematyce:) Jeżeli ktoś używał tych produktów,to również poprosze o opinie.
Alicja Ch. - Pon Lut 21, 2011 9:54 am



Wielka promocja !

W okresie od 21.02.2011 do 28.02.2011 obowiązuje promocja -10% na wszystkie produkty marki Mistero Milano.

4nails - Pią Maj 27, 2011 4:15 pm

Bardzo fajne promocje oraz rabaty dostępne są także w naszym sklepie www.4nails.pl dlatego tym bardziej zachęcam do odwiedzania naszej strony.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group