*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Przedłużanie paznokci metodą żelową - odpada mi el z tipsa

hania656 - Sro Kwi 29, 2009 10:38 am
Temat postu: odpada mi el z tipsa
Witam Panie - możne któraś z Was pomoże mi rozwiązać mój problem. Po nałożeniu żelu na tipsy i nie tylko bo gdy kładłam na paznokcie działo sie to samo - odwarstwiają się od płytki czy to paznokcia a od tipsa porostu odpadają. Co robię źle? Do tej pory robiłam tylko akryl a tej metody *nauczyłam* się niedawno. Proszę o pomoc.
Anna - Sro Kwi 29, 2009 2:38 pm

A jaki żel używasz, jakiej marki? Jaka jest data ważności, może jest przeterminowany? Najlepiej zrób zdjęcie takich paznokci i wstaw tutaj, wtedy łatwiej będzie określić problem. ;]
Nadzieja - Pon Maj 04, 2009 11:06 am

A dobrze zmatowilas powieszchnie tipsa lub plytke?
kasha - Pon Maj 04, 2009 9:15 pm

mi tez sie cos podobnego zdazylo tyle tylko ze dopiero przy dopelnianiu spilowalam koncowke ale nie do konca (trudno to opisac) i reszte po prostu zdjelam.
elzbieta-nails - Pon Maj 04, 2009 10:26 pm

plytka naturalna czy tips musi byc dokladnie zmatowiona, nie moze byc zadnych blyszczacych miejsc.I polecam primer bez kwasowy lub kwasowy na naturalna plytke
Anna - Wto Maj 05, 2009 10:00 am

no i nie zapominajmy o żelu bazowym lol
sandiiii - Wto Maj 12, 2009 5:11 pm

Może skórki są zalane i dlatego odstaje?No i porządne odtłuszczenie oraz zmatowienie to podstawa!
p.w - Pią Maj 15, 2009 2:03 pm

kiedyś też miałam z tym problem ale ostatnio i naszczęście coś mi to lepiej juz idzie-mój bład był taki ze ponownie zatłuszczałąm sobie płytke
olabaniola - Sob Lip 04, 2009 10:40 am

Ważne aby dokładnie odsunąć skórki, zmatowić tips i położyć żel podkładowy (bazowy), a jeśli żel podkładowy nie zawiera primera, to należy ten primer położyć na paznokieć. Z doswiadczenia wiem, że lepiej operować żelami różnoetapowymi niż jednofazowym. Sprawdź też czy nie za krótko utwardzasz żel w lamie. Jeśli wykluczysz wszystkie w/w mozliwości to pewnie będzie wina żelu. A jakiej firmy żeli używasz?
Pozdrawiam

agmar9 - Pon Sty 10, 2011 12:23 pm

Witam Panie zaczynam robić paznokcie i też klientka skarżyła się żę paznokcie jej odeszły co robić pracuje na nail desing czy to wina żelu POMOCY
bo dzisiaj znowu przychodzi i nie wiem co mam jej powiedzieć

4nails - Wto Sty 25, 2011 10:52 am

Często problemem jest brak odtłuszczania i matowania paznokcie. Przy nakładaniu żelu do tipsów jest to bardzo ważna sprawa. Jeżeli paznokieć nie jest odtłuszczony,to będzie po prostu odpadał.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group