*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Zatapianie ozdób - Nasze ozdoby

Anna - Nie Maj 20, 2007 12:46 am
Temat postu: Nasze ozdoby
Jak zapewne nie jedna z Was mam bzika na punkcie ozdób :oops: Nie potrafi? spokojnie przej?? obok sklepu kosmetycznego, bo zaraz oczy za?wiecaj? mi si? jak ?arówki :twisted: Kocham zdobi? paznokcie, a jeszcze bardziej wtapia? ozdoby. Tak wygl?da moja kolekcja:) nie jest powalaj?ca ale i tak godzinami j? wk?adam i wyk?adam z kuferka; :lol: :lol: Mam nadziej?, ? e i Wy si? pochwalicie swoimi zdobyczami:)




Mysza;) - Nie Maj 20, 2007 9:35 pm

WOW ale kolekcja :shock: :!: a? mi g?upio moj? pokazywa? :oops:
Mrowino1 - Pon Maj 21, 2007 1:56 pm

no konkretnie :) musze sfotografowac moje pierdolki ...
Agusia - Wto Maj 22, 2007 3:31 pm

Anno niezla kolekcja....
jozek - Wto Maj 22, 2007 6:17 pm
Temat postu: Re: Nasze ozdoby
Anna napisał/a:
godzinami j? wk?adam i wyk?adam z kuferka; :lol: :lol:


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Agusia - Czw Maj 24, 2007 3:44 pm
Temat postu: Re: Nasze ozdoby
jozek napisał/a:
Anna napisał/a:
godzinami j? wk?adam i wyk?adam z kuferka; :lol: :lol:


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Zeby je wkladac trzeba miec jeszcze taki kuferek..... :lol: :lol: :wink:

Mrowino1 - Czw Maj 24, 2007 4:09 pm

Ja trzymama ozdobki w takich osobnych fajnych poleczkach :D
KOTEK - Sob Maj 26, 2007 3:31 pm

Jaka kolekcja!!! Az wstyd mi si? pokazywa? z moj?...
malutka - Pon Maj 28, 2007 2:03 am

niez?a kolekcja , ja te? co prawda mam bzika na tym punkcie ale to chyba ka?da z nas , jak zrobie fotke to wrzuce ale nie mam a? takiej :oops:
Agusia - Pon Maj 28, 2007 7:57 pm

Szefowa bije rekordy.... :lol:
Mrowino1 - Wto Maj 29, 2007 11:07 pm

malutka musisz sie pochwalic.. no dokladnie chyba kazda z nas lubi takie swiecidelka :D
Nadzieja - Wto Gru 25, 2007 9:38 pm

widze ze nie tylko ja to mam.Moj maz az sie smieje ze to mania przesladowcza a dzidzia moja otwiera kufer jak nie widze i turla je po podlodze.Ja mam kufer taki na kolkach i dlatego ma dostep.Ale i tak ajk jaks hurtownia to ciagnie mnie nalogowca do fajek hihi .
kasiek1 - Sro Sty 30, 2008 3:36 pm

ja rowniez mam bzika na punkcie swiecidelek ale jeszce nie mam takiej wielkiej kolekcji chociaz maz mi w tym pomaga cos tam kupi a pozniej wymysla wzorki
Nadzieja - Sro Sty 30, 2008 6:28 pm

No dokladnie bo u mnie jest bodobnie hehe
specialle - Nie Lut 03, 2008 3:03 pm

No to ja wkleje moja uboga kolekcje


Nadzieja - Nie Lut 03, 2008 5:09 pm

specialle napisał/a:
No to ja wkleje moja uboga kolekcje

[url=http://aycu25.websho..._th.jpg]Obrazek[/URL]

uuuuuu!!!!Duzo lakierow!ja mam tak wiele ozdob i musialam kupic kufer na kolach bo juz nie miescilam sie w maly.

specialle - Pon Lut 04, 2008 2:38 pm

to zazdroszcze. Ja niestety mam tylko tyle. A kuferek na to mam ale nie na kolkach :mrgreen:
Nadzieja - Pon Lut 04, 2008 9:39 pm

jak to nie stety inne osoby ktore zaczynaja to i tego nie maja.jak sie rozkrecisz to bedziesz mmiec wiecej!!!! :wink:
specialle - Wto Lut 05, 2008 11:07 am

no moze tylko prawda jest taka ze mam tyle ile mam i i tak polowy praktycznie wogole nie uzywam :mrgreen:
Tina - Pon Lut 25, 2008 7:58 am

piekne kolekcje... kiedy jak uzbieram tyle... narazie moja ko?czy si? na kilku lakierach i paru brokatach...
Nadzieja - Pon Lut 25, 2008 8:41 am

Spokojnie wszystko w swoim czasie!!! :wink:
M-porzeczka - Pią Lut 29, 2008 5:44 pm

Nadzieja mog?aby? wklei? swój kuferek. Bardzo mnie interesuje jak wygl?da taki na kó?kach
i ile kosztuje.
Dzi?kuj? serdecznie, ale dzisiaj zam?czam Ci? pytaniami

karolka-bobasek - Pon Mar 10, 2008 12:15 pm

tina - spokojnie, kazdy od czegos musi zaczac;)
m-porzeczka - jesli interesuja cie kuferki, to w OBI jest teraz promocja na bardzo fajne, rozkladane, po 59zl bodajrze:) sama mam taki rozwy i jestem bardzo zadowolona:)
przesylam ci link do zdjec, tak wygladaja:)
http://allegro.pl/item323..._wart_20zl.html

malutka - Wto Mar 11, 2008 11:38 am

dok?adnie te same s? w obi :)
Sope - Nie Kwi 13, 2008 12:31 am

jam nie mam fotki swojej kolekcji ale jest wielka.... az nie miesci mi sie juz i musze kombinowac gdzie je poukladac :) ostatnio zamowilam sobie mega wielki kuferek, w ktorym zmiesci sie i lampa i wszystko... bo jak sie jezdzi na warsztaty to zebym m ogla wszystko schowac do jednego miejsca :) a tych ozdoooooob zatrzesienie :)
ja - Pią Kwi 25, 2008 12:07 am

A ja mimo robienia pazurków niestety mam ma?o ozdób poniewa? fundusze mi na to nie pozwalaj?, :cry: a jak ju? jestem w hurtowni to wszystkie swoje zaskórniaki wydaje. A mimo to mam ich ma?o, mo?e kiedy? dorobi? si? tak Wielkich kuferków pe?ne ozdóbek jakie macie Wy.
dolcenails - Pon Lis 16, 2009 12:39 am

Część moich skarbów ;)
dolcenails - Pon Lis 16, 2009 12:40 am

C.D.
sandiiii - Pon Lut 08, 2010 2:41 pm

Moja już nie skromna kolekcja :)










sandiiii - Pon Lut 08, 2010 2:41 pm

Moja już nie skromna kolekcja :)










sandiiii - Pon Lut 08, 2010 2:42 pm

moje zbiory:)







[/list]

Nikki - Sob Lip 31, 2010 7:15 pm

Łoo dziewczyno, ja to nie wyobrażam sobie że to tyle mieć można :O
4nails - Pon Wrz 06, 2010 3:22 pm

Zbiór rzeczywiście imponujący. Widać, że jesteś profesjonalistką i za pomocą tych ozdób potrafisz wyczarować paznokcie na każdą okazję a Twoje klientki na pewno są zachwycone.
4nails - Pon Wrz 06, 2010 3:23 pm

Zbiór rzeczywiście imponujący. Widać, że jesteś profesjonalistką i za pomocą tych ozdób potrafisz wyczarować paznokcie na każdą okazję a Twoje klientki na pewno są zachwycone.
4nails - Pon Wrz 06, 2010 3:23 pm

Zbiór rzeczywiście imponujący. Widać, że jesteś profesjonalistką i za pomocą tych ozdób potrafisz wyczarować paznokcie na każdą okazję a Twoje klientki na pewno są zachwycone.
4nails - Pon Wrz 06, 2010 3:23 pm

Zbiór rzeczywiście imponujący. Widać, że jesteś profesjonalistką i za pomocą tych ozdób potrafisz wyczarować paznokcie na każdą okazję a Twoje klientki na pewno są zachwycone.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group