*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Ważne informacje - Problemik

Anna - Czw Wrz 18, 2008 3:01 pm
Temat postu: Problemik
Jak zapewne zauwa?y?y?cie od jakiego? czasu mamy problem z grafik? forum. W najbli?szym czasie miejmy nadziej?, ? e wszystko dojdzie do normy.
Póki co chcia?abym Was bardzo przeprosi? za nieczytelno?? i brak emotikonek na forum. Mam nadziej?, ? e nie przeszkodzi Wam to w dyskusjach, które tak mi?o prowadzicie.

Pozdrawiam Was serdecznie i ?ycz? mi?ego dnia moim kochanym forumowiczkom;):*****

malutka - Czw Wrz 18, 2008 10:44 pm

Aniu nie ma za co przeprasza? , takie rzeczy nie s? zale?ne od ciebie
Agusia - Nie Lis 02, 2008 6:28 pm

malutka napisał/a:
Aniu nie ma za co przeprasza? , takie rzeczy nie s? zale?ne od ciebie


Zgadzam sie calkowicie...

s3e - Pon Mar 16, 2009 10:29 am

a co z polskimi znakami? czy tylko u mnie sie nie wyswietlaja?
kasha - Pon Mar 16, 2009 11:14 am

u mnie tez a juz myslalam ze tomoj komp znow nawala:)
Anna - Wto Mar 17, 2009 4:21 pm

Tak kochane, niestety literki jeszcze nie dzia?aj?. Ju? nied?ugo mam nadziej?, wszystko b?dzie sprawne:). Trzeba si? jedynie uzbroi? w cierpliwo??. Tymczasem chcia?abym Was poinformowa?, ? e wczoraj ukaza?a si? w sprzeda?y nowa ksi??ka o paznokciach, o której mo?ecie poczyta? w?a?nie tu: http://www.e-paznokcie.in...ieniu-paznokci/

My?l?, ? e jest to fajna propozycja nie tylko dla pocz?tkuj?cych stylistek paznokci, ale tak?e mo?e by? pozycj? dla szukaj?cych nowych inspiracji!!

Zapraszam serdecznie.

malutka - Czw Cze 04, 2009 11:53 pm

juz mam zamówioną tą ksiązke wiedz ozbaczymy czy bedzie dobra
olabaniola - Pon Lip 06, 2009 6:33 am

Witam Was :)

Czy ktoś ma tę ksiażką? Znalazłam ją na allegro i zastanawiam się nad zakupem. Dowiedzialyście się z niej czegoś nowego? Fajna jest?

Pozdrawiam ciepło,


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group