*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Przedłużanie paznokci metodą żelową - tipsy - zarabianie :)

magda_k - Sro Sie 13, 2008 1:16 pm
Temat postu: tipsy - zarabianie :)
Witam wszystkie panie :)
mam nadzieje ze znajda sie jakie? dobre dusze które odpowiedz? na moje pytanie.......
w czym tkwi problem :/
jaki? rok temu zakupi?am sobie zestaw do robienia pazurków
zakupi?am go tylko na swoje potrzeby aby nie wydawa? tyle kasy na uzupe?nianie bo paznokcie rosn? mi niesamowicie szybko.
I tak robie te paznokcie ju? od roku, sobie rodzince ale nie bra?am za to ?adnej kasy. Teraz pomy?la?am sobie ze przeciez na tym w dzisiejszych czasach mozna tez zarobic :D
I w zwiazku z tym mam pytanie czy nie majac kursu, a og?aszaajc sie gdzies mozna zap?acic kare za nielegalny interes ?

Nadzieja - Sro Sie 13, 2008 2:41 pm

Jak sama to okreslilas jest to w pewnym senisie nie legalny interes :lol:

Moze oglaszajac sie pisz ze poszukujesz modelow za zaplata jest w wysokosci zuzytego materiau :)Bo i naczej mysl ze urzedy moga sie tym zainteresowac :)
Cociaz najlepiej sie zapytac u sosob ktorzy zajmuja sie prawem tego typu ;)

M-porzeczka - Czw Sie 14, 2008 6:53 pm

mo?na zap?aci? kar? i to spor?.
Nadzieja ?licznie wygl?dasz

Nadzieja - Czw Sie 14, 2008 8:42 pm

A dziekowac M-porzeczko za komplement :kwiaty: :kwiaty:
Anna - Pią Sie 15, 2008 10:12 am

Mozna zap?aci? nawet za takie og?aszanie jakie okresli?a Nadzieja. Aby móc wykonywac us?ugi nalezy miec zalozona dzialalnosc uslugowa. Kiedys slyszalam ze kara wynosi ok. 5000 z?, ale czy to prawda to nie wiem. Z zycia wiem ze tylko wybitne osoby maja wlasne firmy, reszta oglasza sie ryzykujac. Ale bez obaw Urzad ma wazniejsze sprawy na glowie niz "tipserki"
Nadzieja - Pią Sie 15, 2008 11:48 am

Aniu naprawde?Nawet jesli szuka sie modela?( kaska tylko za ,,zwrot materialu")?Nie wiedzialam hehe, ze wszystkiego czerpja zyski hiihi
Anna - Pią Sie 15, 2008 12:32 pm

hehe samo za siebie mowi, ze robisz cos nielegalnie :szalony: Najlepiej jest robic droga pantoflowa, kolezance, kolezance kolezanki itp.
asiunia1987 - Nie Sie 17, 2008 7:15 pm

A u mnie w ?ódzkim (okolice Brzezin) moje og?oszenie wisz? dobre kilka miesi?cy i nic :banan: Teraz pracuj? w salonie fryzjerskim, bez tworzenia dzia?alno?ci (póki co :smirk: ), gdzie przychodz? babeczki ze skarbówki, sanepidu inic si? narazie nie czepiaj? :lol: Mo?na zaryzykowa? tj. ja, ale zawsze og?oszenie mo?e zobaczy? kto? (jaki? s?u?bista), który co? z tym zrobi.
magda_k - Pon Sie 18, 2008 7:22 pm

dzi?ki babeczki za odpowiedz :)
pozdrawiam

asiulka - Pon Lis 24, 2008 5:27 pm

nie chcesz zakladac dzialalnosci bo nie masz na lokal albo masz malo klientek? to mozesz zalozyc w niedalekiej przyszlosci dzialalnosc ale zaznacz ze bedziesz np dojezdzac do klientki moja kolezanka tak zrobila :)
4321bartos - Pon Mar 23, 2009 12:47 pm

witajcie serdecznie jestem po kursie ,ale dopiero zaczynam. chcia?a bym wiedziec jaki jest cennik do ?eli i akrli bo dotej pory robi?am siostrze i kolerzank? za darmo. Prosze o odpowiedz.
Perfect Nails - Pią Mar 27, 2009 11:13 am

Cennik... Hmm jak na pocz?tek to proponowa?abym cene 45-50z?. Ale od razu uprzedza? klientki, ? e to cena pocz?tkowa:):):):):)

Pozdrawiam

www.perfectnails.com.pl

4321bartos - Sob Mar 28, 2009 1:21 pm

serdecznie dziekuje i pozdrawiam
inspra1 - Czw Kwi 02, 2009 8:50 am

ja jak uczy?am sie to zawsze mowilam ze sie ucze i biore pieniazki za sam material teraz tez tak jest ale wiadomo ceny zeli przynajmniej u mnie poszly nieco w gore wiec i cene trzeba bylo podniesc
ja - Czw Kwi 02, 2009 6:27 pm

zeby ustalic ciennik to nalepiej przejsc sie po salonach ( w swoim rejonie) gdzie robia paznokcie i zobaczyc jakie maja ceny za taka usluge i na ich podstawie okreslic wlasny cennik - ja tak zrobilam
4321bartos - Pią Kwi 03, 2009 10:16 am

dzieki dziewczyny :)
w salonacz jest drogo ale u takich dziewczyn jak ja to 60 z?

elzbieta-nails - Czw Kwi 09, 2009 3:53 pm

warto byloby sie zastanowic jakiej klasy usluge mozesz zaoferowac klientce za kwote 45 zl.?? trzeba pamietac, ze tylko produkty profesjonalne ( i niestety nie naleza one do tych najtanszych) moga spelnic swoja role. Materialy do pracy musza byz zawsze dobrej jakosci , nie warto na tym oszczedzac, bo klientki wczesniej czy pozniej sie zorientuja.A kazda z nas przypuszczam woli zaplacic troszke wiecej i miec paznokcie trwale i piekne przez ponad miesiac.

tak wiec drozsze paznokcie nie oznaczaja od razu braku klientow - tylko wycenienie swojej wiedzy,doswiadczenia i bardzo dobrej jakosci produktow.

pozdarwiam

Nadzieja - Czw Kwi 09, 2009 7:43 pm

Dokladnie, bardzo wazne sa dobrej jakosci produkty. Tym bardziej ze dziewczyny koszt uslugi nie jestem kosztem innych salonow tylko kosztem naszej uslugi. Cene powinnysmy dobierac odpowiednio do naszych umiejetnosci, materialow, i naszego wyksztalcenia ( bo dobra stylistka ciagle sie szkoli a to kosztuje). Szkolimy sie nie tylko dla siebie ale i dla klientek, po to aby zarabiac na zycie nasza pasja, a innym sprawiac radosc pieknymi paznokciami. Warto ustalajac cennik brac pod uwage ceny w innych salonach, ale wiekszosci powinny to byc ,,nasze koszta". To moje skromne zdanie.
renata_bu - Pią Kwi 10, 2009 6:07 pm

hej dziewczyny a wy jak długo zajmujecie się juz pazurkami?
renata_bu - Pią Kwi 10, 2009 6:07 pm

hej dziewczyny a wy jak długo robicie pazurki?
Anna - Pią Kwi 10, 2009 9:05 pm

4 lata lol
4321bartos - Wto Kwi 14, 2009 6:51 pm

dzieki dziewczyny za opd haha
elzbieta-nails - Sro Kwi 15, 2009 12:38 pm

5 lat z przerwa:)
4321bartos - Pon Cze 08, 2009 5:50 pm

czesc nopiszcie mi prosze
ile u was kosztuje ;

uzupełnianie zeli ? ??
zmiana wzorku ? ??
zdejmowanie zeli ? ??

pozdrawiam haha

iwona - Czw Sie 27, 2009 10:43 pm

dziewczyny, chcę zapisać się na kurs i póżniej robić pazurki legalnie.powiedzcie mi, czy ja muszę mieć kase fiskalną? jak wogóle rozliczają sie z urzędem skarbowym osoby zajmujące się paznokciami? Może któraś wie cokolwiek ,proszę o odpowiedz.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group