*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Pielęgnacja paznokci - Pi?owanie paznokci.

Kokosowa - Pią Sie 08, 2008 5:29 pm
Temat postu: Pi?owanie paznokci.
Zawsze mia?am krótkie paznokcie i nie mia?am wi?kszego problemu z ich pi?owaniem. Teraz jednak troche je zapu?ci?am i nie wiem jakim pilniczkiem i w jaki sposób je pi?owa?. Mo?e która? z was by mi doradzi?a? Z góry dzi?ki za odpowiedzi :)
asiunia1987 - Pią Sie 08, 2008 8:15 pm

Je?li si? rozchodzi o paznokcie naturalne to najlepsze s? pilniki o najmniejszej gradacji, czyli 240. Jak b?dziesz opi?owywa? kszta?t paznokcia od pi?uj od wa?ów bocznych do ?rodka, czyli od prawej do ?rodka i od lewej do ?rodka :smirk:
asiunia1987 - Pią Sie 08, 2008 8:17 pm

Ahhh ... No i ?adnym b?d? wypadku nie u?ywaj pilników metalowych (Oooo zgrozo!!) Tylko i wy??cznie papierowe, dost?pne do nabycia w ka?dym kosmetycznym :smirk:
Nadzieja - Sro Sie 13, 2008 10:14 pm

Najlepsze do naturalnych sa szklane pilniki, lub ew. paierowe z mala gradacja, przeznaczenie ma byc do naturalnych :lol:
anusiamama - Wto Sie 26, 2008 12:19 pm

ja d naturalków uzywam pilnika szklanego
anna8 - Pon Sty 05, 2009 2:19 pm

Najlepsze s? raczej pilniki zrobione ze szk?a. Jedyn? ich wad? jest to, ? e mog? si? pot?uc :)
angi091 - Czw Kwi 02, 2009 3:02 pm

polecam szklane
4nails - Pon Wrz 06, 2010 3:45 pm

Ja równiez gorąco polecam szklane pilniki. A z problemem stłuczenia poradziłam sobie kupując pilnik w specjalnym etui ochronnym. Poza tym, takie pilniki są bardziej higieniczne, bo można je bez problemu umyć.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group