*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Zatapianie ozdób - Jakie ozdoby......

Mrowino1 - Pon Maj 14, 2007 3:24 pm
Temat postu: Jakie ozdoby......
Jakie ozdoby najczesniej zatapiacie?
Anna - Pon Maj 14, 2007 9:20 pm

Ja najcz??ciej wtapiam brokaty i trawki- ca?? palet? kolorów, du?o kobiet lubi równie? mie? wtopione naklejki (bia?e -zw?aszcza do frencha) :lol: :lol: , dalej to cyrkonie, hologramki ma?e i du?e i na samymmmm ko?cu siateczki
Mrowino1 - Wto Maj 15, 2007 6:09 pm

no prosze u mnie siateczki kiepsko.. jak juz to ostatnio koronek duzo mi schodzi.. u mnie podobnie duzo trawki , brokatow, holo.
*Madija* - Wto Maj 15, 2007 6:16 pm

Ja równie? najcz??ciej brokat:)
KOTEK - Sro Maj 16, 2007 3:39 pm

Brokat, plastry miodu, trawka :D
Mrowino1 - Sro Maj 16, 2007 4:36 pm

widze, ze u wszystkich jednak panuje to samo :)
Mysza;) - Sob Maj 19, 2007 9:52 pm

A ja ró?nie :wink: nie mam poj?cia co cz?sto zatapiam :P
Agusia - Wto Maj 22, 2007 3:35 pm

To jednak zalezy od klijentki....nie zawsze mi sie to podoba co one chca..ale przewaznie brokat,kruszone muszeki,hologramy,cyrkonie,preparowane liscie,nalkejki i oczywiscie podoba mi sie koronka ale to juz osobiscie....
Mrowino1 - Wto Maj 22, 2007 6:53 pm

wiecie ja jakos nie lubie tych preparowanych lisci.. nie wiem czemu i rzewaznie nie doradzam ich klientom...
Agusia - Czw Maj 24, 2007 3:42 pm

A ja mas super te liscie preparowane i mi sie podobaja ma super odcien taki jakis zloty...jak znajde ladowarke do aparatu to wkleje zdjecie.....
Mrowino1 - Czw Maj 24, 2007 4:11 pm

Agusiu obowiazkowo musisz pokazac....
malutka - Pon Maj 28, 2007 2:06 am

ja wszystko wtapiam co mam , ale z koronk?jeszce nei mia?am doczynienia chodz bardzo mi si? to podoba ( w sklepie nei mieli czarnej, tylko bia?? :( ) ale có? nadrobie to w tym tygodnu jeszcze
Lilo - Pią Sie 31, 2007 7:11 pm

ja uwielbiam folie zatapiac :) a ostatnio spodobala mi sie muszelka. jescze nie zatapialam ale mysle ze niebawem to sprobuje :)
Nadzieja - Wto Gru 25, 2007 9:20 pm

u nie wszystko schodzi ale jednak kruluje french czesto sam bez dodatkow.
kasiek1 - Sro Sty 30, 2008 3:41 pm

moje klientki tez najczesciej wybieraja brokat holo i cykorie ale ostatnio zobaczyly u mnie siateczke i sie zaczelo:)
Sope - Wto Kwi 01, 2008 12:58 am

zdecydowanie najczesciej brokat... pozniej koleczka i kwadraty... czesto jeszcze roznego rodzaju kwiatki... no i oczywiscie moro... a i pazlotka... o rany.. w sumie duzo rzeczy czesto wtapiam... ale zdecydowanie brokat kroluje.. jak nie jest glowna ozdoba to przewaznie jest dodatkiem... wiec brokat wygrywa :)
dolcenails - Pon Lis 16, 2009 12:42 am

Najczęściej brokat, hologramy, fimo, cyrkonie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group