*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Pielęgnacja paznokci - Zabieg parafinowy

Anna - Pon Maj 14, 2007 12:07 am
Temat postu: Zabieg parafinowy
Czy która? z Was wykonuje zabiegi parafinowe bo mam par? pyta??
Agusia - Pon Maj 14, 2007 1:32 pm

Ja jak narazie nie wykonuje ale wiem ze to super sprawa zwlaszcza zima gdy rece sa przemrozone..... :) :D :shock:
Mrowino1 - Pon Maj 14, 2007 3:25 pm

Anna tak ja wykonuje ten zabieg... co by cie konkretnie interesowalo?
Anna - Pon Maj 14, 2007 9:28 pm

Sprawa jest taka: zamierzam zwi?kszy? swoj? ofert? o te zabiegi, a nie mog? sobie jednak za nic przypomnie? jak to by?o z zastyganiem tej parafiny. Ona samoczynnie zastyga w parafiniarce, czy j? po ka?dym zabiegu trzeba wyci?ga?? I czy pó?niej- powiedzmy za tydzie? mog? j? ponownie u?y???? Moje drugie pytanie to na ile razy (oczywi?cie w przybli?eniu) starcza Ci 900 g parafiny (tzn. dwie kostki- bo taki chyba jest minimalny poziom parafiny w parafiniarce)
Mrowino1 - Wto Maj 15, 2007 6:07 pm

Anna mi jak narazie koszt parafiny sie nie zwrocil... jesli chodzi o 900g parafiny , ktore jest zawsze dodawane to nawet nie dochodzi do kreski minimum.. wiec zamoczysz dwa razy i trzeba dokupic parafine...jesli chodzi o zastyganie to nie dokonca rozumiem pytanie.. parafiny nie trzeba wyciagac moze caly czas byc w parafiniarcee... Ja mam taka z termostatem , ze moge miec caly czas wlaczona i zawsze parafina gotowa do zabiegu.. hm a jesli chodzi o wtornosc parafiny to niektorzy tak robia, ale ja tego nie praktykuje...
Mrowino1 - Wto Maj 15, 2007 6:07 pm

jesli by byly jeszcze jakies pytanka to chetnie wytlumacze... :)
Anna - Sro Maj 16, 2007 10:17 am

Czyli mówisz ma?o op?acalna ta inwestycja :?
Mrowino1 - Sro Maj 16, 2007 4:41 pm

tak troche wiecej dla swoj i mamy uzytku to mam.. tylko wszedzie biora ok 30z? za parafinke u mnie ta cena by wogule nie przeszla w tak malj miescinie.. biore 15 z? mam parafine tak od chyba grudnia i jak narazie nie zwrocila mi sie ale moze z czasem.. bardziej jest zapotrzebowanie na to na zime...
Agusia - Sro Maj 16, 2007 10:27 pm

No tak masz racje Mrowino-Kosztowna jest ta maszynka a panie nie bardzo sie kusza na te zabiegi bo nie do konca sa przekonane rezultatami...ale jest tez sprawa miejsca-gdyby to bylo miasteczu to by byla super sprawa.
Napisalas tez ze niepraktykujesz ponownego uzytku parafiny ale jednak wszyscy ja ponownie uzywaja-ale patrzac na to ze strony sanitarnej to jednyk masz racje.... :D :) :D

Mrowino1 - Pon Maj 21, 2007 1:59 pm

dokladnie Agusiu pozatym jak zdejmuje parafine to rowniez z resztakami kremu wtedy ten krem moze zmetnic moja parafinke i tego sie boje...
moni.k - Pią Maj 25, 2007 12:27 am

Wiatam, bardzo prosze polecic mi parafiniarke ktora moge stosowac na dlonie i stopy. Na rynku jest ich kilka ale kompletnie nie wiem czym mam sie sugerowac. Z gory dziekuje.
Mrowino1 - Pią Maj 25, 2007 1:37 pm

moni.k wiadomo , ze najlepsze sa z firmy Depileve ale cenowo sa drogie .. ja generalnie zainwestowalam w normlamna parafiniarke a esli chodzi o parafine to wlasnie dodtakowo kupuje z depileve ale sama maszyne mam z allegro
kasiek1 - Sro Kwi 02, 2008 11:58 am

mrowino1 a u kogo kupilas ta parafiniarke na allegro bo ja tez chce kupic ale szczerze mowiac z tym allegro jest roznie na rozne osoby mozna trafic moja kumpela zamowila wplacila kase na konto a towaru nie otrzymala do dzisiaj a parafiniarke chcialam kupic bo dlonie po parafinie sa super
kasha - Pią Kwi 04, 2008 9:17 am

ja wykonuje parafine i ja i klijentki jestesmy zadowolone, bo rece sa po mniej rewelacyjnie miekkie takie fajne w dotyku. szkoda tylko ze szybko efekt znika, bo umyjesz z 3-5 razy rece no i juz nie ma tego fajnego dotyku. fakt ze skóra jest odrzywiona.
M-porzeczka - Pią Kwi 04, 2008 9:43 am

ja mam pytanie jakiego kremu u?ywacie przed moczeniem w parafinie.

Ja wczoraj dosta?am ju? moje zamówienie, a kupi?am tak?
http://www.musicpro.kqs.p...do-dloni-i-stop

Stopy wchodz? bez problemu. :banan:

pipi07 - Czw Kwi 17, 2008 7:04 pm

A gdzie kupi? parafin? depileve????
Anna - Czw Kwi 17, 2008 11:18 pm

Witam na forum :kwiaty:

Parafine mozesz kupic np. tu http://www.beautyin.com.p...&id_produkt=574

pipi07 - Sob Kwi 19, 2008 6:33 pm

dzi?kuj?:-)
angi091 - Czw Kwi 02, 2009 3:00 pm
Temat postu: Re: Zabieg parafinowy
Anna napisał/a:
Czy która? z Was wykonuje zabiegi parafinowe bo mam par? pyta??
:) fajny zabieg ale trzeba wykonywa? regularnie
angi091 - Czw Kwi 02, 2009 3:00 pm
Temat postu: Re: Zabieg parafinowy
:) fajny zabieg ale trzeba wykonywa? regularnie
angi091 - Czw Kwi 02, 2009 3:00 pm
Temat postu: Re: Zabieg parafinowy
:) fajny zabieg
4321bartos - Pon Maj 04, 2009 1:41 pm

witajcie haha

mam takie pytania ile kosztuje taki zabieg z parafiny :)
i co jaki czas powinno sie go robic :)

pozdrawiam

Anna - Wto Maj 05, 2009 10:02 am

w gabinecie kosztuje 15-25 zł, możesz go robić tak często jak chcesz, byleby nie częściej niż raz w tygodniu.
4321bartos - Wto Maj 05, 2009 7:56 pm

dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam
4nails - Pon Wrz 06, 2010 3:42 pm

Ja niestety mam bardzo wrażliwą skórę na dłoniach i kosmetyczki odradzają mi zabieg parafinowy. Zadowalam się intensywnymi maseczkami na dłonie na noc.
Anna - Pon Wrz 06, 2010 5:06 pm

Wrażliwa skóra zbyt intensywnie odczuwa temperaturę parafiny. Miałam przypadek, kiedy prawie zastygnięta parafina była jeszcze za gorąca dla dłoni klientki.
4nails - Czw Paź 28, 2010 10:29 am

Właśnie miałam bardzo podobnie,dlatego musiałam zrezygnowac ;(
Katiuszka - Sro Lut 06, 2013 1:04 pm

W okresie zimowym parafinka jest niezbędna :)


http://fajne-tipsy.wroclaw.pl/

natalka - Wto Mar 05, 2013 8:25 am

koniecznie muszę się wybrać na taki zabieg, bo moje dłonie tracą dobra kondycję, mimo tego że rozpieszczam je :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group