*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Galerie forumowiczów - galeria rozkojarzona_84

rozkojarzona_84 - Sro Lip 09, 2008 1:12 pm

witam!!! wczoraj zrobilam pierwsze tipsiki mojej kolezance ...prosze o ocenke tylko nie bardzo krytyczna:P

http://walczak.monika.fm.interia.pl/monikap2.jpg

http://walczak.monika.fm.interia.pl/monika1.jpg

Nadzieja - Sro Lip 09, 2008 3:48 pm

Moim skromnym zdaniem sa ciut za plaskie i przesunelo Ci sie delikatnie na niektorych paluszkach C.Szkoda ze nie zrobilas fotki blizej dloni bo tak to ciezko cos powiedziec:)
rozkojarzona_84 - Sro Lip 09, 2008 8:49 pm

Nio dzieki nadzieja za ocenke wiem ze zelik sie troszke przesunal strasznie sie spieszylam z nakladaniem bo kolezanka chciala szybko isc do domu:P a robienie tych tipsow troszke mi zajelo hihihi :*Poza tym robilam od razu wszytskie paluszki i moze kolezanka trzymala reke pod zlym kontem i sie przesunal zelik:/
Nadzieja - Czw Lip 10, 2008 9:24 am

Spokojnie nastepne bede juz lepsze:)Musisz uprzedzac znajomych ze jak sie decyduja oddac w twoje raczki to musza poswiecic tyle czasu ile bedzie to konieczne:)
KOTEK - Czw Lip 10, 2008 10:19 am

Jak na pierwsze pazurki to sa bardzo dobre :D Podobnie jak Nadzieja powiem ze sa troszke za plaskie. A i berdzo ladny frenchyk :)
rozkojarzona_84 - Czw Lip 10, 2008 4:54 pm

dzieki za komentarze:D na drugi raz postaram sie bardziej:) hi
Nadzieja - Pią Lip 11, 2008 7:50 am

No ja mysle :oki: Zdjatka i u mnie widze:) :kwiaty:
niuniaa2552 - Pią Lip 11, 2008 2:18 pm

ja sie troszke doczepie ;) hihi zdjata WKLEJAMY o tak:





hmmm jak na pierwsze pazury to plaskie nie sa :dzieki: teraz tylko musisz nam tu napisac ile sie trzymaly... jak na pierwsza krzywa to serio nie jest zle... chociaz nalezaloby ja troche uwydatnic... ladna linia usmiechu... ale wydaje mi sie ze je "poszerzylas" tzn zel jest tez na paluchach :smirk: nigdy nie rob wszystkich na raz! tzn nie buduj krzywej na wszystkich palcach od razu ;) szczegolnie ze raczkujesz ;) wiec radzilabym ci robic jednego palucha do lampki i zajac sie nastepnym (u drugiej reki) i tak na zmiane... a jak dojdziesz do wprawy to rob np po 2 pozniej po trzy itd az poczujesz ze jestes na silach robic idealna krzywa na wszystkich palchach bez wkladania do lampki ;) to rada dla Ciebie ode mnie ;) heh aaa i jeszcze jedno... zawsze po nalozeniu zelu przejedz patykiem kolo skorek wtedy zel ich nie zaleje... ufff juz nie mecze ;) busssska i zycze powo z dalszymi pazurkami ;)

rozkojarzona_84 - Pią Lip 11, 2008 4:38 pm

:) ))) Dzieki za porade:) dzis chyba bede robic paznokietki mamie takze zrobie pewnie zdjatko i wam pokaze ...moze jakies tam postepy zrobie zoabczymy:P
rozkojarzona_84 - Sob Lip 12, 2008 12:15 pm

A to pazurki mojej mamy:) Niestety ale nie sa lepsze niz poprzednie chyba....:(bo ta krzywa c znow jest troszke za plaska no ale musze chyba duzo cwiczyc :mrgreen:








niuniaa2552 - Sob Lip 12, 2008 1:09 pm

nie sa zle.... jak dla mnie i do takiej raczki plasciutka krzywa pasi ;) heh to moje zdanie... aaaaa zapomnialabym - usmiechaj bardziej frencha ;)
rozkojarzona_84 - Sob Lip 12, 2008 7:38 pm

Dzieki!!!!:) No ale z ta krzywa nie wiem dlaczego mi nie chce wyjsc moze jakas podpowiedz jak zrobic dobrze ? ?:)
Nadzieja - Sob Lip 12, 2008 8:03 pm

Sa calkim nie zle,ciut za plaskie i lekko sie przeusnela,ale jest oki,troche cwiczen i bedzie dobrze:)
niuniaa2552 - Pon Lip 14, 2008 10:35 am

troszkie podpowiedzi? hihi to ja powiem tylko tyle: bierzesz na pedzel wielka krople zelu i kladiesz ja na laczeniu tipsa z naturalkiem i tak jakby mieszasz w kolko rozprowadzajac zel na calego pazura... polecam filmik http://youtube.com/watch?v=h9OJokpCNy0
rozkojarzona_84 - Pon Wrz 08, 2008 5:05 pm

To sa pazurki mojej kolezanki Madzi,ale niestety nie udaly sie:( Bo na drugi dzien odpryskiwaly po bokach....te zapowietrzenia mnie wykoncza:( Juz nie wiem jak mam sie ich pozbyc .Moze wy mi poradzicie?
rozkojarzona_84 - Pon Wrz 08, 2008 5:12 pm

A tutaj sa paznokcie siostry Madzi na wesele....ale niestety tez zle zrobione bo podobno tez nie ktore zapowietrzyly sie po bokach.:(
rozkojarzona_84 - Pon Wrz 08, 2008 5:15 pm

A tu sa moje piewrsze w zyciu akryle na formie...niestety ale kroliczek bardzo sie spiszyl i pod koniec juz zrobilam je po lebkach nawet olivki nie nalozylam.Nie wiem jak sie beda trzymac bo nie wiem czy je dobrze zrobilam
rozkojarzona_84 - Pon Wrz 08, 2008 5:19 pm

A tutaj sa paznokcie Ewelinki ....efekt mial byc inny ale kolezanka uparla sie na sloneczniki a ja mialam zepsuty pedzelek do akrylu i w ostatniej chwili musialam wymyslec cos innego wiec namalowalam kwiatka farbkami.Niestety Ewelinka mi pislaa ze jej tez nie ktore zapowietrzyly sie po bokach .Chyba umre kiedys przez te boki:(
rozkojarzona_84 - Pon Wrz 08, 2008 5:22 pm

O jedne z nielicznych paznokci ktore mi sie nie zapowietrzyly to wlasnie te .
rozkojarzona_84 - Pon Wrz 08, 2008 5:24 pm

no i paznokcie mamy tez sie jakims cudem nie zapowietrzyly nie wiem dlaczego.Zel na formie moj pierwszy.
rozkojarzona_84 - Pon Wrz 08, 2008 5:27 pm

A tu paznokcie Edytki jedne z mojich poczatkowych na tipsie i o dziwo tez sie nie zapowietrzyly.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group