*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Produkty do przedłużania paznokci - drewniane patyczki do odsowania skorek

rozkojarzona_84 - Sro Cze 18, 2008 5:23 pm
Temat postu: drewniane patyczki do odsowania skorek
Witam!!!!Kupilam patyczki do odsowania skorek z drzewa pomaranczowego...i chcialam zapytac czy jeden patyczek mozna uzywac kilkakrotnie dla wielu klientek ? ??chodzi mi o zachowanie higieny.....bardzo prosze o odp
asiunia1987 - Sob Cze 21, 2008 11:31 pm

Je?li chodzi o higien? przy stylizacji paznokci to jest ona bardzo wa?na. A co do patyczków z drzewa pomara?czowego to po ka?dym u?yciu (po ka?dej klientce) powinna? go zdezynfekowa?. Proponuj? zakup czego? bardziej profesjonalnego do odsuwania skórek, np. kopytko b?d? rade?ko. Ja osobi?cie do skórek u?ywam pilnika piaskowego, który idealnie ?ciera skórki. A przy okazji delikatnie matowi naturalnego paznokcia tu? przy samych skórkach.

W tym sklepie mo?esz kupi? p?yn do dezynfekcji skóry i narz?dzi :
http://nailproduct.pl/sho...t.php?idprod=22

Preparaty do dezynfekcji mo?na zakupi? równie? w ka?dej profesjonalnie wyposa?onej hurtowni kosmetycznej.

caro-beauty1 - Nie Cze 22, 2008 12:40 pm

Ja osobi?cie polecam metalowe kopytko.?atwe do dezynfekcji (np. w lisoforminie, lub aldesanie) i bardzo skuteczne w pracy.U nas kosztuje 18z?-wiec cene te? ok.
Anna Otki?ska - Wto Cze 24, 2008 11:19 pm

ja te? pracowa?am drewnianymi patyczkami ale jak dla mnie metalowe jest the best
kasiek1 - Sro Cze 25, 2008 10:12 am

ja tez wole metalowe kopytko i polecam pozostalym
anusiamama - Sro Cze 25, 2008 9:56 pm

ja równiez preferuje metalowe kopytko ;)
Nadzieja - Czw Cze 26, 2008 11:59 am

Polecam metalowe kopytko jak dziewczynki,patyczek sie tepi i wogole jest mniej wygodny,metalowym kopytkiem moim zdaniem mozna bardziej dokladnie odsunac skorki.
Naddel - Wto Wrz 29, 2009 11:58 pm

Patyczki są dobre jak się człowiek dopiero uczy i strach wziąć w ręce kopytko, żeby ochotniczkom krzywdy nie zrobić. Jeśli chcesz pracować z klientkami - najlepiej zapomnij w ogóle o patyczkach. Nie wiem kto tu napisał, że patyczki się dezynfekuje - pierwsze słyszę! Od zawsze uczono mnie, że patyczki są j e d n o r a z o w e ! !!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group