*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Parę słów o forumowiczach - witam

asiaB - Czw Maj 10, 2007 2:36 pm
Temat postu: witam
czesc wszystkim
mam na imie Asia
zajmuje sie pazurkami na codzien i pochodz? z wroc?awia


buziaki

Mysza;) - Nie Maj 13, 2007 8:20 pm

Cze?? Asia :D
Anna - Nie Maj 13, 2007 10:17 pm

Witamy Ci? Asiu bardzo serdecznie :lol: mi?o, ? e do ans zawita?a?:) Niestety musia?am przenie? ten post poniewa? w forum Nowi u?ytkownicy maj? ukazywa? si? osoby b?d?ce zwerbowane dla potrzeb konkursu;)
KOTEK - Sob Maj 26, 2007 3:34 pm

Witamy AsiuB ;) namawiam do pisania
Mrowino1 - Sob Maj 26, 2007 4:38 pm

witamy asiu :D :D :D :D
malutka - Pon Maj 28, 2007 12:45 am

hej nie chce zak??da? nowego temau , a chce si? przywita? jestem Kasia mieszkam w Rybniku na codzie? ucze si? w studium piel?gnacji i stylizacji d?oni jak i na codzie? robie pazurki pozdrawiam wszystkich serdecznie
Mrowino1 - Wto Maj 29, 2007 11:00 pm

fajna taka szkola??? a jakie tam masz przedmioty?
malutka - Wto Maj 29, 2007 11:33 pm

Mrowino1 napisał/a:
fajna taka szkola??? a jakie tam masz przedmioty?



powiem tak szko?a fajna , a przedmioty to takie ;
-historia modelowania
-procedury z zakresu higieny
- specyfikacja pracy stylisty
-dermatologia
-budowa paznokcia
-stylizacja konczyn górnych(tipsy,formy, ?ele)
-fiber glass
-zdobnictwo
-akryl
-stopy
-percing
-stopy

i jeszcze co? tam by?o a mamy jeszcze mie? eibrusz zy jako? tak i co? tamnie pami?tam

Agusia - Sro Cze 06, 2007 12:22 am

Super -----ja tez bym do takiej szkoly pochodzila z checia.... :?
Mrowino1 - Sro Cze 06, 2007 11:09 am

super to malo powiedziane..hm fajosko.. a nie to co ja mecze sie na kosmetologii np z chemia, biologia z genetyka,anataomia,... i tak mi sie to za bardzo nie przyda...
malutka - Sro Cze 06, 2007 11:57 am

to jest najgorsze jak daj? przedmioty wogóle nie potrzebne, wtedy si? odechcewa ca?ej nauki
Lilo - Pią Sie 31, 2007 6:42 pm

rownie? witam :) malutka masz szczescie ze chodzisz do takiej szkoly :) ja moge o takiej pomazyc bo u mnie w miescie wogole takich szkol nie ma :(
malutka - Pią Sie 31, 2007 10:51 pm

no ja juz j? sko?czy?am :D
malwa - Czw Wrz 06, 2007 7:23 pm

I ja witam :) Po wielu probach rejestracji ;]
Licze na Wasza pomoc w temacie stylizacji paznokci i zdobienia ;]

malwa - Czw Wrz 06, 2007 7:23 pm

I ja witam :) Po wielu probach rejestracji ;]
Licze na Wasza pomoc w temacie stylizacji paznokci i zdobienia ;]

malwa - Czw Wrz 06, 2007 7:23 pm

I ja witam :) Po wielu probach rejestracji ;]
Licze na Wasza pomoc w temacie stylizacji paznokci i zdobienia ;]

Anna - Czw Wrz 06, 2007 10:07 pm

witamy serdecznie;)
malutka - Czw Wrz 06, 2007 11:23 pm

witam i zapraszam do cz?stego odwiedzania forum
wenuska - Nie Paź 14, 2007 7:07 pm

Hejka... no to ja te? si? grzecznie przedstawiam...- wenuska jestem... hehe. :wink:
ania333 - Nie Paź 14, 2007 8:11 pm

siemka ;)
ivon - Czw Paź 25, 2007 10:15 pm

witam jestem tu nowa a przygode z paznokciami (tipsami) dopiero zaczynam.
wszystkie rady i uwagi beda dla mnie bardzo cenne :smile:
pozdrawiam

Anna - Czw Paź 25, 2007 10:31 pm

Witamy serdecznie :wink:
asiaB - Czw Lis 01, 2007 7:43 pm

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ja zapomnialam o tym forum ale juz nadrabiam zaleglosci
ania333 - Pią Lis 09, 2007 6:01 pm

siemka
aneta - Czw Lis 15, 2007 9:10 pm

witam wszystkich:) mam na imie Aneta-pazurkami zajmuje sie od 2 latek ale tylko akrylem weszlam tu w poszukiwaniu szkolenia chodzi mi o zelik:) skonczylam kurs ale dawno nie pracowalam na zelu wiec czas sie zabrac :) pozdrawiam:)
malutka - Czw Lis 22, 2007 4:33 pm

i ja równie? witam serdecznie i zapraszam do cz?stych odwiedzin
Anna - Pią Gru 07, 2007 4:35 pm

Witamy serdecznie:) A szkoelnia szukasz w Ostrowcu, czy w innych miastach tez?
chudzinka26 - Pią Gru 21, 2007 12:03 am

Ja rowniez witam wszystkie dziewczyny ktore tak jak ja sprobowaly swoich sil w stylizacji paznokci:)Pochodze z Wejherowa,ale obecnie mieszkam za granica Polski.Stylizacja paznokci zainteresowalam sie w czerwcu tego roku.Jestem po kursie 1 stopnia 3 metodami.Wiele czytam na temat stylizacji paznokci jak i ucze sie dzieki roznym forum,gazetkom temu poswieconym i tworzeniem pazurkow metoda zelowa.
Anna - Pią Gru 21, 2007 3:15 pm

witamy chudzinke witamy:)
chudzinka26 - Pią Gru 21, 2007 3:30 pm

Anna....dziekuje slicznie za mile przyjecie mnie do tego forum:)
Anna - Pią Gru 21, 2007 3:33 pm

Nie ma sprawy:) czuj si? jak u siebie:)
lucy - Nie Gru 30, 2007 7:17 pm

Witam wszystkie forumki..... :grin:
Mam na imi? Lucyna....
Pazurkami interesuje si? od roku , s? moj? pasj? , wi??e z nimi moj? przysz?o??.....marzy mi si? otwarcie w?asnego salonu kosmetycznego , b?d? do tego d??y?a... :wink:
Od paru miesi?cy ?wicz? przed?u?anie na pazurkach moich i siostry , w styczniu wybieram si? w ko?cu na upragniony kursik....
GOR?CO POZDRAWIAM :wink: :grin:

chudzinka26 - Pon Gru 31, 2007 12:51 am

lucy napisał/a:
Witam wszystkie forumki..... :grin:
Mam na imi? Lucyna....
Pazurkami interesuje si? od roku , s? moj? pasj? , wi??e z nimi moj? przysz?o??.....marzy mi si? otwarcie w?asnego salonu kosmetycznego , b?d? do tego d??y?a... :wink:
Od paru miesi?cy ?wicz? przed?u?anie na pazurkach moich i siostry , w styczniu wybieram si? w ko?cu na upragniony kursik....
GOR?CO POZDRAWIAM :wink: :grin:
......Witam Ciebie rowniez i pomimo ze tez jestem tutaj od niedawna zycze milej lekturyna forach i czestego udzielania sie na rozne tematy dotyczace stylizacji paznokci;)
Kasia - Nie Sty 06, 2008 5:04 pm
Temat postu: superrrr
witam wszystkich uzytkownikow :wink: wlasnie dzisiaj dolaczylam do forum jest superrr ciesze sie ze znalazlam ta strone...pazurkami zajmuje sie od 4 lat i wlasnie otwieram swoje male studnio pieknych dloni mam nadzieje ze tutaj dowiem sie wielu ciekawych rzeczy i spraw dotyczacych stylizacji paznokci...mam tez nadzieje ze bede mogla podzielic sie swoim doswiadczeniem pozdrawiam serdecznie :grin:
Anna - Pon Sty 07, 2008 3:17 pm

Witam was kochane forumowiczki, mi?o Was u nas go?ci? :lol:
Kasia - Pon Sty 07, 2008 4:09 pm

dziekuje za mile przywitanie na forum...
Kasia - Pon Sty 07, 2008 6:18 pm

]witam!!! Malutka mam prosbe...czy mozesz podac adres tej szkoly o ktorej pisalas i cos wiecej o niej powiedziec np. po jakiej szkole mozna tam sie dostac ile trwa itd??? bardzo prosze o info bo mimo ze jestem z D&G to chetnie wybralabym sie do takiej szkoly :grin: a moze maja swoja stronke to tez podaj...z gory dziekuje :lol:
_PaLuA_ - Czw Sty 17, 2008 8:25 pm

Witam :D

Mam na imie Paula i 2 tygodnie temu zrobilam kurs stylizacji paznokci metoda zelowa :)
Swietnie,ze istnieje takie forum,gdzie moge sobie pocztac co nieco...
Bo szczerze mowiac zanim sie naucze czegos wiecej niz na kursie...minie sporo czasu :)

Dziekuje Wam kochane za to forum :D

P.S- prosze o wyrozumialosc ;););)

Pozdrawiam:D

Anna - Czw Sty 17, 2008 8:28 pm

Hej cieszy nas to, ? e do??czy?a?:) Jesli b?dziesz mia?a jakie? pytania na pewno Ci pomo?emy. pozdrawiam i ?ycz? mile sp?dzonych chwil na naszym forum:0 :smile:
malutka - Czw Sty 17, 2008 8:39 pm

Kasia, przepraszam ? e szybciej nie odpisa?am :oops: prosze tu masz link do szko?y http://www.teb.pl/ mo?na tam i?? bez matury bo to studium , a co do samej szko?y to bardzo polecam



a teraz do temtu witam wszytkie dziewczyny bardzo serdecznie

Kasia - Nie Sty 20, 2008 1:27 am

Dziekuje bardzo...nic sie nie stalo :lol: pozdrawiam
paulka - Sro Sty 23, 2008 5:04 pm

Cze??1 Jestem Paulina pazurkami zajmuj? si? dok?adnie od roku i bardzo si? ciesz?, ? e trafilam na to forum!
Pozdrawiam!!!

Anna - Sro Sty 23, 2008 5:55 pm

Witamy i cieszymy si?, ? e jeste? tu razem z nami:)
Agusia - Czw Sty 24, 2008 11:43 am

My tez sie cieszymy :smile: :smile: :smile:
postrzelona20 - Pią Lut 08, 2008 4:15 pm

Wita...mam na imie Monika....od d?u?szego czasu zastanawiam si? nad przed?u?aniem pazurkó metoda ?elow?...ale jeszcze tego nie robi?am...narazi czytam fora,blogi itp o pazurkach...bardzo se na to "napali?am" ale nie wiem czy podj?? sie tego wyzwnia...nie robi?am ?adnego kursu i narazie go nie zrobe,poniewa?mnie na niego nie stac...wiec prosze dorad?cie mi czy mog?abym zacz?c zak?adac pazurki bez kursu jako samouk??mam jak?? szanse? prosze pomó?cie mi,bo ja ju? mam mieszane uczucia a mysli g?owe mi rozwalaj?:)) pozdrawiam gor?co
Agusia - Nie Lut 10, 2008 1:10 pm

Witaj Moniko...wiele z nas niema ukonczonego kusu...glowa do gory....
Anusia - Czw Lut 14, 2008 5:58 pm
Temat postu: Witam
witam wszytskich bardzo serdecznie :) nazywam si? Ania :oops: .. poki co czekam na zestaw który niedlugo powinien dotrze? i chhce sie zaj?c tworzeniem pazurkow :) poki co zajmowa?am sie malowaniem itp.. :) widze ze jest tu bardzo ciep?o i przytulnie wiec jakos sie tu zadomowie ;) i mam nadzieje uzyskam odpowiedzi na rozne trudne dla mnie a banalne dla was pytania ;)
Anna - Nie Lut 17, 2008 12:12 am

Na pewno uzyskasz:) Witamy :mrgreen:
M-porzeczka - Czw Lut 28, 2008 5:30 pm

To i ja si? przywitam. Nazywam si? Go?ka i pochodz? z Czarnej Bia?ostockiej.
Jetem pocz?tkuj?ca w 100%, nie mam jeszcze klientek a pazurki robi? sobie i te?ciowej.
Jestem po kursie gdzie mia?am manicure, akryl, ?el, depilacja woskiem i pedicure.
I moje wielkie uznanie dla Anny za bardzo dok?adne przekazanie informacji na temat pazurków. Wszystko jest napisane bardzo przyst?pnie. Naprawd? wielkie brawa.

Anna - Czw Lut 28, 2008 5:32 pm

Witamy serdecznie;) Mi?o s?ysze? dobre s?owa:) dzi?kuj?. Pozdrawiam i zycz? udanego pobytu na forum :mrgreen:
Sope - Wto Kwi 01, 2008 1:41 am

witam serdecznie wszystkie nowe forumki... fanie, ze jest nas coraz wiecej :)
malutka - Nie Kwi 06, 2008 6:27 pm

Witamy serdecznie;)
kiniaczek - Sro Maj 21, 2008 12:21 pm

witajcie fajnie ze jestescie :)
anna8 - Pon Gru 29, 2008 10:17 am

Witam serdecznie wszystkich.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group