*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Przedłużanie paznokci metodą żelową - Pseudo stylistka

Coletta - Wto Maj 20, 2008 1:28 pm
Temat postu: Pseudo stylistka
Przychodza do mnie klijentki,od dziewczyny ktora robi paznokcie po domach.Nic w tym z?ego pozornie.Paznokcie sa bardzo przepilowane.Robione najtanszymi zelami i nie chce mi sie juz dalej pisac na temat tej dziewczyny.Daje og?oszenia na regionalnych stronach jako profesjonalnie wykszta?cona stytlistka /nie ma zadnych kursow uczy?a sie sama robic pazurki/Sama kiedys zg?osi?am sie do niej zeby mi zrobi?a paznokcie i wiem po sobie jak robi te paznokcie.Jak tylko znajde jej og?oszenie to pisze ze to oszustka i ostrzegam potencjalne klijentki.Poradzcie co robic moze nie opisa?am dok?adnie tematu ale my?le ze warto ten temat poruszyc.Na pewno wy tez takie osoby macie w swoim otoczeniu.Dzis napisa?am ten post poniewaz by?a u mnie dziewczyna ktorej odpad?y tipsy wraz z paznokciami wysmarowa?am jej panokcie / to co zosta?o z paznokci/gencajana i wys?alam do dermatologa :zona: :zona: :zona: powiedzia?a mi ze robi?a paznokcie w domu jej ta i ta dziewczyna.Jestem tak z?a ze skoncze ten post bo mi sie cisnie kilka inwektyw a nie chce uzywac wulgaryzmow.Poradzcie co robic z ta pseudo stylistka.
kiniaczek - Sro Maj 21, 2008 12:30 pm

ciezka sprawa takie stylistki uhhh szkoda slow jak temu zaradzic ... jedynie jej klientki powinny zadac jakiegos zadoscuczynienia moze pisac po forach jej dane i ostrzegac przed nia ? ?? :tuk:
Boze ale i tak znajdzie sie jeszcze wiele dziewczyn ktore do niej zapewne trafia :cry: i to jest najgorsze jedyne co to pisze do przyszlych klientek roznych stylistek dziewczyny sprawdzcie umiejetnosci pani u ktorej robicie pazurki obejrzyjcie fotki z pracami dowiedzcie sie na jakich produktach pracuje zasiegnijcie porady jak wygladac powinno wykonywanie pazuraskow a jak dziewczyna wyjmie metalowy pilnik do matowienia plytki UCIEKAJCIE :x
ciezka sprawa ciezko zaradzic takim stylistkom ktore niestety mozna spotkac i czasem w salonie co gorsza
moze trzeba zalozyc jakies tematy fora spisy takich swietnych stylistek?....

vegan d?ihad - Pią Maj 23, 2008 11:28 pm

Jestem w szoku. Jak to tipsy odpadly razem z paznokciami :szalony:
To przeciez jakas rzezniczka a nie stylistka!!

ja - Pon Maj 26, 2008 4:35 pm

Takie dziewczyny powinno si? „usuwa?”, ? e to niema jakiejkolwiek odpowiedzialno?ci, ? e szpeci wygl?d dziewczyn. Najlepiej to poda? j? do s?du, albo do programu „Uwaga”, chocia? i to nie wiem czy by cos pomog?o. :x
vegan d?ihad - Wto Maj 27, 2008 11:59 am

Juz nie wspomne o tym, ze jak ktoras dziewczyna natrafi na taka "stylistke", ktora jej taka masakre NA paznokciach, albo co gorsza Z paznokciami zrobi, to pewnie juz nigdy nie bedzie chciala przedluzyc pazurkow, przez co my tracimy klientki i mowi sie, ze tipsy niszcza paznokcie :zona:
kasiek1 - Wto Maj 27, 2008 12:03 pm

tak takich pseudo-stylistek nie brakuje nigdzie a najgorsze jest to ze robia to dalej bez zadnych wyrzutów sumienia ani kary!!!
vegan d?ihad - Wto Maj 27, 2008 12:06 pm

A najsmieszniejsze, ze mimo wszystko maja klientki :x
kasiek1 - Wto Maj 27, 2008 12:07 pm

tak to niestety jest najgorsze
Agusia - Wto Lip 08, 2008 10:47 am

wiem cos o tym ...kiedys trafilam ta taka pania....i co potem... paznokcie w oplakanym stanie...a dziewczyna miala zaklad i to jest dziwne ...ze sie nadal utzymywala na rynku...ale nic dziwnego w okolicy niebylo nic innego.... :x :x :x ostrzegam przed takimi paniami...
fragola - Wto Paź 14, 2008 7:21 pm

Witam Czytam to wszystko z niepokojem,bo dziw az bierze ze zadna z klijetek nie zada zobaczenia dyplomu ukonczenia kursu zaczym usiadzie by robic pazurki.Trzeba czesciej chyba mowic klijetkom ze czasem lepiej wydac wiecej i pojsc do profesjonalnej stylistki ,niz potem wydawac krocie na dobrych dermatologow. Pozdrawiam Pa
Agusia - Pon Paź 20, 2008 7:31 pm

uwazam ze czsami dziewczyny KTORE maja pokonczone kursy robia gorzej paznokcie od tych co ich nie maja;;;TO JEST TYLKO SPRAWA SUMIENIA;MAJAC CERTYFIKAT CZASAMI JEST BARDZO ZLE WYKONANA PRACA;;ja bylam kiedys u stylistki ktora ma pol sciany dyplomow i byla to porazka;;a znam dziewczyne ktora jest samoukiem i robi zawaliscie paznokcie...a dziewczyny ktore chodza do takich ktore nie maja zielonego pojcia jak to sie robi i z czym je poprostu niemaja porowwnania wykonanej pracy..takie moje zdanie.

Ale niestety tego sie nie zatrzyma i nadal tak bedzie..pozdrawiam

olkawroc - Nie Mar 29, 2009 5:29 pm

wg mnie poprostu cena paznokci u samouków (w wi?kszo?ci przypadków niska) czyni cuda...
inspra1 - Czw Kwi 02, 2009 9:01 am

dokladnie ja spotkalam sie z osoba ktora przyszla do salonu zrobic sobie paznokcie zelowe i po skonczeniu ja podsumowalam to z wielkim wyrzutem powiedziala ze u tej......(pseudo stylistki) zaplacila by o polowe mniej i co tu zrobic? to jej odpowiedzialam ze jesli chce miec paznokcie tylko na 2-3 dni to niech tam idzie a jak chce miec profesjonalnie i na dllluuuugo to zapraszam do salonu....i slowa dotarly bo klientka powrocila...
Anna - Czw Kwi 02, 2009 11:54 am

tak to juz jest, ze wiekszosc klientek nie zna sie na paznokciach. Nie wiedza jak ma byc zbudowany i jak wygladac. Mysla, ze skoro w salonie jest drozej, tzn. ze koosmetyczka narzucila sobie jeszcze marze i dlatego bierze znacznie wiecej.
elzbieta-nails - Sro Kwi 15, 2009 12:15 pm

Cos wam pokarze, te paznokcie sa zrobione przez pania ,ktore ma doswiadczenia podobno 15 lat i kilka wygranych konkursow w uk :[ :[ :[ :[ :[ :[

trafila na nia moja stala klientka, ktora skorzystala z jej uslug kiedy bylam na urlopie.

elzbieta-nails - Sro Kwi 15, 2009 12:17 pm

zdjecia jakosciowo nie sa zbyt dobre.

ps paznokcie przedluzone na tipsach metoda zelowa, Zel clear i nic wiecej!!!!!!!!!

paznokcie po 4 dniach :)

ja - Czw Kwi 16, 2009 7:42 am

niestety nie widze tu zadnych zdjeci ;(
majka - Nie Kwi 19, 2009 2:10 pm

sama chętnie zobaczyłabym te paznokcie, niestety nie wyświetlają się zdjecia...
elzbieta-nails - Pon Kwi 27, 2009 12:33 pm

cos mi sie pochrzanilo gdy wrzucalam zdjecia,jak je znajde to wrzuce jeszcze raz:)
sandiiii - Wto Maj 12, 2009 5:35 pm

Wiecie na to można różnie patrzeć, bo my iedyś też zaczynałyśmy, też nie potrafilyśmy, też kaleczyłyśmy zanim zaczełysmy tak ładnie robic pazurki. A ze one robia tanio to kobitki tam lgną... eh no ale co zrobic
p.w - Pią Maj 15, 2009 2:09 pm

kazdy ma trudne poczatki ale kaleczyc kogos też nie ładnie...ja na poczatku zaznaczałam że jestem poczatkujaca itp i że się ucze (zresztą dalej się ucze)i brałam tylko za materiał żeby na tym nie tracić....naszczęście dość mi to wychodziło a klientki wracały...dopiero z biegiem czasu stawke pidwyższyłam...
anna8 - Sro Paź 21, 2009 3:14 pm

Pseudo stylistek jest naprawdę dużo, parę razy do takich trafiłam. Już od roku chodzę tylko do sprawdzonej osoby i u niej zawsze robię sobie pazurki.
Milunia - Czw Paź 22, 2009 1:54 pm

niby kazdy sie uczy... no ale jakies podstawy trzeba znac. nawet jak sie uczymy to chyba widac ze paznokiec przepiłowany jest kompletnie albo skórki zalane, albo ze grubo czy krzywo. poczucie estetyki... jak ktos tego nie ma to nawet nie pomoze ze paznokcie sie beda trzymaly miesiąc jak beda przepiłowane i łopatowate :/
pazurek44 - Pon Lut 01, 2010 7:04 pm

Milunia napisał/a:
niby kazdy sie uczy... no ale jakies podstawy trzeba znac. nawet jak sie uczymy to chyba widac ze paznokiec przepiłowany jest kompletnie albo skórki zalane, albo ze grubo czy krzywo. poczucie estetyki... jak ktos tego nie ma to nawet nie pomoze ze paznokcie sie beda trzymaly miesiąc jak beda przepiłowane i łopatowate :/


Brawo!!!

Dopiero się ucze, ale wydaje mi się, że już mam większe doświadczenie :D
Nie uważam, że moje pazury są idealne, ale wierze, że po 15 latach praktyki będą lepsze niż te ze zdjęć :)

sandiiii - Wto Lut 09, 2010 9:24 pm

Tylko klientki mają oczy widza co mają robione, buzie też mają, jakby mi coś takiego robiono to bym zwróciła uwage a po drugie cena też mówi sama za siebie, bo w końcu czego można się spodziewać po 30 złotych ?
maria_marylka - Sob Sty 01, 2011 2:41 pm

vegan d?ihad napisał/a:
Juz nie wspomne o tym, ze jak ktoras dziewczyna natrafi na taka "stylistke", ktora jej taka masakre NA paznokciach, albo co gorsza Z paznokciami zrobi, to pewnie juz nigdy nie bedzie chciala przedluzyc pazurkow, przez co my tracimy klientki i mowi sie, ze tipsy niszcza paznokcie :zona:

święte słowa- ja właśnie na taką stylistkę trafiłam.
najlepsze było to,że miała na ścianie dyplom, nawet oferowała mi szkolenie w cenie bagatela 900 zł. Tylko jak skończyła pracować i spojrzałam na moje pazury to nie wiedziałam, czy płakać, czy jej w wymalowaną mordę dać- to była masakra :/
Uwierzcie, że moje pierwsze zrobione samodzielnie żele wyglądały 1000 razy lepiej :)

doriss - Sob Sty 08, 2011 1:50 pm
Temat postu: Re: Pseudo stylistka
Witam

U mnie zdarzają się takie klientki, które robiły pazurki u pseudo stylistek za grosze a do mnie zgłaszają się na dopełnienia .... dlatego musiałam podnieść ceny dopełnień :-)

Nie ma rady na takie pseudo stylistki można tylko liczyć na to, że klientki zorientują się i od nich pouciekają.

Pozdrawiam
Dorota

4nails - Wto Sty 25, 2011 10:57 am

Pamiętaj,ze każde doświadczenie zbliża nas do ideału,więc nie ma się czego wstydzić. Niektórzy mówią,że pierwszy miesiąc jest najgorszy,a potem wszystko idzie z górki i układa się tak jak trzeba. Pamiętam,ze moje początki również były tragiczne...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group