*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Produkty do przedłużania paznokci - TIPSY - problem z wyborem

martalele - Pią Maj 04, 2007 9:54 pm
Temat postu: TIPSY - problem z wyborem
Postanowilam poruszyc ten temat na forum. Mam problem z wyborem tipsow (naturalne). Napomknelam juz o tym Ani na gg ale byc moze dziewczyny moglyby sie podzielic swoimi doswiadczeniami. Kupilam tipsy na allegro od sprawdzonego sprzedawcy wydawaloby sie ze powinny byc w porzadku, ale po jakims czasie tipsy pekaja wzdluz na calym wolnym brzegu, czasami nawet nie jest to tylko jedno pekniecie tylko sa jakby pokruszone. Ale zelu sie trzymaja i czasami nawet trzy tygodnie tak chodze. Zele uzywam dobre (IBD). Ania mowila ze byc moze to niedostatecznie wzmocniona linia stresu, moze ja cos zle robie, ale zdazylo mi sie ze przy zakladaniu pekaly, albo tuz po przyklejeniu, albo juz po obrobce (chce nakladac zel a tu niespodzianka) wiec to by wskazywalo na zla jakos tipsow. Co Wy o tym myslicie?
W zwiazku z tym pytanie, czy Wy tez macie takie problemy, jakich tipsow uzywacie, jakie firmy polecacie. Prosze o linki do dobrych sklepow internetowych.

Mrowino1 - Pon Maj 07, 2007 12:16 pm

martalele wiec tak mi nigdy cos takiego sie nie dzieje.. moze to nie wina tipsow tylko zle i ch obcinanie. Bardzo wazne jest aby gilotyna tworzyla kat 90 z palcem... musisz ja trzymac prosto a jak obcinasz to tez na to uwazac. A jesli chodzi o tipsy z alegro to moze roznie wygladac z ich jakoscia... ja pracuje na tipsach SPN clear sa bardzo dobre, nie zamienie ich na inne :)
Agusia - Wto Maj 22, 2007 3:19 pm

Mrowina ma racje moze to byc kat obcinania to raz...A drugie to niedobrany tips do paznokcia tj moze naturalny paznokiec byc zbyt plaski a to oznacza ze po przyklejeniu tips niewytrzymoje napiecia i peka wzdluz .Wiec mosi byc dobrze dopasowany nie tylko rozmiarem ale i krzywa C.Niewiem czy dobrze wyjasnilam..[/u]
Mrowino1 - Wto Maj 22, 2007 6:50 pm

Agusia super :)
malutka - Pon Maj 28, 2007 1:12 am

hmm a ja powiem tak , kiedy? te? zamówi?am tipsy z allegro ale po jakim? czasie one zacze?y mi p?ka? w pude?ku i tu dopiero niespodzianka
Agusia - Sro Maj 30, 2007 2:04 pm

Same zaczely pekac-chyba nie ulegly przeterminowaniu :lol: :lol: :lol: Moze poprostu wadliwe byly
Mrowino1 - Sro Maj 30, 2007 5:28 pm

ojejku pierwszy raz cos akiego slysze.. no to chyba musialo byc cos z nimi nie tak...
malutka - Sro Maj 30, 2007 8:24 pm

Mrowino1 napisał/a:
ojejku pierwszy raz cos akiego slysze.. no to chyba musialo byc cos z nimi nie tak...


szcze?e to te? pierwszy raz si? z tym spotka?am ale mam dwa rodzaje tipsów tzn, naturalnych i te z allegro sa du?o cie?sze od tych co ze sklepu

Agusia - Sro Cze 06, 2007 12:28 am

No wlasnie -nie mam jakos przekonania aby robic zakupy na allegro no i kolejny dowo :lol: d na lipny towar....
Lilo - Pią Sie 31, 2007 7:06 pm

ja uzywam tipsow od slydi i nic sie z nimi nie dszieje. nie pekaja i szybko mozna zlikwidowac prog :)
Ibris - Sro Paź 31, 2007 9:39 am

a mnie w?asnie tipsy od Slaydi p?ka?y... teraz u?ywam tipsów z allegro od u?ytkownika Jo29-sa rewelacyjne!
KOTEK - Sro Lis 21, 2007 6:55 pm

Je?eli chodzi o tipsy od SLAYDI to mi rowniez pekaja- clear jak i french :/ dlatego wlasnie szukam innych dobrych a w przystepnej cenie

slyszalam duzo dobrego o tipsach od uzytkownika allegro jo29 o ktorym napisala Ibris.

mam pytanie - moze uzywala ktoras z WAS tipsow od fikusnails?? www.fikusnails.pl (dostepne rowniez na allegro u uzytkownika fikusnails)

Mo?e macie porównanie mi?dzy nimi?

chudzinka26 - Pią Gru 21, 2007 12:31 am

Mi na szczescie nie zdazylo sie jeszcze nigdy aby tips mi pekl podczas pracy,a uzywam tipsow i zelow firmy gabrielle....goraco polecam ta firme;)... http://gaba1405.livenet.pl/sklep/
Nadzieja - Wto Gru 25, 2007 8:22 pm

Dziewczynki super tipsiki i calkiem niezle wyprofilowane sa z ranails i sa niedrogie.Moge tez polecic z newnailsa jak ja na nich pracowalam byly tez nie zle.A pekanie to niestety ale moze byc wina tipsow zlej jakosci tworzywo jak i zle opracowanie itp.
kasiek1 - Sro Kwi 02, 2008 11:18 am

martalele ja ostatnio mialam taki problem jak twoj ale na tipsach przezroczystych na naturalnych i french-u nigdy mi sie to nie zdarzylo a na clear mailam ten przypadek pierwszy raz
ja - Pią Kwi 04, 2008 1:47 am

Ja równie? mia?am problem z p?kaj?cymi tipsami i zmieni?am firm?. Robie wszystko tak samo jak z tamtymi tipsami i si? z nimi nic nie dzieje (nie p?kaj?). Dosz?am do wniosku ? e to by?a chyba wina tipsów, mo?e u Ciebie martalele jest to samo.
kasiek1 - Sob Kwi 05, 2008 10:23 am

a z jakiej firmy kupujesz teraz tipsy
kasiek1 - Sob Kwi 05, 2008 10:23 am

wlasnie dziewczyny jakie firmy polecacie
Nadzieja - Sob Kwi 05, 2008 10:37 am

Hm ja maialam z spn, ra nialsa sa tanie ale dobre,ale jak dla mnie najlepiej pracowalo mi sie ostanio na cto one sa juz drozsze ale sa super.Jak cos jeszce sobie przypomne z firm to dam znac. :lol:
ja - Nie Kwi 06, 2008 1:04 am

Ja mam z firmy ACTIV. Mleczne s? nawet dobre, a szklane s? ok. Te polecam :mrgreen:
Sylwia1903 - Pon Maj 19, 2008 6:58 pm

Ja od 2 lat zamawia?am tipsy na allegro od Jo29 i by?am mega zadowolona. Niestety ostatnie 2 paczki pozostawiaj? wiele do ?ycznia tipsy s? jak papierki, p?kaj? i ?el odchodzi od nich ca?ymi p?atami. Próbowa?am 2 razy odt?uszcza?, matowi?am tipsa i niestety :( teraz jestem znowu na etapie poszukiwania dobrych tipsów.
Sylwia1903 - Wto Maj 20, 2008 9:16 am

Nadzieja szczerze to nie wiedzia?am o tym :( nawet nigdzie nie czyta?am o tym oczywi?cie na kursie nikt o tym nie wspomnia?. Dzi?kuj? ci bardzo za te wiadomo?? :lol: To co kochana polecasz??
Nadzieja - Wto Maj 20, 2008 10:14 am

Spoko ja na poczatku tez nie wiedzzialam ze odluszczacz moze zle oddzialywac na tipsy ale powiedziala mi to instruktora EF i wlasnie o tym.
Najlepiej pracuj w rekawiczkach , jak matowisz tipsa wystarczy dobrze odpylic bo tak bo tips nie wydziela natluszczenia .Napewno zainwestuj dobre tipsy np cto z drozszych lub spn albo ra nailsa te sa tansze, napewno jesli chcesz odluszczac tips musisz sprawdzic to co Ci pisalam czy tipsc nie bedzie slabszy itd. :kwiaty:

malami1010 - Pon Wrz 01, 2008 6:30 pm

Dziewczyny, a ja poszukuje teraz fajnych tipsów clear z du?a kieszonk?, ale tych zw??anych ku wolnemu brzegowi-tzw. fency??? U?ywa?a ich która? z Was??? Jakie polecacie???
Rayne - Pon Wrz 08, 2008 10:23 am

malami1010 napisał/a:
Dziewczyny, a ja poszukuje teraz fajnych tipsów clear z du?a kieszonk?, ale tych zw??anych ku wolnemu brzegowi-tzw. fency??? U?ywa?a ich która? z Was??? Jakie polecacie???
Hmm....Chcia?abym do??czyc si? do poszukiwa? kole?anki i prosze o rade:)
malami1010 - Sob Paź 04, 2008 7:48 pm

halo, i co z tymi tipsami????

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group