*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Przedłużanie paznokci metodą żelową - ?ele z dodatkami

kasha - Pon Kwi 14, 2008 8:11 pm
Temat postu: ?ele z dodatkami
Mam pytanie czy ktoras z was uzywa jakiegos zelu z takimi dodatkami. np. z malutkimi drobinkami brokatu. bo duzo klijentek sie mnie o taki zel pyta a ja nie znam zadnej firmy co taki zel by mieli.
Anna Otki?ska - Wto Kwi 15, 2008 12:57 am

np sf kruszony lód, na allegro s? takie ?ele kolorowe transparentne, równie dobrze samam do ?elu mo?esz doda?, brokatu , hologramów
malutka - Wto Kwi 15, 2008 4:01 pm

ja mia?am z nails company ale powiem ? e epiej samemu dosypa? tak jak Ania ju? wspomnia?a ,
kasiek1 - Wto Kwi 15, 2008 7:15 pm

ja mam z sunflower-a krysztalek ale rowniez sama dodaje do zeli brokaty itp.
niuniaa2552 - Wto Kwi 15, 2008 7:32 pm

ja jednak wole wlasne miksturki bo zawsze mozna dac brokaciku czy pylku mnie niz jest w zelu juz tym gotowym ;) to moje zdanie...
MariaW_INN - Wto Kwi 15, 2008 7:41 pm

Dokladnie :) ja mieszam sama w clearze g?stym, w ró?u clear g?stym lub w mlecznych bialym i rózyku :) zwlaszcza ostatnio, kiedy testuje odcienie ?elików swojej firmy... Rewelacyjne s? ?elki clear zmieszane z brokatami do frencha, blyskawicznie robi sie taki french, równie? rewelacyjnie sprawdzaj? si? ?elki z pykiem, który daje efekt krysztalku z SF :)
kasha - Sro Kwi 16, 2008 10:18 pm

dzieki sliczne za te informacje
kasiek1 - Czw Kwi 17, 2008 11:27 am

prosze bardzo mamy nadzieje ze ci sie przydadza
Katia - Czw Kwi 17, 2008 11:28 am

?wietny efekt w ?elu daje puder dekoracyjny firmy Gosh - nie pami?tam numeru, ale odcie? kremowo opalizuj?cy - wychodzi z tego super mgie?ka ;)
kayote - Czw Kwi 17, 2008 9:28 pm

dziewczyny a jak robicie paznokcie ?elowe z brokatem to mieszacie najpierw gdzie? brokat z ?elem czy nabieracie ?elu i moczycie go w brokacie? nie wiem czy zrozumiale to napisa?am :zona:
niuniaa2552 - Czw Kwi 17, 2008 11:03 pm

kayote ja przynajmniej mieszam zelik z brokacikiem w jakims pojemniczku i go pozniej nakladam na pazurka :kwiaty:
Anna - Czw Kwi 17, 2008 11:22 pm

kayote napisał/a:
dziewczyny a jak robicie paznokcie ?elowe z brokatem to mieszacie najpierw gdzie? brokat z ?elem czy nabieracie ?elu i moczycie go w brokacie? nie wiem czy zrozumiale to napisa?am :zona:


Kochanie taki temat ju? by? http://forum.e-paznokcie.info/viewtopic.php?t=170 Korzystajcie z wyszukiwarki!!!!! :tuk:

www.mt-store.pl - Pią Cze 05, 2009 4:14 pm

www.mt-store.pl Zapraszamy do internetowego sklepu kosmetycznego. Duży wybór towarów, szybka realizacja zamówień.

U nas znajdziesz:

Akcesoria
Balsamy, Kremy
Depilacja
Frezarki, Frezy
Kleje
Lakiery, Farbki do paznokci
Metody przedużania paznokci
Mikrodermabrazja
Odtłuszczacze płytki paznokcia, Primery
Odżywki do paznokci
Ozdoby
Pilniki, Polerki
Podkłady, Utwardzacze, Wysuszacze
Preparaty do Pedicure
Preparaty do pielęgnacji skórek
Płyny antyseptyczne, Alkohol
Sztuczne rzęsy
Tatuaże
Tipsy, Sztuczne paznokcie
Urządzenia elektryczne
Zabiegi parafinowe, ciepły Manicure
Zdobienie paznokci Pistoletem AIR BRUSH
Zmywacze, Usuwacze sztucznych paznokci i kleju

www.mt-store.pl

ola87r - Sob Mar 20, 2010 5:25 am

w kwestii paznocki od dawna juz polegam na salonach Denique
Magdalena Hajok - Sro Kwi 07, 2010 12:33 pm

MOje klientki tez sie o taki pytaly, kupilam z Sun Flower "Kruszony lód" i gdy zobaczyly jaki efekt, a powiem ze był mizerny, to zrezygnowały. Nie uzyłam go ani razu. Ale faktycznie dosypie tam sama pyłku, może sie w ten sposób go wykorzysta
4nails - Sro Gru 29, 2010 11:36 am

Swego czasu używałam brokatu,ale po Waszych opiniach spróbuję również tego kruszonego lodu,mam nadzieję że dobrze wypadnie. Jak czas pozwoli,to wstawie zdjęcia:)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group