*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Przedłużanie paznokci metodą akrylową - Czy mo?na si? nauczy? robi? akrylowe paznokcie samemu?

Pinkie - Wto Kwi 01, 2008 6:52 pm
Temat postu: Czy mo?na si? nauczy? robi? akrylowe paznokcie samemu?
no wi?c tak bo ja bym chcia?a spróbowa? ale boj? si? bo czyta?am,?e nieodwracalnie mog? sobie popsu? paznokcie no i ja si? boj? czy wy przesz?y?cie najpierw kurs czy same si? uczy?y?cie bardzo was prosz? o pomoc i mam jeszcze jedno pytanko jak sie zmywa akryl z paznokci?
Anna Otki?ska - Wto Kwi 01, 2008 7:48 pm

metoda akrylowa nie nale?y do najprostszych dlatego ? e akryl do?? szybko zastyga i je?li nie zd??ysz odpowiedio uformowa? pazurka czeka ci? sporo pi?owania.
Jest du?o osób bez kursu które zajmu? si? paznokcami i lepiej czy gorzej im to wychodzi nie jest to proste napewno oczywi?cie mo?na sobie czy innym paznokcie uszkodzi? je?li si? nieumiej?tnie b?dziemy pos?ugiwa? pilnikiem.
Poczytaj wszystkie informacje odno?cie przed?u?ania jest te? mnóstwo filmików w sieci.
Wtedy zdecyduj czy sobie poradzisz

a akryl usuwamy acetonem i pilnikiem

Malinka - Sro Kwi 02, 2008 10:21 am

Hej! Ja te? chcia?abym sie nauczy? przed?u?ania paznokci metoda akrylow?. Niestety mam dwie lewe r?ce je?eli chodzi o zdolno?ci artystyczne. Obawiam si?, ? e z tego powodu b?d? mie? problemy z nak?adaniem akrylu. A co Wy o tym s?dzicie? Pozdrawiam.
Pinkie - Sro Kwi 02, 2008 4:22 pm

Dzi?kuj? ci Aniu ju? du?o czyta?am na temat akrylowych paznokci i widzia?am sporo filmików i ja w?a?ciwie to bym chcia?a robi? szablonami ale nie mog? sobie uszkodzi? paznokci nieodwracalnie? i jeszcze mam pytanko czy taki zestaw http://www.ladys-nails.pl...p=5006/02&nd=47
na pocz?tek b?dzie dobry czy si? op?aca i ocencie prosz? was te produkty i jeszcze czy wszystko z tych rzeczy musz? koniecznie mie? czy tylko niektóre rzeczy :D

Anna Otki?ska - Sro Kwi 02, 2008 11:09 pm

samymi produktami napewno nie uszkosdzisz sobie p?ytki skoro widzia?a? jak to si? robi na flmikach i b?dziesz post?powa? zgodnie z nimi nic takiego niepowinno mie? miejsca, pami?taj tylko o matowieniu na czym ono polega ? e jest usuni?cie po?ysku z p?ytkie nie pi?owanie do mi?sa :)
je?li chcesz tak? kwot? przeznaczy? na zestaw startowy bym poleci?a ci lepsz? firm?
http://gaba1405.livenet.p...=produkt&id=187
z tym ? e ja w tym zestawie wola?abym primer kwasowy
lub te? tu masz kilka opcji
http://kosmetikon.pl/cgib...sort=id&from=27

Pinkie - Czw Kwi 03, 2008 6:57 pm

ten pierwszy mi si? wydaj? bardzo fajny i jeszcze raz ci dzi?kuje Aniu :D a jeszcze mam pytanie bo wiem ? e jest proszek i liquid a primer si? u?ywa w jakim celu?i jeszcze przed na?o?eniem akrylu trzeba porz?dnie opi?owa? p?ytk? paznokcia to znaczy,?e nie tylko na górze i po bokach ale w ?rodku p?ytki?
Anna Otki?ska - Pią Kwi 04, 2008 1:48 am

primerem wytrawiamy p?ytk? ?eby si? masa dobrze trzyma?a (bez zapowietrze?), k?adziemy go tylko na p?ytk? nie na skórki ?eby ich nie poparzy?, przy akrylu primer mo?na nak?ada? punktowo nie ma potrzeby nak?ada? na ca?y pazurek
Pinkie i jak ju? pisa?am wcze?nie delkatnie matowisz ca?? p?ytk? paznokcia dok?adnie przy wa?ach pozbywasz si? nab?onka
na tym filmiku masz pi?knie wszystko pokazane
http://tammytaylornails.c...Full%20Nail.htm

Nadzieja - Pią Kwi 04, 2008 12:30 pm

:haha: nie strasze nie mialam takiego zamiaru uprzedzam tak jak to robia instriktorzy opawiadajac o primerze. :kwiaty:
Czasem kladie sie go za duzo i rozlewa sie po calej plytce i odczuwalne jest to na skorkach.Ja zawsze by uniknac takiego szczypanka delikatnie dotykam wacika by osuszyc pedzelek no i jak widze ze dosc wilgotny jest to jednen pedzelek uzywam na 10 palcy ale obserwuje by sie rozplywal po calej plytce a jak mniej wilgotny to wtedy jeden pedzelek na 5 paluszkow.I tak jak Anna napisala ja klade na srodek plytki wtedy on ladnie sie rozchodzi.

MariaW_INN - Pią Kwi 04, 2008 12:44 pm

Anna Otki?ska napisał/a:
na tym filmiku masz pi?knie wszystko pokazane
http://tammytaylornails.c...Full%20Nail.htm


Anulka :D ja wlasnie dzieki filmom Tommy Taylor nauczylam sie sama :) a jak juz sie naumialam, to poszlam na kurs, haha , ale praca wrzala na szkoleniu, dzi?ki temu instruktor mógl pokazac mi troszke szerszy zakres niz standardowo w programie :D

Pinkie - Pią Kwi 04, 2008 7:14 pm

OJ dzi?kuj? wam dziewczyny bardzo jeste?cie cudowne :D a co do primera to si? troszk? przestraszy?am :D
MariaW_INN - Pią Kwi 04, 2008 7:21 pm

Nie ma sie co bac, trzeba tylko dokladnie zwró?ic uwage na to jaki kupujemy primer, kwasowy czy bezkwasowy, i jesli stosujemy kwasowy - staramy sie maksymalnie osuszyc p?dzelek o szyjke buteleczki i aplikujac na pazurek, kladziemy na srodek. Uwazamy, zeby nie dotkn?l on skórek i nie wplynal pod pazurek :* :kwiaty:
Nadzieja - Sob Kwi 05, 2008 10:18 am

Oj nie ma czego sie bac jesli zastosujesz sie do porad i do normy jego uzywania bedzie oki spoko pamietaj tylka aby zdejmowac jego nadmiar i bedzie ok spoko. :kwiaty:
Pinkie - Sob Kwi 05, 2008 6:32 pm

no chyba tak ale postanawiam chyba najpierw zaj?? si? ?elowymi a potem zobacz? bo musz? si? porz?dnie zastanowi? bo wiecie to przecie? s? koszty.....
Anna Otki?ska - Sob Kwi 05, 2008 8:56 pm

no widzisz Marysiu jednak lepiej najpierw samemu si? podszkoli? przed kursem i nie koniecznie w praktyce zawsze mo?esz wi?cej z kursu wtedy wynie?? prawda
MariaW_INN - Sob Kwi 05, 2008 9:32 pm

Wszystko zalezy od umiejetnosci :)
Pinkie - Sro Kwi 09, 2008 7:40 pm

no nie wiem znowu jako? zmieni?o mi si? na akryl no i zosta?o mi ju? ma?o czasu bo zaraz b?d? pieni??ki :D
Nadzieja - Sro Kwi 09, 2008 10:24 pm

ah my kobietki nigdy nie mozemy sie zdecydowac!!!! :hahaha: pozdrawiam
ja - Pon Kwi 14, 2008 7:52 pm

Pinkie dzi?ki za rozpocz?cie tematu, bo ja równie? chce si? nauczy? sama bawienia z akrylem, i dzi?ki Naszym Wspania?ym doradcom jakie s? dziewczyny na tym profilu ju? wiem na co powinno si? zwraca? uwag? i ? e dla chc?cego nic trudnego. :lol: Dzi?kuje Dziewczyny :dzieki: :kwiaty:
Chocolateo - Czw Kwi 17, 2008 8:45 am

mnie tez cos ciagnie do akrylu... ale nigdy nie robilam wiec wole inwestowac narazie w zele :P
ja - Czw Kwi 24, 2008 11:01 pm

Ja ?elami ju? troch? czasu si? bawi?, i bardzo chcia?am bym zrobi? krok do przodu. Czekam tylko na jakie? fundusze,( poniewa? na pazurkach ja nie zarabiam ) by muc przeznaczy? je na akryl. :lol:
Monika Cicha - Pią Kwi 25, 2008 6:09 pm

ja zaczynalam od zelu ale pozniej stwierdzialam ze akryl chyba daje wiecej mozliwosci i na poczatku robilam z akrylu takie kalafiory ze masakra ciagle tylko plakalam ze nigdy sie nei naucze, ale jednak dla chcac ego nic trudnego, wiec dziewczyny do pracy ! :oki:
ja - Pią Kwi 25, 2008 10:33 pm

Moniko nie do?uj mnie, ? e na pocz?tku jest a? tak strasznie, bo poma?u zaczynam si? ba?. :neutral: :szalony:
Nadzieja - Sob Kwi 26, 2008 11:56 am

ja napisał/a:
Moniko nie do?uj mnie, ? e na pocz?tku jest a? tak strasznie, bo poma?u zaczynam si? ba?. :neutral: :szalony:


Hehe Monika napewno nie chciala Cie straszyc!! :mrgreen: Miala na mysli to ze na poczatku jak nie zna sie danej metody jest ciezko tak jak tym co pracuja na akrylu a biora sie za zel ja tak mialam bo bylam akrylowa ale teraz nie straszny mi zel a tym bardziej akryl :kwiaty: Napewno bedzie :oki: tylki troche wprawy nabierzesz i bedzie super a moze od razu bedzie Ci niezle szlo!!?? :kwiaty: :kwiaty:

ja - Wto Kwi 29, 2008 9:38 am

Nadzieja, Za dobrze by mi by?o gdyby sz?o mi od razu dobrze. :haha:
Monika Cicha, Na pewno masz racje ? e akryl daje wi?cej mo?liwo?ci, dlatego mam nadzieje ? e za nied?ugo uda mi si? to sprawdzi?. :lol: Bo jak na razie to nie mam pieni??ków ?eby sobie sprezentowa? akrylki :cry: lae jestem dobrej my?li :mrgreen:

Nadzieja - Wto Kwi 29, 2008 8:20 pm

Etam wydaje mi sie ze pesymistycznie myslisz!!!Wiara i jeszcze raz wiara!!!Walcz a wygrasz!!! :oki: :kwiaty:
ja - Pon Maj 19, 2008 6:31 pm

dzi?kuje Nadzieja, tylko ? e ja walcze i nadal ?adnych efektow nie widze a pozatym pienio?ki jakie uda?o mi sie teraz zebra? znów musia?am wyda? na ?ele :cry:
Nadzieja - Pon Maj 19, 2008 6:56 pm

jak bedziesz cwiczyc to wprawisz lapke musisz tylko byc cierpliwa a skoro musialas wydac kaske na zelki to znaczy ze jakies skutki sa choc to zel a nie akryl.Na metode akrylowa tez przyjdzie czas ,moze idz na jakis dobry kurs? :kwiaty:
ja - Pon Maj 19, 2008 7:11 pm

w?a?nie szukam jakiego? dobrego kursu we wroc?awiu lub w nysie ale jeszcze nie znalaz?am :cry:
Nadzieja - Pon Maj 19, 2008 8:41 pm

a co z dystrybutorem EF?Maja napewno tam kursy tylko dowiedz sie o cenke.Podam Ci nr tel 071-321-01-30 ul.Kluczborska32/34 mam nadzieje ze sie przyda trzymam kciuki goraco za Ciebie jak by co sluze pomoca :oki:
ja - Pon Maj 19, 2008 9:51 pm

ach Nadzieja, co ja bym bez Ciebie zrobi?a :dzieki: a z pomocy napewno jeszcze zkorzystam. Bardzo Bardzo ale to Bardzo DZI?KUJE!!!!!! :kwiaty:
Nadzieja - Pon Maj 19, 2008 10:36 pm

Niema za co!! :kwiaty: :oki:
madzia_wloszka - Czw Maj 22, 2008 5:04 pm

ja ucz? si? sama robi? kwiatki akrylowe, a pazurkami zajmuje sie dopiero od lutego tego roku to jedne z moich kwiatuszków:
Anna Otki?ska - Czw Maj 22, 2008 8:40 pm

pi?kne
ja - Pon Maj 26, 2008 4:49 pm

madzia_wloszka, och tak PIEKN?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :brawo:
a ja mam pytanko do was, je?eli przychodzi do was kto? na uzupe?nienie i ma w?a?nie tak Cudowne kwiatuszki jak np. u madzia_wloszka, czy Anna Otki?ska, to czym pi?ujecie takie kwiatuszki???? jak robicie uzupe?nienie?????

Agusia - Wto Lip 08, 2008 2:22 pm

piekne... :tak: :tak: :tak: :narcyz:
aguszek - Pią Lip 11, 2008 7:23 pm

pomocy! jestem pocz?tkuj?ca i kupi?am akryl. nie wiem dlaczego ale przy nak?adaniu mój akryl wysycha zanim go wymodeluje :( powiedzcie mi dlaczego tak jest????????????
Nadzieja - Pią Lip 11, 2008 8:40 pm

Hm nie masz pwrapjonej lapki i nie nadazasz,a do tego pewnie jest szybko schnacy:) :oki:
aguszek - Pią Lip 11, 2008 9:34 pm

heh... i co teraz? a tak hcia?am sie nauczy? nak?adac akryl. te asze wszystkie pazurki tak cudnie wygl?daj? i te? bym chcia?a tak umie?
Nadzieja - Pią Lip 11, 2008 10:07 pm

Spokojnie,nauczysz sie,musisz duzo cwiczyc, abedzie dobrze:)
aguszek - Pią Lip 11, 2008 10:11 pm

je?eli o metode ?elow? to idzie mi to zdecydowanie lepiej. nie wiem mo?e ten akryl jest do d... :haha: mo?e poradzisz mi jaki? fajny akrylek?
malutka - Pią Lip 11, 2008 10:36 pm

ja polecam akryl firmy IBD
Nadzieja - Pią Lip 11, 2008 11:17 pm

Hm wiesz jak na cwiczonka i aby sie rozkrecic, polecam spn.Jest wolniej schnacy,dosc plastyczny i wiele osob go zachwala.Sprawdz moze firma ktora masz z akryli posiada liquid do proszku wolniej schnacy:)
aguszek - Sob Lip 12, 2008 8:52 am

ja zamawia?am akryle i liquid z nail-cosmetic mo?e znacie?
malutka - Sob Lip 12, 2008 9:02 am

aguszek napisał/a:
ja zamawia?am akryle i liquid z nail-cosmetic mo?e znacie?



znam znam na nich sie w szkole uczy?am

aguszek - Sob Lip 12, 2008 9:46 am

i jak dobra jest ta firma? czy s? lepsze produkty?
malutka - Sob Lip 12, 2008 12:26 pm

jak dla mnie lesze s? ibd i te http://www.masternail.pl/...5ecf3565ced1f23

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group