*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Konkursy - Konkurs VI

niuniaa2552 - Pią Mar 28, 2008 12:28 am
Temat postu: Konkurs VI
Idzie wiosna!
Czas rozpocz?c, ju? VI KONKURS na naszym forum ;)
Tematem konkursiku jest zblizaj?ca, a raczej ju? "b?d?ca" WIOSNA!

Regulamin:

1. Zgodno?? z tematyk?
2. User musi napisa? minimum 35 postów.
3. Prace musz? by? wykonane samodzielnie
4. Technika pracy dowolna (czyli lakier, zel, akryl, tips, forma lub naturalne pazurki)
5. Jeden User mo?e wysla? maksymalnie 3 prace
6. Zdj?cia musz? przedstawia? prace wykonane na jednej b?dz dwóch d?oniach (tipsy do ?wicze? nie wchodz? w gr?), powinny by? wyra?ne, bez podpisów autorów, dla jednej pracy przys?uguj? 3 zdj?cia w ró?nych uj?ciach (ale tylko gdy user wysy?a jedna prac?)
7.Termin nadsy?ania prac do 25 kwietnia 2008
8. Prac konkursowych user nie mo?e umieszcza? na blogach, innych forach internetowych oraz galeriach do czasu zako?czenia konkursu
9. Prace ocenia? bedziecie Wy, poprzez udzia? w g?osowaniu oraz ja przyznaj?c punkty za staranno?? wykonanych paznokci.
10. Prace user wysy?a pod adres mailowy [email protected] w temacie wiadomo?ci user powinien zamie?ci? swój nick oraz temat konkursu, a w tre?ci poda? swoje dok?adne dane i adres (czyli: imie, nazwisko, ulice, nr. domu i mieszkania, kod pocztowy, miejscowo?? oraz województwo)
11. Podliczac g?osy b?dzie osoba odpowiedzialna za fundatora nagród (czyt. niuniaa2552) z czym wi??e sie "zakaz" brania udzia?u w konkursie
12. G?osy oddajemy w PM (prywatna wiadomosc) do uzytkownika niuniaa2552 (czyli moderator tego forum)
13. Prace uzytkownikow pojawi? sie do 30 kwietnia 2008r.

Oceniane beda:
1. wzór
2. staranno?? wykonania wzoru
3. ogólna estetyka


Czasu pozosta?o niewiele!

Dziewczynki p?dzelki w d?o? i do dzie?a!
Powodzenia!

*Madija* - Pią Mar 28, 2008 2:14 am

Czasu rzeczywi?cie niewiele...:(
niuniaa2552 - Pią Mar 28, 2008 3:49 am

to przedluzymy do 25 kwietnia... miesiac dziewczynki czasu.... wyrobicie sie a nagrody sa bardzo bardzo bardzo ciekawe ;)
paulka - Pią Mar 28, 2008 4:40 am

Super! Ju? czeka?am, ?eby zrobi? jakie? wiosenne pazurki, bo za oknem w ko?cu slo?ce
kayote - Pią Mar 28, 2008 7:44 am

no konkursik fajny a czas do 25 uwa?am za idealny ale rozumiem ? e by? inny termin czyli jaki??
magdalena-nails - Pią Mar 28, 2008 11:38 am

Konkursik wow :banan: :banan: :banan: No dziewczynki bra? si? do roboty :zona:
Super konkursik i podobno super nagrody :banan: :banan: :banan:

malutka - Pią Mar 28, 2008 11:53 am

a jakie nagrody ? ?
*Madija* - Pią Mar 28, 2008 11:18 pm

To dzi?ki za zmian? terminu:) W imieniu swoim, ale pewnie nie tylko:)
Anna Otki?ska - Pią Mar 28, 2008 11:35 pm

ale fanie
niuniaa2552 - Sob Mar 29, 2008 12:55 am

a nagrody jak tylko dojda do mnie wkleje foteczki! sponsorem znow jest FikusNails a wiadoma sprawa ze maja cud nagrody ;) stralam sie wybrac wszystko co odpowiadaloby wam (czyli duuuuuuuuzo ozdobek ;) )
specialle - Nie Mar 30, 2008 1:04 am

kolejny konkurs fainie, moze wezme udzial, kto wie moze bedzie lepiej niz ostatnio
M-porzeczka - Pon Mar 31, 2008 10:18 am

Jak widz? wszyscy uwielbiaj? konkursy :haha:
Co was bardziej poci?ga dreszczyk emocji zwi?zany z wys?aniem pracy, czy nagroda.
Ja jako osoba pocz?tkuj?ca nie licz? na wygran? ale, ciesz? si? jak g?upia z zdobytego g?osu i w?a?nie uwielbiam ten dreszczyk emocji( motylki w brzuchu) :banan: :banan: :banan:

Katia - Pon Mar 31, 2008 3:31 pm

No to pi?knie :D Trzeba p?dzelki bra? w d?onie i "do roboty" ;)
KOTEK - Pon Mar 31, 2008 6:16 pm

konkurs jest swietny tylkoco zrobic jak nie ma sie pomyslu?? :( tutaj jest moj problem ;p
M-porzeczka - Pon Mar 31, 2008 8:26 pm

O pomys? na temat wiosny to raczej nie jest tak trudno :narcyz:
Chyba trudniej jest wymy?li? co? takiego czego nie wymy?l? inni.
Ja osobi?cie uwielbiam te prace które s? inne i si? wyró?niaj?. Ale do tego trzeba
mie? talent, do?wiadczenie itd.

Sope - Wto Kwi 01, 2008 12:01 am

wow ale super konkursic.. bardzo na czasie.. bo dziewczyny tetraz chca nosic wiosenne pazurki wiec bedzie na kim je zrobic i to zwilka przyjenoscia... bo juz tesknilam za zywymi wesolymi kolorami :) jupiii bierzemy sie do roboty... czy dyplomiki beda? a jesli tak to czy tylko dla zwyciezczyn czy dla wszystkich bioracych udzial w konkursie?
anegdotka20 - Wto Kwi 01, 2008 4:26 am

Super konkursik!!! Teraz tylko trzeba cos fajnego i oryginalnego wymyslec:) I super ze termin nadsy?ania prac sie przed?u?y?!!! :mrgreen:
niuniaa2552 - Wto Kwi 01, 2008 4:00 pm

niestety dyplomikow nie bedzie przepraszam ale drukarka mi sie zepsula a nikt mi ich przeciez nie wydrukuje :( za to nagrody sa bardzo ciekawe i mam nadzieje ze mi wybaczycie ;)
Sope - Wto Kwi 01, 2008 11:27 pm

no pewnie... najwazniejsza jest zabawa... a o nagrody tez warto sie pokusic :) ja tam sie bede starala :)
anegdotka20 - Sro Kwi 02, 2008 4:51 am

No w???nie najwazniejsza jest zabawa, bo super jest wziac udzia? w takim konkursie...lubie ogladac potem te wszystkie prace i zaglosowac:)
Katia - Sro Kwi 02, 2008 1:22 pm

Tak, stanowczo g?osowanie jest najprzyjemniejsz? cz??ci? konkursu :D Umieram z ciekawo?ci jakie b?d? prace :) Ja mam pustk? w g?owie i ?adnych pomys?ów :(
anegdotka20 - Sro Kwi 02, 2008 5:08 pm

No w?asnie ta pustka w g?owie.....fajnie by?oby wymyslec cos super jednak to nie takie proste:) Ale wiem ze Wasze prace zaskocz? mnie tak jak ostatnio!
Mrowino1 - Czw Kwi 03, 2008 10:07 am

ja tez cos sprobuje stworzyc:)
anegdotka20 - Czw Kwi 03, 2008 2:39 pm

Mrowino1 ty to napewno stworzysz cos super:) Juz twój blog mówi sam za siebie:)
Mrowino1 - Czw Kwi 03, 2008 3:37 pm

dziekuje :kwiaty:
M-porzeczka - Pią Kwi 04, 2008 6:51 pm

Mrowino robisz ?liczne pazurki i ?adnego masz bloga. A mog?aby? zdradzi? jakich u?ywasz farbek, gdzie kupi?a? i za ile?
Ania-220406 - Pią Kwi 04, 2008 8:56 pm

no dziewczyny my?le ? e dacie mi drug? szanse i te? zrobie jakie? pazurki.... a za tamten wczesniejszy konkurs to przepraszam teraz nie bede nikomu mówi? ze biore udzia? w konkursie bo dobre ch?ci siostry wszystko popsu?y
ja - Pią Kwi 04, 2008 10:14 pm

Konkursik – Super!!! Ja i tak wiem ? e nie mam najmniejszych szans w tym konkursie wi?c ?ycz? wszystkim Powodzonka!!! :oki:
niuniaa2552 - Sob Kwi 05, 2008 11:06 am

Ania-220406 jasne ze druga szanse dostaniesz a za dobre checi przewaznie sie dostaje "klapsa" ;)

ja nigdy nic nie wiadomo warto wziac udzial przynajmniej bedziemy miec satysfakcje pozniej ze w tak wybitnym gronie prezentowane byly nasze prace ;) ja np. w ostatnim konkursie nie dostalam od nikogo punktu widocznie nie trafilam w gust zreszta wszystkie prace byly tak piekne ze masashi :D

dziewczynkom dziekuje za nadsylanie prac ;)

Mrowino1 - Sob Kwi 05, 2008 2:05 pm

jak mam jakies farbki akrylowe to przewaznie flexbrushe w pedzelku... ok 16 zl cena.pozdrawiam
ja - Nie Kwi 06, 2008 1:09 am

Niunia Ty to masz Moc przekonywania, Jak uda mi si? co? wymy?li? to mo?e wy?le. A poza tym masz race-w takim gronie to Zaszczyt wyst?pi?, w?ród tak Swietnych PROFESJOMALISTEK. :dzieki: :kwiaty:
Katia - Nie Kwi 06, 2008 9:57 pm

Ja ju? nawet co? sworzylam, ale bez sza?u ;) To si? jeszcze wstrzymam z wys?aniem pracy :) A Kobietki nie mówcie, ? e szans nie macie - tego nigdy nie wiadomo!
ja - Pon Kwi 07, 2008 12:03 pm

Mas zracje Katio. W ?yciu nigdy nic nie wiadomo :lol:
niuniaa2552 - Pon Kwi 07, 2008 1:09 pm

kolejnym sponsorem jest SUPERNAILS oj wymeczylam wymeczylam te nagrodki ;)
M-porzeczka - Pon Kwi 07, 2008 2:11 pm

Ale kusisz tymi nagrodami
ja - Pon Kwi 07, 2008 2:31 pm

Super!!!!! :banan: Dzi?kujemy Niunia :kwiaty:
doktorka - Pon Kwi 07, 2008 11:37 pm

oj tez chetnie bym cos ulepila ale jeszczu mi brakuje sta?u.
niuniaa2552 - Czw Kwi 10, 2008 7:20 pm

dziewczynki takiej sytuacji jeszcze w mojej karieze organizowania konkursu NIGDY nie bylo az sie chyba poplacze SUPERNAILS zrezygnowali ze sponsorowania nagrod :cry: :cry: :cry: :cry: az chce mi sie plakac... powod: inni sponsorzy :x :x :x :tuk: ale coz zostal nas piekny sliczny i powaby fikusnails na nich chyba zawsze mozemy liczyc :kwiaty: :kwiaty: no ale coz fikusnails sponsoruja bosssskie nagrody jak tylko je dostane to wkleje foteczki!

ja czemu mi dziekujesz? masz brac udzial a nie gadasz tylko :zona: :zona: ja musze dostac jak najszybciej twoje prace bo jak nie to inaczej sie policzymy :tuk: :tuk: :mrgreen: :mrgreen:

doktorka co to znaczy ze brak ci stazu? kazdy z nas moze wygrac bo nikt nie patrzy na budowe tylko na zdobienie prawda dziewczynki? przekonajmy nasze slonko zeby wziela udzial w tym konkursiku :brawo: :brawo:

M-porzeczka bo ja taki diabelek jestem :evil: :evil: i zawsze kusze ;) im wiecej prac tym lepiej!

pamietajcie ze ja rowniez przyznam wam punkciki niestety nie wiem czy to was ucieszy czy nie ale ja nie patrze na to czy kogos lubie czy nie i bede przyznawac kazdej z was 1, 2 lub 3 punkciki.... tak wiece za zdobienie ;)

przypominam rowniez ze zostalo wam tylko 20 dni ! !!! zycze powodzenia jeszcze raz busssski gwiazdeczki :*

anegdotka20 - Pią Kwi 11, 2008 4:00 am

Popieram!! Wszystkie z nas powinny wzi?? udzia? w tym konkursie!!! jak nie wyslemy fotek to nigdy sie nie przekonamy jak to jest!! Ja bra?am udzial w ostatnim konkursie i naprawde by?o warto!! Super zabawa, a przeciez nie tylko wygrana jest najwazniejsza!! Sam? rado?c sprawia mi pokazanie Wam moich skromnych zdobie?:) Tak wic zach?cam Was dziewczynki do wziecia udzia?u w konkursiku!!!!
Katia - Sob Kwi 12, 2008 9:47 am

Dok?adnie dziewczyny - nie marudzi?, tylko zabiera? si? do roboty :D A za oknem u mnie taka pogoda, ? e zapomnia?am jak wiosna wygl?da i chyba nic nowego ju? nie stworz? ;)


niuniaa2552, nie martw si? - w ko?cu nie dla nagród wy?lemy zdj?cia, a dla radochy i satysfakcji cho?by z jednego punkcika. :)


POST POLACZYLAM ZEBY NIE ZABIERAC MIEJSCA INNYM ;)

niuniaa2552 - Sob Kwi 12, 2008 9:58 pm

dziewczynki pozostalo 13 dni do konca czasu do nadsylania prac... prosze o wysylanie prackow do mnie ;) z gory bardzo dziekuje ;)
anegdotka20 - Sob Kwi 12, 2008 10:53 pm

niuniaa2552 juz wyslalam swoje prace:) czy moglabys potwierdzic czy doszly??? Jesli bedziesz miala chwilke czasu... Z gory dziekuje i pozdrawiam:)
Sope - Nie Kwi 13, 2008 12:04 am

juz sie nie moge doczekac jak zobacze Wasze prace... mi tam sie juz maly pomysl rodzi w mojej glowce... teraz tylko musi sie narodzic na panzokciach :)
niuniaa2552 - Nie Kwi 13, 2008 6:04 pm

anegdotka20 jasne doszly... i jeszcze tak szepne na uszko: masz talenta dziewczynko! prace bosssskie :narcyz: :narcyz:
anegdotka20 - Nie Kwi 13, 2008 10:09 pm

Dzi?ki niuniaa2552!!! Bardzo si? ciesze ze Ci si? podobaj?!!!!!!!
kasiek1 - Sro Kwi 16, 2008 2:18 pm

niunia2552 wyslalam swoje prace prosze o potwierdzenie ich dotarcia:)
niuniaa2552 - Sro Kwi 16, 2008 3:34 pm

kasiek1 prace doszly
*Madija* - Sro Kwi 16, 2008 5:11 pm

Jak wszyscy pytaj? to ja równie? xd dosz?y moje?
niuniaa2552 - Czw Kwi 17, 2008 11:00 pm

*Madija* jasne ze doszly :D hihi sa sliczne zakochalam sie w nich :serce: :serce: :serce:

dziewczynki malo czasu juz zostalo!!!!! przysylajcie jak najszybciej swoje prace... niestety w sobotke jestem nieobecna calutki dzien i calutka noc wiec na posty nie odpisze

ale trzymajmy temat konkursiku ;P

*Madija* - Pią Kwi 18, 2008 2:48 pm

to si? ciesz?, ze si? podobaj? :)
M-porzeczka - Nie Kwi 20, 2008 12:13 am

Coraz mniej czasu :faja:, zaczyna rosn?c napi?cie.
Ale mnie ciekawo?? z?era.

Monika Cicha - Nie Kwi 20, 2008 2:51 pm

niestety ja nie moge wziac udzialu w konkursie bo nie mam 35 postow, a wszystko przez to ze w tym roku matura i brak czasu na wszystko:( moze juz po maturze bede mogla wszystko nadrobic bo bardzo fajna tematyka:) pozdrawiam
malutka - Nie Kwi 20, 2008 11:23 pm

ja jutro wysle moje
Anna Otki?ska - Pon Kwi 21, 2008 1:22 am

zdrad? ile masz ju? prac :)
M-porzeczka - Pon Kwi 21, 2008 10:36 am

No ja te? jestem ciekawa ile i jaki jest poziom prac? Pisz? od niedawna, ale ju? bardzo d?ugo przegl?dam ró?ne fora i zauwa?y?am za co nowy konkurs to prace coraz lepsze.
Mnie ostatnio zaskoczy?a ilo?? prac w konkursie
http://www.vernis.pl/comp...tegory/catid,5/
Dziewczyny szalej? na wszystkich forach :) .
Ale to bardzo dobrze, bo dzi?ki takim konkursom staramy si? robi? coraz lepsze prace,
na czym korzystaj? nasze przysz?e klientki.

malutka - Pon Kwi 21, 2008 9:18 pm

oki. ju? posz?y prosze o potwierdzenie
niuniaa2552 - Pon Kwi 21, 2008 10:17 pm

malutka prace doszly (nawiasem mowiac sa sliczne - zreszta mnie sie podobaja najbardziej i tak wszystkie pracy :dzieki: )

Anna Otki?ska M-porzeczka prac niewiele za to rewelacyjne!

dziewczynki streszczajmy sieee!!!!!

Katia - Wto Kwi 22, 2008 9:51 am

Ju? ju? wys?a?am :) Nie mog? si? doczeka?, ?eby zobaczy? wszystkie prace, pewnie s? boskie! :)
Anna Otki?ska - Wto Kwi 22, 2008 10:37 am

fajnie moze ja bym cos zrobi?a ale jak mówsz ze wysoki poziom to nie wiem czy mam forsowac swoje pazurki :haha:
niuniaa2552 - Wto Kwi 22, 2008 11:28 am

Katia prace juz doszly sliczne :D

Anna Otki?ska zapraszam do wziecia konkursu ;) twoje lapki i pazurki zawsze sa u mnie mile widziane ;) a poziom zawsze mozna podwyzszyc ;)

Katia - Wto Kwi 22, 2008 12:50 pm

niuniaa2552 dzi?ki :narcyz:
A kole?anka Anna Otki?ska niech si? zabiera do roboty, bo ja chc? zobaczy? wiosenne cudo w Jej wykonaniu :)

niuniaa2552 - Wto Kwi 22, 2008 3:40 pm

dziewczynki zle sie dziej na tym siwecie oj zle!!!! dlaczego ja dostalam tylko 6 prac??!! prosze o wysylke jesli trzeba bedzie przedluzymy nawet czas ale prosze nie robcie mi tego i wysylajcie prace!!!
*Madija* - Wto Kwi 22, 2008 4:26 pm

To rzeczywi?cie co? ma?o si? staracie ;)


Tez nie mog? si? doczeka? ?eby zobaczyc wszystkie prace :lol:

Monika Cicha - Wto Kwi 22, 2008 10:54 pm

no jak termin bedzie ciut dluzszy to moze i ja uzbieram 35 postow, bo pazurki juz mam bo u moich kolezanek wiosna na pazurki zawitala;)
kayote - Wto Kwi 22, 2008 11:14 pm

Monika Cicha, tylko 3 posty ci brakuje do pi?tku na pewno uzbierasz :brawo: ja wy?le prace najpó?niej w czwartek bo jutro robie sobie w ko?cu pazzzureczki :banan: :banan: :banan:
niuniaa2552 - Sro Kwi 23, 2008 12:17 am

Monika Cicha wysylaj prace ;) posty uzbierasz kochana ale bez nabijania ;)

kayote czekam z niecierpliwoscia na fotki!

M-porzeczka - Sro Kwi 23, 2008 10:07 am

Ja mam jedn? prac? ju? gotow?, ale tak? sobie i ci?gle zwlekam, ? e kto?
zgodzi si? na wiosenne odwa?ne zdobienie.
I pewnie jednak dzisiaj wy?le.
Anna Otki?ska ty nawet nie musisz si? stara? i tak robisz rewelacyjne pazurki!!!!!!!!!!!
I wszystkie twoje prace s? cudowne :) . Szkoda, ? e nie jeste? instruktorem
bo bym zacz??a zbiera? pieni?dze na kurs do ciebie. I powa?nie zastanów si? nad zrobieniem uprawnie? na instruktora, masz ju? du?y autorytet i du?o dziewczyn ci? podziwia.
Do tego jeste? bardzo mi?? osob? i komunikatywn?, przyci?gasz ludzi do siebie i umiesz dzieli? si? wiedz?. Ale si? podliza?am, ale pisz? powa?nie.

paulka - Sro Kwi 23, 2008 10:19 am

No dawno mnie tutaj nie by?o, ale widz?, ? e wszyscy szykuja si? do konkursu. W takim razie ja te? wysy?am moje prace!
Anna Otki?ska - Sro Kwi 23, 2008 1:11 pm

M-porzeczka napisał/a:
Ja mam jedn? prac? ju? gotow?, ale tak? sobie i ci?gle zwlekam, ? e kto?
zgodzi si? na wiosenne odwa?ne zdobienie.
I pewnie jednak dzisiaj wy?le.
Anna Otki?ska ty nawet nie musisz si? stara? i tak robisz rewelacyjne pazurki!!!!!!!!!!!
I wszystkie twoje prace s? cudowne :) . Szkoda, ? e nie jeste? instruktorem
bo bym zacz??a zbiera? pieni?dze na kurs do ciebie. I powa?nie zastanów si? nad zrobieniem uprawnie? na instruktora, masz ju? du?y autorytet i du?o dziewczyn ci? podziwia.
Do tego jeste? bardzo mi?? osob? i komunikatywn?, przyci?gasz ludzi do siebie i umiesz dzieli? si? wiedz?. Ale si? podliza?am, ale pisz? powa?nie.

a? mi ?za w oczku si? zakr?ci?a dzi?kuj? za mi?e s?owa, nie mam nawet kursu a gdzie do instruktora, póki co najwazniejsze s? dzieci ale coraz cz??ciej zastanawiam si? ?eby zrobi? co? w tym kierunku ale to dopiero za jakis czas

jak dorw? aparat to przesl? dzis fotki ale tylko jednej pracy :faja:

Katia - Sro Kwi 23, 2008 4:55 pm

Anna Otki?ska a ja my?la?am, ? e Ty masz kursów jak mrówków, bo cuda tworzysz nieziemskie. Szczególnie te Twoje szpice :) - troch? nie w temacie, ale chyba mi wybacz? dziewczyny :)
M-porzeczka - Sro Kwi 23, 2008 7:11 pm

Anna ja wiem, ? e nie masz kursu i tym bardziej Ci? podziwiam.
Czekam na to jak zrobisz instruktora. Ja na razie nie mam pieni?dzy na kurski,
ale poma?u zaczn? zbiera? i mam nadziej? ? e zrobi? go u Ciebie.

Anna Otki?ska - Sro Kwi 23, 2008 7:38 pm

ju? wys?a?am fotki prosz? da? zna? jak dojd?
Ania-220406 - Sro Kwi 23, 2008 10:40 pm

Ja te? ju? swoje dzie?a wys?a?am , prosz? o potwierdzenie jak dojd? bo z moim komputerkiem to ró?nie bywa
niuniaa2552 - Sro Kwi 23, 2008 11:01 pm

M-porzeczka wysylaj wysylaj i podzielam zdanie co do osoby AnnyOt ;)

Katia szpice szpicami ja jestem wogole zachwycona wszystkimi pracami AnnyOt ;)

Ania-220406 prace otrzymalam :)

i na koncu Anna Otki?ska prace otrzymalam... i powiem tylko tyle ja sie wbije do Anny na kursik nawet jak nie bedzie miala tego instruktora :mrgreen: :mrgreen: hihi jestem pod wrazeniem tez myslalam ze masz przynajmniej jeden kurs a tu taki zonk nie masz nic... ja jestem wogole marzycielka i kiedys mialam duzo marzen i powoli je realizowalam - teraz mam tylko jedno marzenie --> robic pazurki takie jak AnnaOt! nawet mojej mamusi pokazywalam prace i takze jest zachwycona ;) drugim moim autorytetem jest Anna Bohdanowicz... jednak moim zdaniem AnnaOt jest mi blizsza poniewaz rozmawiam na codzien z moim mistrzem i te rozmowy nie wygladaja tylko na odburknieciu czegos tylko, byc moze po raz setny, tlumaczeniu od nowa z pozytywnymi skutkami... ciagle sie staram i trenuje bardzo duzo ale taka jak AnnaOt nie bede nigdy i z tym trzeba sie juz pogodzic :cry: :cry: :cry: P.S.: prace konkursowe rewelka!

ale coz... moze Anna da nam jakis wywiadzik hihi ktory opublikujemy na naszych blogach? rozslawimy ja w ten sposob a i Annie bedzie milo :kwiaty: :kwiaty:

Anna Otki?ska - Sro Kwi 23, 2008 11:26 pm

:szalony: :szalony: ? a dzi? tyle komplementów si? naczyta?am ? e a? mi?kko w serduchu si? robi dzi?kuj? za mi?e s?owa :)
paulka - Czw Kwi 24, 2008 12:01 am

Prosze o potwierdzenie czy dosz?y moje prace.
M-porzeczka - Czw Kwi 24, 2008 11:58 am

No i ja wys?a?am swoja prace. prosz? o potwierdzenie czy dosz?y.
ja - Czw Kwi 24, 2008 3:10 pm

Ja równie? wys?a?am kilka zdj?? i prosz? o potwierdzenie. Nie wiem czy s? dobrze zrobione poniewa? nigdy nie fotografowa?am swoich prac. Poza tym i tak wiem ? e nie mam w tym konkursie ?adnych szans, ale wys?a?am prace tylko dlatego ?eby mie? satysfakcje z tego ? e moje prace wyst?pi? ko?o tak ZNAKOMITYCH i ?WIETNYCH Stylistek. :dzieki: :kwiaty:
niuniaa2552 - Czw Kwi 24, 2008 4:33 pm

M-porzeczka prace otrzymalam

ja rowniez prace otrzymalam

paulka prosze o ponowne wyslanie prac poniewaz ich nie otrzymalam

paulka - Czw Kwi 24, 2008 8:18 pm

wys?a?am ponownie mam nadziej? ? e teraz dojd?.
niuniaa2552 - Czw Kwi 24, 2008 8:47 pm

paulka sa :brawo: :brawo:

mialam dziewczynki problem z poczta i powoli dostaje maile :/ nie wiem co jest przyczyna na szczescie wszystkie prace mam :D jestem chyba starej daty bo zapisywalam kto mi juz przyslal prace w zeszyciku :D

M-porzeczka - Czw Kwi 24, 2008 10:47 pm

ja to witaj w klubie, ja te? nie mam szans bo moja praca to dopiero moje
5 paznokcie ?elowe. Ale wys?a?am tak jak ty, dla satysfakcji ? e bior? udzia? w konkursie.

malutka - Czw Kwi 24, 2008 10:49 pm

i tak dziewczyny powinno by? , ka?dy powinien pokaza? co potrafi moje te? nie s? rewelacyjne ale co tam okazuje tez
Anna Otki?ska - Czw Kwi 24, 2008 10:53 pm

a kiedy b?dzie mo?na obejrze? zdj?cia
niuniaa2552 - Czw Kwi 24, 2008 11:50 pm

Anna Otki?ska jutro do godzinki 20:00 mozna wysylac prace. o 20:00 je poukladam zrobie nowy posta i bedzie mozna glosowac na nowych zasadach ;) zycze powodzenie :kwiaty: :kwiaty:
ja - Pią Kwi 25, 2008 12:53 am

M-porzeczka na pewno mimo wszystko twoje prace s? leprze od moich, :lol: ale ciesz? si? ? e, nie jestem sama. :banan: Poza tym satysfakcja pokazania naszych prac jest ju? dla mnie nagrodom, chocia? jednym punktem gdyby kto? na moja prace zag?osowa? to bym nie pogardzi?a. :haha:
ja - Pią Kwi 25, 2008 12:56 am

Malutka ty ju? taka skromna nieb?dz. :tuk: Twoje prace na pewno s? ?wietne. :mrgreen:
Ania-220406 - Pią Kwi 25, 2008 12:08 pm

Hej niuniaa2552 i co z tymi dyplomikami?? nie bedzie czy udalo ci sie jakos wydrukowac?
niuniaa2552 - Pią Kwi 25, 2008 1:22 pm

Ania-220406 niestety nie udalo mi sie :( probowalam wszedzie... u kolezanek w szkole jednak wiece jak to u kgos... zawsze jakiegos tuszu braknie :/ i nie ma dyplomikow :/
Anna Otki?ska - Pią Kwi 25, 2008 1:30 pm

W papierniczych s? gotowe dyplomy które wytarczy samemu wypisa? np takie
http://www.e-dyplomy.pl/g...a634bfbff987af3

anegdotka20 - Pią Kwi 25, 2008 5:21 pm

Ja juz nie moge sie doczekac tych Waszych prac:) Napewno beda przesliczne:)
Anna Otki?ska - Pią Kwi 25, 2008 6:40 pm

no nie ty jedna :dzieki:
Monika Cicha - Pią Kwi 25, 2008 8:31 pm

chcialam zapytac czy moje prace doszly? bo dopiero dzis mialama chwilke czasu zeby moc je wyslac, pozdrawiam
kayote - Pią Kwi 25, 2008 10:05 pm

a do mnie jak zwykle aparat nie doszed? i o konkursie mog? zapomnie? :cry: ale trudno mo?e nast?pnym razem :smirk:
ja - Pią Kwi 25, 2008 10:23 pm

Niuniaa2552 jak chcesz to ja mog? wydrukowa? tylko mi prze?lij gotowy wzór dyplomu, a potem poczt? Ci je ode?le. :lol: Poza tym Ania ma racje w ostateczno?ci mo?na kupi? gotowe. Je?eli chodzi o wydrukowanie s?u?? ch?tnie pomoc?. :dzieki:
niuniaa2552 - Pią Kwi 25, 2008 11:47 pm

Monika Cicha pracki sa :D

ja to jak beda zwyciezcy to wydrukujemy dyplomiki ;) ja poszukam jakiegos wzoru ! bardzo dziekuje za pomoc :*

koniec nadsylania prac! jutro pojawi sie notka z szablonami do glosowania i oczywiscie pracami! pozdrawiam, niuniaa2552

ja - Pią Kwi 25, 2008 11:53 pm

Ciesz? si? Bardzo ? e mog? pomóc. :banan: Nie mog? doczeka? si? prac by muc w koncu na jakie? zag?osowa?. :lol:
M-porzeczka - Sob Kwi 26, 2008 12:43 am

jutro pierwsze rzecz jak? zrobi? to sprawdz? forum. Czy to nazywa si?
:evil: uzale?nienie?

Monika Cicha - Sob Kwi 26, 2008 12:58 am

to sie bardzo cieszee bo balam sie ze nie zdarze;) takze od jutra dziewczynki glosujemy;) pozdrawiam
ja - Sob Kwi 26, 2008 1:32 am

Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :banan: ale bende surowo ocenia? hihihihi :evil: ?artowa?am :mrgreen: :haha:
M-porzeczka - Sob Kwi 26, 2008 9:26 am

Ale jestem uzale?niona :faja: ju? trzeci raz sprawdzam czy s? zdj?cia.
A ?niadania jeszcze nie jad?am. :zona:

ja - Sob Kwi 26, 2008 10:39 am

ja ju? od 6.00 rano czatuje i nadal nic. :cry:
kasiek1 - Sob Kwi 26, 2008 11:46 am

widze ze duzo oczekujacych na prace ja tez juz nie moge sie doczekac bo na pewno cudenka porobilyscie
Anna Otki?ska - Sob Kwi 26, 2008 2:47 pm

ja juz pewnie z 50 raz zagl?dam :hahaha: i szukam waszych prac
*Madija* - Sob Kwi 26, 2008 3:43 pm

ja te? od rana non stop w??czam strone i zamykam id? si? przej? do drugiego pokoju wracam i w?aczam i tak w kó?ko xD
Monika Cicha - Sob Kwi 26, 2008 3:51 pm

widze ze nie ja jedna;p takzee teraz pozostaje nam czekac;)
niuniaa2552 - Sob Sty 01, 2000 2:34 pm

przepraszam dziewczynki temat pojawi sie za doslownie 10 minutek! mialam 2 klientki na pazurki :/ i nie moglam zrobic tej notki....
Anna Otki?ska - Nie Kwi 27, 2008 9:40 am

?wietna prace jedna mi si? wydaje znajoma ale sprawdz? to dopiero po powrocie do domu by? mo?e tylko wzór jest podobny
malutka - Nie Kwi 27, 2008 12:07 pm

ja znalaz?am dwie prace z innego forum
niuniaa2552 - Nie Kwi 27, 2008 1:18 pm

malutka podaj koniecznie numerki :tuk: :tuk: :tuk:

AnnaOt Ciebie poprosz? o to samo

Katia - Nie Kwi 27, 2008 2:05 pm

Mnie te? si? jedna wydaje znajoma, albo po prostu jest prawie identyczna. Musz? poszuka?.
anegdotka20 - Nie Kwi 27, 2008 2:07 pm

prace ?wietne ale co do dwóch to równie? wydaj? mi si? bardzo znajome:(
niuniaa2552 - Nie Kwi 27, 2008 2:33 pm

dziewczynki prosze prywatne wiadomosci z numerkami zdjec.... poszukamy wspolnie ;)

*********

MROWINO1
:tuk: :tuk: ZDYSKWALIFIKOWANA! oszustwo! a tego przyjmowac tutaj nie bedziemy!! zlamalas 8. punkt regulaminu:

Cytat:
8. Prac konkursowych user nie mo?e umieszcza? na blogach, innych forach internetowych oraz galeriach do czasu zako?czenia konkursu


jak wiadomo kazde zlamanie regulaminu grozi upomnieniem lub zdyskwalifikowaniem... tak wyraznie i prosto napisany punk ze po prostu zal dawac upomnienia!

dowody:
http://www.fryzjer.net/zd...-vt8231,210.htm
http://www.fryzjer.net/zd...-vt8231,195.htm

paulka - Nie Kwi 27, 2008 6:18 pm

wow! Dopiero dzi? tu zagl?dn??am bo przez wekend odpoczywalam poza miastem bez internetu i jestem zachwycona! Pi?ke s? wszystkie prace!

Szkoda tylko, ? e zda?y? si? ten incydent z dyskwalifikacj?:(

Anna Otki?ska - Nie Kwi 27, 2008 6:25 pm

no w?a?nie chodzi?o mi o te pazurki
kayote - Nie Kwi 27, 2008 7:27 pm

mi te? sie jedne wyda?y na bank znajome ale nie mog?am ich nigdzie odnale?? dla dowodu
Monika Cicha - Nie Kwi 27, 2008 9:01 pm

tez tak myslalam, bo kiedys ogladalam te paznokcie chodzi o koronke kolorowa i bardzo mi sie podobaly i bylam pewna ze juz gdzies je widzialaam, pozdrawiam
M-porzeczka - Nie Kwi 27, 2008 9:32 pm

Prace bardzo ?adne, teraz b?dziemy czeka? na wyniki.
anegdotka20 - Nie Kwi 27, 2008 10:28 pm

Mi te? w?a?nie chodzi?o o te prace! Szkoda ze zaistnia?a taka sytuacja:(
kasiek1 - Pon Kwi 28, 2008 8:08 am

no no dziewczyny prace sa swietne ja juz oddalam swoje glosiki i teraz pozostaje czekac gratuluje pomys?ow
ja - Pon Kwi 28, 2008 9:56 am

Kasia ma racje. Pomys?y ?wietne na pazurkach. :oki: Teraz pozostaje tylko czeka? na wyniki. Jak to si? mówi: „niech wygra najlepszy”, cho? tak mówi?c szczerze to wszyscy s? najlepsi, cho? by dlatego ? e wys?a?y prace na konkurs z tak ?wietnymi pomys?ami jakie wykona?y na pazurkach. :kwiaty: :dzieki:
Katia - Pon Kwi 28, 2008 11:45 am

Dok?adnie, prace s? super! Ka?dy ma pewnie swoje typy :D Szkoda tylko, ? e wysz?a sprawa dyskwalifikacji, bo pracy by?y naprawd? dobre. Ja wyje?d?am na d?ugi weekend, to mi szybciej czas zleci do wyników, bo umieram z ciekawo?ci czy wygraj? moje typy :)
M-porzeczka - Pon Kwi 28, 2008 4:22 pm

ja mam pytanko czy dosz?a moja punktacja? Bo wys?a?am j?, jak pojawi?y si? problemy
z forum i teraz nie wiem czy mam dos?a? g?os tylko na prac? 26 czy na wszystkie.

niuniaa2552 - Pon Kwi 28, 2008 8:29 pm

Porzeczku? ;) nie mam twojej punktacji :( wyslij jeszcze raz... bardzo dziekuje!

dziewczynki wysylajcie PW a nie e-maile bo ja nie wiem od kogo punkty leca :tuk:

ja - Pon Kwi 28, 2008 9:55 pm

Ale ja chyba dobrze Ci wys?a?am prawda??? :szalony:
ja - Pon Kwi 28, 2008 9:58 pm

niuniaa2552, je?li ?le to nie krzycz na mnie bo bende p?aka? :cry:
Tylko si? nie denerwój :x Obiecuje ? e poprawie przy nastepnym g?osowaniu :lol:

M-porzeczka - Wto Kwi 29, 2008 7:49 am

OK. To wy?le jeszcze raz.
A jako blondynka i osoba zakr?cona mam jeszcze jedno pytanko do kiedy mo?na g?osowa??
I kiedy b?d? podane wyniki?

M-porzeczka - Wto Kwi 29, 2008 8:02 am

ju? znalaz?am, ? e g?osujemy do 5maja.
niuniaa2552 - Wto Kwi 29, 2008 8:43 pm

tez jestem blondynka :brawo: :brawo: hihi dziewczyneczki za zle formularze nie bede :tuk: :tuk: hihi bo kazdemu moze sie zdarzyc :dzieki: a tak wogole to glupio mi strasznie za te moje bledy :szalony: :szalony: przeeeeeepraszaaaaam :( mam nadzieje ze mi wybaczycie bo ja was ajlowiu :serce: :serce: :kwiaty: :kwiaty:
anegdotka20 - Sro Kwi 30, 2008 3:41 am

a moja punktacja dotar?a??? bo teraz mnie jakas niepewnosc nasz?a....
niuniaa2552 - Sro Kwi 30, 2008 8:17 am

jasne... dzisiaj tak okolo 16 postaram sie wszystko posprawdzac i rzecz jasna wkleje nicki dziewczynek ktore wyslaly mi swoje glosy...
kayote - Sro Kwi 30, 2008 4:24 pm

dobry pomys? bo ja tez nie jestem pewna czy moje g?osy dosz?y :lol:
Katia - Czw Maj 01, 2008 12:23 am

Mam nadziej?, ? e moje g?osy dosz?y. Ja wyje?d?am, wi?c nie b?d? mia?a szansy dos?a? - jakby co. Udanego weekendu ?ycz? wszystkim!
Anna Otki?ska - Czw Maj 01, 2008 1:10 am

a nie lepiej odrazu ka?dmu odpowiedzie? na pw :lol:
Mrowino1 - Czw Maj 01, 2008 8:30 am

oj dopiero teraz weszlam... hm no szkoda.. usunelam moja prace z bloga i z niektorych galerii i myslalam , ze to wystarczy... ale coz regulamin regulaminem i respektuje to :(
niuniaa2552 - Czw Maj 01, 2008 12:19 pm

Mrowino1 co z tego ze pousuwalas jak w regulamienie pisze ze do czasu zakonczenie konkursu te prace nie moze nikt na oczy zobaczyc... regulamin jest tutaj bardzo wazny...

AnnaOt bardzo dobry pomysl :D jednak jestem blondynka bo o tym nie pomyslalam ;)

*****

PW poszly do dziewczynek ktorych glosy do mnie dotarly ;) pozdrawiam :*

M-porzeczka - Sob Maj 03, 2008 10:49 pm

Cisza wyborcza :haha:
Anna Otki?ska - Nie Maj 04, 2008 12:11 am

ach te czekanie
anegdotka20 - Nie Maj 04, 2008 12:33 am

ja tu ciagle zagladam i ciagle ogladam Wasze prace :) Czy to jest uzaleznienie????
M-porzeczka - Nie Maj 04, 2008 2:52 pm

Czekanie jest m?cz?ce.
Aniu ale Ty powinna? si? domy?la?. ? e wygrasz :kwiaty: .
Robisz cudowne pazurki i pewnie naj?adniejsze s? Twoje.
Ale si? podlizuje :banan: , ale tak w?a?nie my?l?.

KOTEK - Nie Maj 04, 2008 7:33 pm

myslalam ze nie zdaze zaglosowac a tu prosze :D glosy wyslane.

Dziewczyny swietne prace :brawo: :brawo:

Katia - Nie Maj 04, 2008 8:09 pm

Anna Otki?ska, wygrasz na bank :) Mam jeszcze jeden typ, który tak bardzo mi si? podoba :) Wróci?am z urlopiku i ju? niecierpliwie czekam na wyniki razem z Wami :)
Anna Otki?ska - Nie Maj 04, 2008 8:38 pm

hheee ale mnie budujecie :) ))) :banan:
paulka - Pon Maj 05, 2008 10:41 am

Oj ja te? ju? nie moge si? doczeka? og?oszenia wyników. Ale dzi? ostatni dzie? g?osowania wi?c pewnie ju? nied?ugo :)
Sylwia1903 - Pon Maj 05, 2008 12:45 pm

Dziewczynki prace s? pi?kne. Zycze wam powodzenia :brawo:
niuniaa2552 - Pon Maj 05, 2008 4:20 pm

dziewczyneczki teraz zalezy od was wszystko.... poniewaz ja glosiki mam podliczone i nie wiem czy zamykac glosowanie i pokazac zwyciezcow czy jeszcze czekac... ale nieche juz bedzie sprawiedliwie... czekam na glosiki do 24:00 ! ! i jutro po szkole od razu oglosze zwyciezcow i przesle JA dyplomiki do druku itd itd. gratuluje zwyciezczyniom :*
Anna Otki?ska - Pon Maj 05, 2008 4:51 pm

ale? ty rególaminowa :) nie m?cz nas :hahaha:
malutka - Pon Maj 05, 2008 5:59 pm

my chcemy juz
ja - Pon Maj 05, 2008 6:20 pm

Ju? si? nie moge doczeka? :lol:
paulka - Pon Maj 05, 2008 6:26 pm

No w?a?nie chcemy JUZ!!!! :)
Ania-220406 - Pon Maj 05, 2008 8:04 pm

te? tak my?le ? e mo?na ju? og?osi? zwyci?sców
Ania-220406 - Pon Maj 05, 2008 8:26 pm

niuniaa2552 to jak z tymi wynikami pokarzesz nam ju? ?
anegdotka20 - Wto Maj 06, 2008 3:56 am

Szkoda ze jeszcze nie ma wyników :( ale i tak mi sie wydaje ze wiem kto wygral:) ciekawe czy mam racje???
Ania-220406 - Wto Maj 06, 2008 9:46 am

ja te? mam swoje typy które my?le ? e wygraja :) i co z tymi wynikami ?
M-porzeczka - Wto Maj 06, 2008 9:59 am

hahaha to musimy czeka?:) jak niuniaa wróci ze szko?y to pewnie tak gdzie? do 16,00.

Ale jak ju? zako?czone g?osowanie to mo?emy si? pobawi? w typowanie kto wygra?
Takie ma?y hazard :evil:

M-porzeczka - Wto Maj 06, 2008 10:04 am

Mam nadziej?, ? e nie zostan? za to ukarana?
Bo przecie? ju? po g?osowaniu
To ja tak sobie my?l? ? e
1miejsce to praca 14
2miejsce to 26
3miejsce to 23

M-porzeczka - Wto Maj 06, 2008 12:23 pm

To tylko ja mam ? y?k? hazardzisty?
Czy wy wszyscy pracujecie i nie macie czasu na zagl?danie na forum?

*Madija* - Wto Maj 06, 2008 1:21 pm

powinna si? zwolni? ze szko?y ;) nie sami powinni j? zwolni? z tak wa?nej przyczyny xD
niuniaa2552 - Wto Maj 06, 2008 2:56 pm

a wiec zwyciezcy:

I miejsce: Monika Cicha
II miejsce: Anna Otki?ska
III miejsce: M-porzeczka

gratuluje zwyciezcom!

punktacje sprawdzac mozna tutaj: http://www.sendspace.com/file/9ay3li

dyplomiki i nagrody zostana niedlugo wyslane!

pozdrawiam, niuniaa2552

Anna Otki?ska - Wto Maj 06, 2008 3:02 pm

:banan: :banan: dzi?kuj? za g?osy :kwiaty: :kwiaty: i IImiejsce
a które to b?d? prace z I i III miejsca chodzi mi o numery

niuniaa2552 - Wto Maj 06, 2008 3:05 pm

I miejsce: nr 26
II miejsce: nr 14
III miejsce: nr 8

M-porzeczka - Wto Maj 06, 2008 3:27 pm

Bardzo wszystkim dzi?kuje za g?osowanie na moj? prace :kwiaty: :kwiaty:
Bardzo si? ciesz? :) Paznokcie te s? dopiero moimi pi?tymi paznokciami.

*Madija* - Wto Maj 06, 2008 4:22 pm

gratulacje :)
kasiek1 - Wto Maj 06, 2008 4:37 pm

gratulacje dziewczyny!!!
ja - Wto Maj 06, 2008 8:07 pm

Wielkie Gratulacje dla was dziewczyny. :brawo: :dzieki:
kayote - Wto Maj 06, 2008 9:14 pm

gratuluje dziewczyny :brawo: i prosz? Monik? Cich? o powiedzenie jak zrobi?a te cude?ka bo si? w nich zakocha?am :banan: ta koronka jest na kolorowym tipsie czy jak to??
iiii pragn? jeszcze pochwali? twórczynie pazurków nr 12 bo strasznie ale to strasznie mi si? podobaj? :kwiaty:

Monika Cicha - Wto Maj 06, 2008 9:58 pm

hej dziewczyny! bardzo Wam dziekuje za oddane na mnie glosy! nawet nie sadzilam ze zajme jakiekolwiek miejsce bo naprawde nie mam doswiadczenia w tego typu konkursach.
dopiero dzisiaj moge cos napisac, bo skonczyl sie drugi dzien matur wiec mam kilka dni aby szykowac sie dalej.
jesli chodzi o zdobienie to jest tam kolorowy tips- rozowy. na to byla byla przyklejona czarna koronka ktora pozniej pokrylam clearem i zatopilam hologramiki na laczeniu siateczki z naturalkiem, a po wypilowaniu malowaalam kwiatki, a w srodek dodalam cyrkonie swarovkiego:) praca wykonana z akrylu, coprawda szekora plytka ale na zywo super efekt:) a wzorek, no coz.. kazda dziewczyna co przychodzi to mowi ze chce taki jak poprzedniczka tlyko wybierajaa np inny kolor tipsa i ozdoby:)
jeszzce raz bardzo dziekuje!! buziaki ! !:):):*:*
pozdrawiam;)

Katia - Wto Maj 06, 2008 10:28 pm

Dziewczyny gratulacje gor?ce :kwiaty: Zas?u?y?y?cie w pe?ni!
kayote - Wto Maj 06, 2008 11:02 pm

dzi?kuje za odpowiedz :) widz? ? e ty te? maturzystka :brawo: heh ale to nie temat na konwersacje tu o tym :lol: jeszcze raz gratuluje
anegdotka20 - Sro Maj 07, 2008 3:52 am

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: Gratuluje Wam dziewczynki!!!!!!
malutka - Sro Maj 07, 2008 12:25 pm

gratuluje zwyciezcom!
paulka - Sro Maj 07, 2008 4:53 pm

Wielkie gratulacje nie tylko dla dziewczyn które zwyci??y?y ale dla wszystkich, bo ka?da praca by?a urocza!!!
niuniaa2552 - Czw Maj 08, 2008 9:10 am

dziewczynki mamy problem! zepsul mi sie komputer :/ ale miejmy nadzieje ze juz niedlugo go otrzymam spowrotem naprawionego :) ) jak tylko juz bedzie odezwe sie do was... w szkole niestety zbyt dlugo nie moge z komputera korzystac :/ / pozdrawiam, niuniaa2552
anegdotka20 - Czw Maj 08, 2008 2:45 pm

kayote 12 to moje pazurki:) ciesze sie ze Ci sie podobaj?!!!! Dziekuje!!!
Ania-220406 - Czw Maj 08, 2008 3:26 pm

gratuluje prace naprawde cude?ka :)
Ania-220406 - Czw Maj 08, 2008 3:36 pm

Anna Otki?ska mam pytanko jak wykona?a? swoje códa i z czego zosta?y zrobione?? ile czasu ci zaje?o zrobienie tego arcydzie?a?
Anna Otki?ska - Czw Maj 08, 2008 10:00 pm

Ania-220406 napisał/a:
Anna Otki?ska mam pytanko jak wykona?a? swoje códa i z czego zosta?y zrobione?? ile czasu ci zaje?o zrobienie tego arcydzie?a?

pazurki wykonane metod? combo czyli szkielet z akrylu reszta pokryta, budowane ?elem kwiatki i inne ozdoby z akrylu
paznokcie robione na raty czyli jena r?ka jednego dnia druga drugiego ale niezbyt d?ugo je robi?am bo to forma ca?kiem sprawnie posz?o
tu jest opisane krok po kroku
http://uroda.mojeforum.ne...er=asc&start=45
zapraszam

niuniaa2552 - Sob Maj 10, 2008 9:30 am

dziewczynki! mam juz internet pracuje teraz nad dyplomami przepraszam za utrudnienia ale ten brak internetu nie byl z mojej strony przewidziany :(
kasiek_90 - Nie Maj 11, 2008 11:27 am

niuniaa2552 napisał/a:
M-porzeczka wysylaj wysylaj i podzielam zdanie co do osoby AnnyOt ;)

Katia szpice szpicami ja jestem wogole zachwycona wszystkimi pracami AnnyOt ;)

Ania-220406 prace otrzymalam :)

i na koncu Anna Otki?ska prace otrzymalam... i powiem tylko tyle ja sie wbije do Anny na kursik nawet jak nie bedzie miala tego instruktora :mrgreen: :mrgreen: hihi jestem pod wrazeniem tez myslalam ze masz przynajmniej jeden kurs a tu taki zonk nie masz nic... ja jestem wogole marzycielka i kiedys mialam duzo marzen i powoli je realizowalam - teraz mam tylko jedno marzenie --> robic pazurki takie jak AnnaOt! nawet mojej mamusi pokazywalam prace i takze jest zachwycona ;) drugim moim autorytetem jest Anna Bohdanowicz... jednak moim zdaniem AnnaOt jest mi blizsza poniewaz rozmawiam na codzien z moim mistrzem i te rozmowy nie wygladaja tylko na odburknieciu czegos tylko, byc moze po raz setny, tlumaczeniu od nowa z pozytywnymi skutkami... ciagle sie staram i trenuje bardzo duzo ale taka jak AnnaOt nie bede nigdy i z tym trzeba sie juz pogodzic :cry: :cry: :cry: P.S.: prace konkursowe rewelka!

ale coz... moze Anna da nam jakis wywiadzik hihi ktory opublikujemy na naszych blogach? rozslawimy ja w ten sposob a i Annie bedzie milo :kwiaty: :kwiaty:





Mog?abym sie dowiedzie? jaki jest adres stronki Anny Bohdanowicz:) bardzo potrzebuje

niuniaa2552 - Nie Maj 11, 2008 12:48 pm

http://truskawka-naildesign.blog.onet.pl/ oto adres bloga Anny Bohdanowicz dziewczynki ;)


***

zwyciezczynie dostalam dyplomiki, sa nagrodki wiec jutro postaram sie wam paczuszki wyslac! pozdrawiam, niuniaa2552

Monika Cicha - Pią Maj 16, 2008 3:11 pm

szkoda ze tak cichutko sie teraz zrobilo :(
Anna Otki?ska - Pon Maj 19, 2008 12:26 pm

a ja mog? si? zapyta? czy ju? nagrody zosta?y wys?ane ale si? nie mog? doczeka? :banan:
niuniaa2552 - Pon Maj 19, 2008 6:37 pm

kurcze jutro wysle :( przepraszam ale zdarzylo sie kilka takich rzeczy ze calkowicie o nich zapomnialam... obiecuje ze wysle juz jutro!
Anna Otki?ska - Pon Maj 19, 2008 9:02 pm

rozumiem rozumiem ja mam bliziutko poczte al jak pomysl? o kolejkach to mi si? odechciewa na ni? chodzic
niuniaa2552 - Sro Maj 21, 2008 9:07 pm

racja... ale co jak co wyslalam ;) mama ndzieje ze dojdzie w piatek ;)
Anna Otki?ska - Sro Maj 21, 2008 9:25 pm

:brawo: :brawo: :brawo:
:banan: :banan: :banan:
:narcyz: :narcyz: :narcyz:

M-porzeczka - Sob Maj 24, 2008 3:04 pm

Ja ju? dosta?am nagrody, bardzo dzi?kuj? :)
Bardzo si? ciesz? z tipsów. i oczywi?cie mam pytanko, jak i czy matowi my kolorowe tipsy?

anusiamama - Sob Maj 24, 2008 3:49 pm

kolorowe tipsy tylko delikatnie matowimy nalepiej blokiem albo drobnym pilnikiem
Anna Otki?ska - Pon Maj 26, 2008 10:46 am

poka? nagrody :)
ja jeszcze czekam mo?e dzi? przyjd? ale jestem ciekawa :hahaha:

M-porzeczka - Pon Maj 26, 2008 5:57 pm

Aniu dosta?am
- ró?owe tipsy
- brokaty, kilka kolorów
- i folie te? kilka kolorów

malutka - Sro Maj 28, 2008 11:00 am

Aniu i co dosz?y ju???? , dziewczyny poka?cie nagrody :evil:
M-porzeczka - Czw Maj 29, 2008 1:07 am

ci?gle zapominam zrobi? wam zdj?cie nagród.
Jedynie mog? wam pokaza? paznokietki, do zdobienia których wykorzysta?am brak który dosta?am


paulka - Czw Maj 29, 2008 10:18 am

Przyda?by si? ju? jaki? kolejny konkurs. Znów by?oby to cudowne poruszenie ;) i dreszczyk emocji.
ja - Czw Maj 29, 2008 7:55 pm

paulka, masz racje.fajnie by by?o wzi??? udzia? w kolejnym konkursiku. :lol:
M-porzeczka - Pią Maj 30, 2008 6:06 pm

Dziewczyny to zapraszam na inne fora. :banan:
U Ani w?a?nie na forum jest teraz konkurs i nie ma ogranicze? w ilo?ci napisanych postów.
A na forum mo?na pisa? nie tylko jak jest konkurs. A jak brakuje emocji to mo?e o co? si? pok?ócimy :zona:
?artowa?am

Anna Otki?ska - Sob Maj 31, 2008 2:00 pm

ju? dosta?am nagrody :)
kilka piaseczków bulionów hologramów i jakis tam brokacikgwiazdeczki...

Anna - Czw Cze 05, 2008 4:17 pm

Za jaki? czas bedzie kolejny konkursik:) Bez obaw moje drogie. Mamy juz nawet jednego sponsora, który zagwarantuje finalistkom rabaty na odzie? w swoim sklepie. O szczegó?ach powiem w momencie og?oszenia nowego konkursu. Na pewno b?d? dyplomy mo?liwe ? e i dla wszystkich uczestniczek. Tak?e bez paniki wszystko si? rozstrzgnie w swoim czasie :dzieki:
anusiamama - Czw Cze 05, 2008 10:48 pm

super juz nie mog? si? doczeka? ;)
Agusia - Sob Cze 07, 2008 8:53 pm

Serdeczne gratulacje...dziewczyny popisalyscie sie super talentem... :banan:
Nadzieja - Pią Gru 25, 2009 10:08 pm

Gratulacje

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group