*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Ważne informacje - WSPÓ?PRACA

Anna - Czw Mar 20, 2008 11:34 am
Temat postu: WSPÓ?PRACA
Poszukuj? osoby ch?tnej do wspó?pracy nad tworzeniem strony www.e-paznokcie.info. Wi?cej szczegó?ów na priv. :kwiaty:
jozek - Nie Mar 23, 2008 2:22 am
Temat postu: Re: WSPÓ?PRACA
Anna napisał/a:
Poszukuj? osoby ch?tnej do wspó?pracy nad tworzeniem strony www.e-paznokcie.info. Wi?cej szczegó?ów na priv. :kwiaty:



Ja ja, moge ja ? :banan:

Anna - Nie Mar 23, 2008 2:31 am

A bedziesz pisal artykuly?
jozek - Nie Mar 23, 2008 2:37 am

Anna napisał/a:
A bedziesz pisal artykuly?


nie :dzieki: :kwiaty: :zona: :tuk: :lol: :lol: :lol:

malutka - Nie Mar 23, 2008 10:31 am

hehe z mi?? ch?ci?bym sie podj??a tej odopiedzialnosci ale sie na tym nie znam :cry:
Anna - Nie Mar 23, 2008 11:35 am

Na paznokciach si? nie znasz czy na pisaniu artyku?ów? :zona:
malutka - Pon Mar 24, 2008 3:21 am

chyba na pisaniu artyku?ów :szalony:
MariaW_INN - Sro Mar 26, 2008 11:13 pm

Witam serdecznie :) wczoraj sie zarejestrowalam, forum jest ?wietne i z pewno?ci? bedzie sie rozwijac :) przeczytalam wlasnie ten temat i pisze :) bardzo chetnie podejme sie wpsólpracy w oparciu o pisanie artykulów :) mam juz w tym zakresie do?wiadczenie (wspólpracuje z portalem vernis) no i znam sie na temacie bran?owym :) jestem kosmetyczka, stylistka paznokci, wla?cicielem firmy Innowacje, instruktorem i dystrybutorem INNnails i INNspa :)
Tematyka, w jakiej moge podzielic sie z wami wiedza i do?wiadczeniem:
- stylizacja paznokci
- pielegnacja dloni
- peducure
- choroby skórne, paznokci, problemy zdrowotne, stopa cukrzycowa itp
- kosmetyki profesjonalne, detaliczne, biochemia kosmetyczka, sklady chemiczne preparatów, co jest dobre, a co szkodzi
- kosmetyka ciala
- zagadnienia prawne, sanepid, dzialalnosc gospodarcza
i wiele wiele innych :)

Czekam na kontakt i pozdrawiam serdecznie :)
Maria :)

niuniaa2552 - Czw Mar 27, 2008 8:26 am

Anna ja bylabym zainteresowana wspolpraca nad stronka HTMLa umiem (podstawy rzecz jasna) na pazurkach sie jako tako znam z j. polskiego mam 5 wiec moglabym sie tego podjac ;)

ale tutaj widze ze moja oferte 100% przebija moja poprzedniczka MariaW_INN

chcialam pomoc ;)

MariaW_INN - Czw Mar 27, 2008 8:56 am

Na pewno co 2 glowy to nie jedna :) i we dwie damy rade :) ja sie moge zajac artykulami specjalistycznymi z kosmetyki, stylizacji, itp :) buziaki :kwiaty: :oki:
Anna - Czw Mar 27, 2008 10:59 am

No dziewczyny jestem zachwycona Waszym zaanga?owaniem;)))))))) Bardzo si? ciesz?, ? e jest kto? ch?tny:) Ja bardzo lubie pisa?, ale czasami brakuje mi juz pomys?ów i czasami tez czasu.

A sprawa wygl?da nast?puj?co:
Poniewa? postanowi?am od?wie?y? stron?, chc? te? by by?a ona jak najcz??ciej aktualizowana. Ustali?am, ? e artyku?y b?d? dodawane co ok. 4 dni (wystarczy jeden na 4 dni). Chcia?abym by tematy zbytnio nie odbiega?y od tematu paznokci, cho? na pewno porady z kosmetyki ogólnej b?d? przydatne. Je?li chodzi o html, to nie musicie si? na tym zna?, zajm? si? tym sama w razie czego udost?pnie Wam dost?p do serwera.
Co Wam mog? oferowa? w zamian? Niestety strona nie nale?y do komercyjnych, wiec niestety nie moge Wam p?aci? za artyku?y, takze pisanie ich jest czysto hobbystyczne, zreszta ja sama tak to traktuj?. Na pewno kazdy artykul oraz zdj?cie bylyby podpisane Waszym imieniem i nazwiskiem, lub jak wolicie ksywk?. Jesli macie jakies pytania, walcie smia?o. W razie czego podaj? gg: 7838366 :narcyz:

MariaW_INN - Czw Mar 27, 2008 11:28 am

:kwiaty: Dla mnie tego typu praca (pisanie artykulów, wspóltworzenie stron) to oprócz pomocnej wspólpracy:

- mobilizacja do tego, by cos poszukac, uzupelnic luki w wiedzy, przypomniec siebie rózne kwestie z bran?y, usystematyzowanie wiedzy, na co zwykle nie ma czasu

- art. przydaja mi sie pod k?tem pracy zawodowej (szkolenia, wlasny salon), moge je wykorzystac w firmie, w rozmowie z klientkami, czy na szkoleniu dolozyc dodatkowe materialu do skryptów :)

- zaistnienie w sieci internetowej :) jakby nie bylo, wbrew pozorom mnóstwo osób szpera w necie.

tak wiec - do pracy :) :banan:

Anna - Czw Mar 27, 2008 11:43 am

I to jest racja. Mi samej proponowano pisanie artyku?ów do ró?nych gazet, a nawet kiedy? wystapienie w telewizji :szalony: ale niestety heh czasu znów brak. My?l?, ? e to naprawd? jest dla wszystkich szansa na zaistnienie nie tylko w internecie, ale takze w prasie, ktor? same przeciez czytamy :) No i fakt;) JA SAMA WIELE SIE Z TEGO UCZE!!!Czasami niektorych rzeczy sie zapomina, dlatego tez stworzylam ta strone. By?a na poczatku taka moja baza wiedzy, zbiór wszystkiego czego sie nauczylam, czego sie dowiedzialam itp. a teraz dziele sie tym ze wszystkimi. Mysle, ze jesli razem bedziemy tworzyc ta strone, to bedzie ona naprawde bardzo przydatna wielu osobom borykajacm sie z trudnosciami zwiazanymi z paznokciami( i nie tylko). Co chwil? pojawia sie setka pyta, na które po raz setny nie chce sie juz odpowiadac. Wtedy wystarczy podeslac linka, w ktorym wszystko jest opisane i luzik:) k?opot z g?owy:)Tak?e dziewczyny, ka?da z was mo?e cos dodac od siebie, nie ma co gadac, ze nie umiecie pisac itp. jak widzicie powy?ej niunia ma 5 z polskiego wiec w razie czego bedzie sprawdzac prace i poprawiac b?edy :brawo: :brawo: :)
Nadzieja - Czw Mar 27, 2008 8:35 pm

No jesli tak to ja tez chetnie pomoge w rozwijaniu tylko martwilam sie tym ze jestem dyslektykiem i wstyd bledow.a gdzie bedziemy umieszczaly te artykuly? :kwiaty:
Anna - Sob Mar 29, 2008 12:09 pm

Taka ma?a notka jak dodawa? artyku?y, dla ch?tnych osób tworzenia strony. :dzieki:

Artyku?y mozna wysy?a? na nasz wspólny e-mail, który specjalnie za?o?y?am. Adres oraz has?o dost?pu wy?l? w prywatnych wiadomo?ciach. Mysl?, ? e najlepsza form?, w której nalezy wysy?a? artyku?y jest Microsoft Word, ewentualnie zwyk?y Notatnik, jak kto woli. Tak jak juz wcze?niej pisa?am, ka?dy autor tekstu b?dzie podpisany. Aby si? nie pogubi? b?d? prowadzic spis tematów, kto o czym pisze. Mam nadzieje, ? e takowe b?d? :smirk: :mrgreen: Narazie mo?ecie na stronie http://e-paznokcie.info/index.php?id=mapa_strony zobaczy? wszystkie, które ju? sa opisane na stronie.

Nadzieja - Sob Mar 29, 2008 9:48 pm

Czy te ostatnio dodane to te ktore sa juz napisane?A te pod spodem to tematy ktore powinno sie opisac?Dobrze rozumiem?
niuniaa2552 - Nie Mar 30, 2008 9:00 am

Nadzieja napisał/a:
No jesli tak to ja tez chetnie pomoge w rozwijaniu tylko martwilam sie tym ze jestem dyslektykiem i wstyd bledow.a gdzie bedziemy umieszczaly te artykuly? :kwiaty:


oj to masz tutaj kochana mojego mailika: [email protected] i powysylasz mi te artykuliki ja je sprawdze i najwyzej powiem ci o tym co nalezy zmienic lub wykreslic ;) tak zebysmy obie sie czego nauczyly z tego ;)

Anna ja mam pomysla co do tematow tutaj juz MariaW_INN pisala ze bedzie prowadzic porady takie juz bardzo specjalistyczne ;) ja moge zajmowac sie sprawdzanie stylu pisania i podstawami stylizacji czyli cos dla kompletnie zielonych Nadzieja moze mi pomoc i wspolnie jeszcze bedziemy prowadzic kacik nauki zdobien ;) jesli jakies tam beda odchylki od tematow to sie jeszcze podzielimy tak szczegolowo ;) to moja propozycja i prosze o haslo i adres mailika ;) pozdrawiam

Anna - Nie Mar 30, 2008 11:47 am

Nadzieja napisał/a:
Czy te ostatnio dodane to te ktore sa juz napisane?A te pod spodem to tematy ktore powinno sie opisac?Dobrze rozumiem?



Nie do ko?ca.

Te ostatnio dodane, to te ktore ostatnio doda?am. Na dole jest Mapa strony, która zawiera wszystkie ju? opisane i umieszczone wcze?niej na stronie tematy.

Nadzieja - Pon Mar 31, 2008 12:43 am

aha oki czyli kazdy mozna pisac oprucz tych co juz sa?!
Nadzieja - Pon Mar 31, 2008 12:45 am

niuniaa2552 napisał/a:
Nadzieja napisał/a:
No jesli tak to ja tez chetnie pomoge w rozwijaniu tylko martwilam sie tym ze jestem dyslektykiem i wstyd bledow.a gdzie bedziemy umieszczaly te artykuly? :kwiaty:


oj to masz tutaj kochana mojego mailika: [email protected] i powysylasz mi te artykuliki ja je sprawdze i najwyzej powiem ci o tym co nalezy zmienic lub wykreslic ;) tak zebysmy obie sie czego nauczyly z tego ;)

Anna ja mam pomysla co do tematow tutaj juz MariaW_INN pisala ze bedzie prowadzic porady takie juz bardzo specjalistyczne ;) ja moge zajmowac sie sprawdzanie stylu pisania i podstawami stylizacji czyli cos dla kompletnie zielonych Nadzieja moze mi pomoc i wspolnie jeszcze bedziemy prowadzic kacik nauki zdobien ;) jesli jakies tam beda odchylki od tematow to sie jeszcze podzielimy tak szczegolowo ;) to moja propozycja i prosze o haslo i adres mailika ;) pozdrawiam


Niunka pewnie ze Ci pomoge,dzieki za propozycje jedna i ta druga!!!!!!!!! :kwiaty:

Anna - Sro Kwi 09, 2008 11:58 pm

Nadzieja napisał/a:
aha oki czyli kazdy mozna pisac oprucz tych co juz sa?!


Tak;)

Podam Wam kilka tematów, moze ktos cos wybierze dla siebie;)

1. metoda akrylowa krok po kroku na szablonie
2. metoda ?elowa krok po kroku na szablonie
3. Tygrysie wzory - zdobienie
4. Klimat w salonie (aran?acja wn?trz, nastrój itp.)
5. Organizacja pracy stylisty (czyli w jaki sposób zorganizowa? czas, by obs?u?y? jak najwi?ksz? klientel?)
6. ?ele kolorowe (opis, zastosowanie itp.)

aha i dziewczyny otwieram nowy dzia? dla stylistek. B?dziecie mog?y og?asza? w nim swoje us?ugi :banan:

:evil: :evil: :evil: :evil:

Anna Otki?ska - Czw Kwi 10, 2008 10:49 am

Ja bym mog?a podrzuci? fotki krok po kroku do metody akrylowej na formie fotki s? u mnie na forum mog? przes?a? na poczt? tylko ktos je opisze np bardziej szczegó?owo? Fotki pochodz? z filmiku ez flow
http://uroda.mojeforum.ne...672215feba7f#13

Anna - Czw Kwi 10, 2008 12:00 pm

O to swietnie:) Nadzieja zglosila sie do opisania metody, wiec przy okazji bedzie mozna wykorzystac zdjecia :kwiaty: :kwiaty: :kwiaty: :kwiaty:
Nadzieja - Czw Kwi 10, 2008 3:45 pm

:lol:
Anna - Pią Kwi 11, 2008 2:24 pm

Aniu czy mog? wykorzysta? Twoje materia?y na stronie? Oczywiscie Ci? podpisze :smirk:
Anna Otki?ska - Sob Kwi 12, 2008 4:58 pm

mo?esz gdybyco? trzeba by?o przes?a? to pisz adres poczty
Chocolateo - Pon Kwi 21, 2008 7:42 am

Anna ja moge dac fotki do metody zelowej zeby bylo wiecej obrazkow :) bo bylabym chetna do opisania ale wiedze ze juz jest :) ale to dopiero w srode. przydadza sie?
Anna - Pon Kwi 21, 2008 7:45 am

jasne ze sie przydadza)
Anna - Pon Kwi 21, 2008 7:46 am

Jesli macie jakies pomysly na tematy, ktore mozna opisac i przedstawic to piszcie:)
Chocolateo - Pon Kwi 21, 2008 8:15 am

to zrobie :oki:
Agusia - Sob Cze 07, 2008 8:39 pm

Super ze mamy tutaj takie chetne osoby do pomocy.... :tak: :tak: :tak: :brawo: :banan:
Anna - Czw Cze 12, 2008 11:57 am

Dziewczynki potrzebowa?abym osoby ch?tnej do opisania dwóch tematów.tj. "Praca z frezarka" oraz "Uzupe?nienie, a odnowa". Mam troch? materia?ów na ten temat tylko trzeba je ?adnie doko?czy? i par? rzeczy opisa?. Jakby by? kto? ch?tny to dajcie prosz? znac:) :kwiaty:
niuniaa2552 - Czw Cze 12, 2008 2:07 pm

anno ja bym chciala sie zglosic do odnowy i uzupelnienia ;) bo z frerzarka nie pracuje to nie wiem ;)
M-porzeczka - Pon Cze 16, 2008 6:19 pm

A czy ja mog? mie? pro?b??
Mo?e skoro jest tyle wspania?ych i uzdolnionych dziewczyny ch?tnych do pomocy to czy móg?by si? pojawi? temat "zdobienie kolorowym akrylem " ale z zdj?ciami krok po kroku.
Tak bardzo dok?adnymi ?ebym wiedzia?a jak si? robi.
Bardzo prosz? :kwiaty: , interesuj mnie
- najbardziej ró?a
- t?o cieniowanie akrylem
- kwiaty tylko takie trudniejsze np. maki

Bardzo dzi?kuje

Anna Otki?ska - Wto Cze 17, 2008 12:43 am

M-porzeczka napisał/a:
A czy ja mog? mie? pro?b??
Mo?e skoro jest tyle wspania?ych i uzdolnionych dziewczyny ch?tnych do pomocy to czy móg?by si? pojawi? temat "zdobienie kolorowym akrylem " ale z zdj?ciami krok po kroku.
Tak bardzo dok?adnymi ?ebym wiedzia?a jak si? robi.
Bardzo prosz? :kwiaty: , interesuj mnie
- najbardziej ró?a
- t?o cieniowanie akrylem
- kwiaty tylko takie trudniejsze np. maki

Bardzo dzi?kuje

mog? zaoferowa? co? takiego
http://uroda.mojeforum.ne...er=asc&start=45
http://uroda.mojeforum.ne...er=asc&start=15

M-porzeczka - Wto Cze 17, 2008 10:23 am

Aniu ja ju? te opisy widzia?am:) Uwa?nie czytam twoje forum które jest kopalni? wiedzy.
Ale ja chce jeszcze :cry:
ró?yczk? tak? p?ask? na pazurku.
i maki- zakocha?am si? w makach
Prosz? Aniu zrób zdj?cia z opisami

Anna Otki?ska - Sro Cze 18, 2008 1:39 am

maków chyba nie umim a ró?yczek nie prubowa?am
M-porzeczka - Sro Cze 18, 2008 10:16 am

Aniu ty wszystko umiesz :kwiaty:
nina - Pią Cze 20, 2008 11:01 am

Ja mog? podj?c si? opisu pracy z frezark?. Pracuje z ni? od lat wi?c technike znam a dodatkowo 14.07 lec? do Kanady na doszkolenie aby te umiej?tnosci udoskonalic. Po powrocie wszystko opisz? :)
Paula - Wto Cze 24, 2008 4:37 pm

Gdy b?dzie jeszcze jaki? wolny temat.. polecam si? na przysz?o??..;)
Agusia - Wto Lip 01, 2008 4:42 pm

:smirk: :smirk: :smirk:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group