*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Zatapianie ozdób - Ozdoby, a naturalne pazurki

KOTEK - Pon Kwi 30, 2007 10:27 am
Temat postu: Ozdoby, a naturalne pazurki
Mam do Was pytanie. W jaki sposób nanosicie/przyklejacie ozdoby na pazurki??

Ja robi? to na dwa sposoby;
1. ma?e ozdoby (cieniutkie holo) przyklejam na mokry lakier do paznokci.
2. Inne ozdoby przyklejam na klej do tipsów, ale najpierw maluje pazurki lakierem.

Anna - Pon Kwi 30, 2007 12:35 pm

Zazwyczaj przyklejam je na lakier i pokrywam grub? warstwa utwardzacza, wtedy mam pewnos?, ze nie odpadn? :wink:
Mrowino1 - Pon Kwi 30, 2007 8:34 pm

ja jak modeluje klientce naturalki to tak jak Ania :)
Mysza;) - Pon Kwi 30, 2007 9:09 pm

A ja robie tak jak KOTEK
Mrowino1 - Sro Maj 02, 2007 3:34 pm

kazdy ma swoj sposób :)
*Madija* - Nie Maj 06, 2007 12:28 pm

Ja zwykle przyklejam ozdoby na mokry lakier i maluj? utwardzaczem.
Agusia - Wto Maj 08, 2007 1:56 pm

Ja ozdoby zawsze zalewam zelem-niewiem jak za lakierem ale wydaje mi sie ze to nie zbyt trwale.Ale jak juz cos to chyba sposobem Anny i Mrowiny...
Mrowino1 - Wto Maj 08, 2007 3:13 pm

Agusia widze , ze mamy duzo wspolnego :)
Agusia - Sro Maj 09, 2007 2:39 pm

No tak by mozna to nazwac obie lubimy Twojego blogaska HAHAHA :lol: :lol: :lol:







www.aga-nails.bog.onet.pl

malutka - Pon Maj 28, 2007 2:07 am

ja te? przyklejam na lakier , albo na klej zale?y od wielko?ci i grubo??i ozdoby ale czasem i ?elem je utwardze
KOTEK - Sro Cze 06, 2007 7:32 pm

jak przyklei? kruszon? muszl? na pazurki naturalne?? nie mam ?elu. znacie jeki? sposób??
malutka - Sro Cze 06, 2007 11:23 pm

KOTEK napisał/a:
jak przyklei? kruszon? muszl? na pazurki naturalne?? nie mam ?elu. znacie jeki? sposób??


najlepiej na kleju do tipsów co ci nie odpadna

Anna - Pią Lip 06, 2007 7:05 pm

3 grubbbeeeeeeee warstwy utawrdzacza :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Lilo - Pią Sie 31, 2007 7:10 pm

hi hi kotek przed kursem robilam tak jak Ty :P wieksze ozdoby przyklejalam na super glue...
Nadzieja - Wto Gru 25, 2007 9:24 pm

Ja czasem na mokry lakier i pokrywam utwardzaczem czasem zelowym nablyszczaczem a jak sa cyrkonie to albo w zel czyli nablyszczacz zelowy albo na maluska kropke kleju do tipsow pozniej jak zmywam ta warstwa jet tak cienka ze bo zmyciu lakieru odchodzi nie zostawiajac sladu.I znowu sposoby sa podobne wszytskie robimy podobnie.
kasiek1 - Sro Sty 30, 2008 3:43 pm

ja drobne ozdoby czy holo na mokry lakier cykorie raczej na klej a na koniec utwardzacz
specialle - Nie Lut 03, 2008 1:35 pm

ja tak jak reszta ozdoby nakladam na mokry lakier i pozniej pokrywam stosowna warstwo utwardzacza (tzn. im wieksza odzoba tym wiecej). Ale z reguly stram sie uzywac ozdob mniej wystajacych gdyz te wystajace dlugo i tak sie nie utrzymaja. I stanowczo wole malowane np. kwiatuszki niz np. takie holo kwiatki przyklejane
Agusia - Pią Lut 08, 2008 11:02 am

Tak.Specjalle ma racje trzeba uwarzac na gruboscc .... :wink:
specialle - Pią Lut 08, 2008 12:02 pm

Tak bo prawda jest taka ze ozdoby typu hologramy sa dosc grube i mimo ze pokryjemy je 2 czy 3 warstwami utwardzacza to i tak wystarczy o cos zahaczyc i zaraz juz jej na pazurku nie ma niestety
Nadzieja - Pią Lut 08, 2008 2:19 pm

to fakt bo wtedy takie grubasy wygladaja jak big mac Mc donalda!!!!! :wink:
Sope - Wto Kwi 01, 2008 12:27 am

ja nakladam odzoby na mokry lakier apozniej maluje utwardzaczem... czyli jak wiekszosc z nas :)
kasiek1 - Czw Kwi 03, 2008 6:13 pm

a z tymi grubymi ozdobami no niestety tak jest ze odpadaja dlatego ja zawsze zwracam uwage na to zeby byly cieniutkie naszczecie jest duzy wybor ozdobek:)
ja - Czw Kwi 03, 2008 11:10 pm

Zauwa?y?am ? e podsumuj? to co ? e?cie napisa?y to s? 3 sposób:
1) utwardza?
2) klej
3) lub ?el nab?yszczaj?cy
Je?eli si? myle prosze o poprawke :lol:
Ja u?ynam metody 1 lub 2 i za zwyczaj jest ok.
:mrgreen:

Nadzieja - Pią Kwi 04, 2008 12:21 pm

Proponuje tez 3 spoo zaoszczedzasz produktow i czas.Nakladajac nablyszczacz zelowy pazurki bluszcza sie jak ...a i wyruwnuje malutke ryski ktore powsataja podzczas pilowanka ktore musiz oczywiscie zlagodzic odp gradacjami pilnika ale mimo to minimalne czasem sa do tego na ten zelik nabl kladziesz ozdobki przed utwardzeniem i do lampki. :kwiaty:
kasiek1 - Pią Kwi 04, 2008 12:24 pm

tak sposob 3 jaest dobry i ozdobki trzymaja sie dluzej niz na lakierze
4321bartos - Czw Maj 14, 2009 4:57 pm

czesc :)
czy dobrze zrozuniałam ; malujecie naturalki lakierem pózniej ozdoby np; muszelki a na to np;nabłyszczacz zelowy.

a teraz pytanie jak puzniej usunąc lakier z nabłyszczaczem
i czy nabłyszczacz nie pęka ze wzgledu na cieką warstwe

pozdrowionka :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group