*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Zatapianie ozdób - ***Stempelki***

_PaLuA_ - Pon Sty 21, 2008 6:29 pm
Temat postu: ***Stempelki***
Wlasnie zamowilam zestaw na allegro:)
Stwierdzilam,ze warto sie nauczyc tej techniki,bo jest szybciutka,dokladna...no i nigdy,przenigdy nie udaloby mi sie tak efektownie i precyzyjnie wymalowac motylka, czy innej pierdulki:)
A wy kochane, co myslicie o stempelkach?
Moze ktoras z Was juz stosuje?
Jesli tak, mam jedno male pytanko:)
Moze glupie,ale nie wiem.
Do tego rodzaju zdobienia trzeba uzywac jakichs specjalnych lakierow?
Gdzies widzialam zestaw lakierow przeznaczonych do 'stamping'u, nie wiem czym sie roznia od zwyklego lakieru...

Pozdrawiam:)

P.S- Nie wiedzialam,gdzie umiescic ten temat :D

kayote - Wto Sty 22, 2008 10:11 pm

stempelki?? czy chodzi ci mo?e o zestaw Konad? je?li tak to widzia?am go na allegro i ca?kiem fajna sprawa tyko szkoda ? e tak ma?o wzorów i z tego co s?ysza?am to nie trzeba specjalnych lakierów.
Ps. mo?esz wstawi? linka do tej aukcji??

choineczka - Sro Sty 23, 2008 12:04 am

ja wlasnie w tej chwili zamawiam ;) ten nowy zestaw z 4 wzorkami a nie 2 :p dobrze ze poczekalam. mam nadzieje ze uda mi sie tak ladnie tez zrobic, lakiery nie musza byc specjalne tylko geste raczej wolnoschnace i kryc odrazu wymaganym kolorem a nie ze trzeba 2 warstwy. to z tych drozszych juz lub te konada albo linery.
_PaLuA_ - Sro Sty 23, 2008 12:05 am

Bardzo prosze :D

Tu znajduje sie zestaw KonadNail:

zestaw podrozny:

http://www.allegro.pl/ite...ci_zestaw_.html

walentynkowy: (jest tez zestaw powiekszony na innej aukcji KonadNail)

http://www.allegro.pl/ite...perprezent.html

A ja kupilam zestaw tutaj :D :

http://www.allegro.pl/ite...taw_nowosc.html

i tak dalej i tak dalej :D
Polecam szczegolnie ostatnia allegrowiczke :)
Ekspresowa wysylka :)



P.S- tez juz doszlam do tego jakie lakiery :) gestsze, wolnoschnace, o duzym pigmencie:)
Oby sie udalo :D

asiaB - Sro Sty 23, 2008 2:32 pm

ja mam konada ale malo go uzywam:)ogolnie jestem z neigo zadowlona
a blaszk ize wzorkami mozna sobie dokupic:)jest dosc duzy wybór

*Madija* - Sro Sty 23, 2008 9:18 pm

Musze chyba wypróbowa?, ale to nigdy nie to samo co starannie dopracowany wzorek r?cznie malowany :D
wenuska - Wto Sty 29, 2008 11:15 pm

Dziewczyny, jak która? ju? wypróbowa?a to prosz? o recenzj?... jak sie na tym pracuje :wink:
Agusia - Pią Lut 08, 2008 11:06 am

Fajowa sprawa
Anna Otki?ska - Nie Lut 24, 2008 6:10 pm

ja mia?am to ale sprzeda?am bo le?a? :/
malutka - Nie Lut 24, 2008 7:45 pm

ja te? je mam ylko troszke ine wi?ksze p?ytki tzn wiecej wzorków i ca?kiem ca?kiem tylko ? e mi tez to le?y :cry:
kasha - Nie Lut 24, 2008 8:25 pm

ja tam mam i nie narzekam wrecz przeciwnie klijentki zadowolone bo nic nie odstaje a fadnie wyglada
Sope - Sro Mar 05, 2008 9:31 am

ja mam..uzywam i super sie sprawdza... trzeba do tego specjalnych farbek..lakierem nie zawsze ladnie wyjdzie...
Sope - Sro Mar 05, 2008 9:34 am

oto kilka przykladow
Sope - Sro Mar 05, 2008 9:51 am

jeszcze to :)
karolka-bobasek - Pon Mar 10, 2008 12:13 pm

stempelki to swietna rzecz, sama mam zestaw podrozny i dodatkowa plytke ze wzorkami..:) podziele sie wievc z wami moim odkryciem; poniewaz lakiery konad sa dosc drogie (a z lakierow rzadko ktore jeszcze nadaja sie do stempli) opatentowalam rzecz nastepujaca: maluje plytke farbka akwarelowa w tubce (po pierwszegesta, po drugie maja wiecej pigmentu), scieram czyscikiem nadmiar i odbijam. plusy: nizsza cena (najlepsze farbki sa w empiku, juz przeze mnie sprawdzone), oooogromna gama kolorow, dodatkowo: malujac bezbarwnym po wzorku z farbki nic sie nie rozmazuja jak przy lakierach;)
Sope - Wto Mar 11, 2008 1:48 pm

oooo super rada.. musze wyprobowac
Pinkie - Sro Kwi 02, 2008 5:07 pm

ja mam co? takiego w stanach kupi?am no i fajna sprawa tylko mi si? czasami zle odpij? ozdoby na paznokciu bo jestem niemot? ale je?li chodzi o lakiery to mog? by? jakiekolwiek tylko szybko schn?ce bo jak b?dziecie chcia?y jeszcze na to lakier przezroczysty albo utwardzacz to wam si? mo?e rozmaza? ale ogólnie bardzo polecam :D
Malinka - Sro Kwi 23, 2008 9:24 pm

A ja kupi?am sobie "na wypróbowanie taki ma?y zestawik konad http://www.allegro.pl/ite...zestaw_hit.html i niestety cos mi nie wychodz? stempelki. Mam wra?enie, ? e ta "g?bka" jest za twarda albo mo?e to "rowki" we wzorku s? zbyt p?ytkie? Je?li która? z Was kochane u?ywa?a co? takiego podzielcie si? prosze wra?eniami. Pozdrawiam.
Katia - Czw Kwi 24, 2008 10:50 am

Sope, swoimi zdj?ciami przekona?a? mnie do zamówienia konada :) Nie mog? si? doczeka? przesy?ki :D
ja - Czw Kwi 24, 2008 11:54 pm

Karolka a czy mog?a? by? zrobi? zdj?cie tych farbek, bo ja kupi?am i to chyba nie te go Mo nic nie wychodzi. :cry: Poza tym jak maluje lakierami to rewelska, bardzo szybka metoda i efekt czy dobrym pomy?le wychodzi Super. :oki:
Katia - Nie Maj 04, 2008 10:17 pm

A czym pokrywacie stempelki, ?eby si? nie rozmazywa?y? Bo lakierem ma?? mi si? nieziemsko, albo ?le maluj?. Macham tylko raz po wzorku. Ale mo?e co? ?le. Cho? same stempelki s? boskie :)
M-porzeczka - Sro Maj 07, 2008 9:53 pm

Sope ale ?adne te zdobienia.
A ja my?la?am, ? e to malowane r?cznie i si? zastanawia?am jak d?ugo trzeba ?wiczy? ?eby doj?? do takiej wprawy :haha:

kasiek1 - Wto Maj 20, 2008 10:15 am

stepelki to swietna sprawa mozna za ich pomoca zrobic cuda bez wiekszego wysilku ;)
co zreszta widac za zjeciach Sope

vegan d?ihad - Wto Cze 03, 2008 11:03 am

Mi tez sie bardzo podobaja, ale jak na razie brak funduszy, zeby sprawic sobie taka przyjemnosc :x
Cassiapeia - Pią Cze 06, 2008 2:38 pm

ja ostatnio sobie sprawilam taki zestawik ale nie konad tylko jakis inny~. jestem baaardzo zadowolona no i taki zestaw jak chcialam jest duzo tanszy niz to co chcialabym miec z konada. ale co do wzorkow to odbija sie idealnie i wzorki sa super^^ polecam!! warto sie pobawic:D
Carla - Czw Cze 12, 2008 10:36 am

Malinka kurcze nie wiem co to za zestaw bo niestety aukcje juz zlikwidowali ale ja tez mia?am podobny problem i mo?e byc 2 przyczyny

1. na p?ytce ze wzorkami jest niewidzialna na pierwszy rzut oka folijka... podrap kilka razy paznokciem i jelsi sie bedzie rysowa?a to znaczy ze masz ta cienutenka folijke i musisz ja zerwac..

2. Stempelek - potrzyj go o wewn?trzn? stron? d?oni.. a potem przemyj spirytusem albo czyms do odt?uszczenia...

mnie to pomog?o, zycze i tobie powodzenia :)

Agusia - Wto Lip 08, 2008 2:36 pm

:tak: super sprawa...i naprawde ciekawe wzorki..
syla - Sob Maj 02, 2009 1:02 pm

hej Carla, ja tez mam zestaw konad i zrobiłam ze stempelkiem tak jak piszesz, ale chyba to nic nie dało bo gdy dociskam do wybranego wzorku to nic mi się nie odbija ;( Dlatego przed dociśnięciem muszę stempelek przetrzeć wacikiem nasączonym zmywaczem(żeby był mokry) i dopiero wtedy wychodzi, czy da się to jakoś naprawi.... ?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group