*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Konkursy - Konkurs IV

Anna - Nie Sty 13, 2008 6:21 pm
Temat postu: Konkurs IV
Czas rozpocz?? nowy IV juz na naszym forum Konkursik.

Tym razem tematem konkursu jest: "KARNAWA?"


Przedstawiam Wam regulamin, u?o?ony za spraw? naszej nowej moderatorki Niunii2552.


Regulamin:

1. Zgodno?? z tematyk?
2. User musi napisa? minimum 10 postów.
3. Prace musz? by? wykonane samodzielnie
4. Technika pracy dowolna (czyli lakier, zel, akryl, tips, forma lub naturalne pazurki)
5. Jeden User mo?e wysla? maksymalnie 3 prace
6. Zdj?cia musz? przedstawia? prace wykonane na jednej b?dz dwóch d?oniach (tipsy do ?wicze? nie wchodz? w gr?), powinny by? wyra?ne, bez podpisów autorów, dla jednej pracy przys?uguj? 3 zdj?cia w ró?nych uj?ciach (ale tylko gdy user wysy?a tylko jedna prac?)
7.Termin nadsy?ania prac do 15 lutego 2008

8. Prac konkursowych user nie mo?e umieszcza? na blogach, innych forach internetowych oraz galeriach do czasu zako?czenia konkursu
9. Prace ocenia? bedziecie Wy, poprzez udzia? w g?osowaniu.
10. Prace user wysy?a pod adres mailowy [email protected] lub w temacie wiadomo?ci user powinien zamie?ci? swój nick oraz temat konkursu, a w tre?ci poda? swoje dok?adne dane i adres (czyli: imie, nazwisko, ulice, nr. domu i mieszkania, kod pocztowy, miejscowo?? oraz województwo)
11. Podliczac g?osy b?dzie osoba odpowiedzialna za fundatora nagród (czyt. szefowa) z czym wi??e sie "zakaz" brania udzia?u w konkursie
12. G?osy oddajemy w PM (prywatna wiadomosc) do uzytkownika Anna (czyli szefowej tego forum)
13. Prace uzytkownikow pojawi? sie do 20 lutego
[/b]
Oceniane beda:
1. wzór
2. staranno?? wykonania wzoru
3. ogólna estetyka

P.S

Na zwyciezców czeka duzo ciekawych nagrod!!!

Czasu pozostalo juz malo wiec dziewczynki pedzelki w d?o? i do dziela!

POWODZENIA

_KropeK_ - Pią Sty 18, 2008 8:51 am

? ?iiiii nowy konkurs :) mam nadzieje ? e duuu?o dziewczynek we?mie w nim udzia? bo uwielbiam ogl?da? cuda które tworzycie na paznokciach :) takie pytanko mam jeszcze czy b?d? dyplomiki?
czarna - Sob Sty 19, 2008 12:12 am

super ? e konkursik jest:)
angelica - Sob Sty 19, 2008 12:14 am

fajnie ze konkursi jest to by trzabylo do pracy sie wziasc
Osa - Sob Sty 19, 2008 11:18 am

extra konkurs i super temat :)
wenuska - Sob Sty 19, 2008 1:21 pm

nowy rok i nowy konkurs - s u p e r :mrgreen:
kayote - Nie Sty 20, 2008 1:56 pm

konkurs fajny tylko szkoda ? e ja jeszcze nie mam 10 postów :/
wenuska - Nie Sty 20, 2008 2:20 pm

No to do dzie?a :)
Anna - Nie Sty 20, 2008 2:48 pm

Nazbiernie 10 postow to pestka:) Wystrczy ? e wypowiesz sie przynajmniej jeden rz w ka?dym temacie i tyle:) tak?E DZIEWCZYNY do dzie?a!
wenuska - Nie Sty 20, 2008 2:58 pm

No wa?lnie Aniu MOBILIZACJA TO PODSTAWA!!!!
niuniaa2552 - Nie Sty 20, 2008 6:11 pm

tylko oczywiscie bez nabijania sobie postow :neutral:
kayote - Nie Sty 20, 2008 7:07 pm

a nie mo?na by tak przesun?? konkurs o 2 dni? ja chcia?abym wys?a? moje 100dniówkowe pazurki które chcia?am zrobi? dzie? przed wi?c 1 :cry: bo 31 robi? to tak na biega w sumie a chce ?eby by?y ?wie?utkie i bez odrostów
Anna - Nie Sty 20, 2008 7:32 pm

hehe nie ma problemu. Przesuniemy.mam tylko nadzieje ze nie zrobi to ró?nicy naszym sponsorom. Ale to trzeba juz ustlic z Niuni?
wenuska - Nie Sty 20, 2008 10:32 pm

niuniaa2552 napisał/a:
tylko oczywiscie bez nabijania sobie postow :neutral:

:roll: Hmmm...... przecie? na forum to chodzi, aby pisa? i si? wypowiada?..... :wink:

malutka - Nie Sty 20, 2008 10:54 pm

wenuska napisał/a:
Hmmm...... przecie? na forum to chodzi, aby pisa? i si? wypowiada?.....


ale ty chyba nie rozumiesz poj?cia "nabijania postów" ---- o to chodzi by nie pisa? nie natemat i post pod postem bo mo?na edytowa? posta jak co? i wstawianie samych buziek w po?cie co o niczym nie?wiadczy

wenuska - Nie Sty 20, 2008 11:05 pm

malutka napisał/a:
wenuska napisał/a:
Hmmm...... przecie? na forum to chodzi, aby pisa? i si? wypowiada?.....


ale ty chyba nie rozumiesz poj?cia "nabijania postów" ---- o to chodzi by nie pisa? nie natemat i post pod postem bo mo?na edytowa? posta jak co? i wstawianie samych buziek w po?cie co o niczym nie?wiadczy

hmm :???: , mo?e faktycznie nie do ko?ca si? zrozumia?y?my. W?c zamiast pisa? "NIE NA TEMAT" nie wiem jak Wy, ale ja bior? si? do pracy i ---pisa? na temat--- przygotowuj? si? do konkusu. Pozdrawiam

Mrowino1 - Pon Sty 21, 2008 3:53 pm

Super konkursik..dawno mnie tu niebylo widze ze stronka sie rozwija :)
niuniaa2552 - Pon Sty 21, 2008 10:20 pm

wenuska napisał/a:
niuniaa2552 napisał/a:
tylko oczywiscie bez nabijania sobie postow :neutral:

:roll: Hmmm...... przecie? na forum to chodzi, aby pisa? i si? wypowiada?..... :wink:


mowie o calkiem czyms innym kochana :wink:




malutka napisał/a:
wenuska napisał/a:
Hmmm...... przecie? na forum to chodzi, aby pisa? i si? wypowiada?.....


ale ty chyba nie rozumiesz poj?cia "nabijania postów" ---- o to chodzi by nie pisa? nie natemat i post pod postem bo mo?na edytowa? posta jak co? i wstawianie samych buziek w po?cie co o niczym nie?wiadczy


:wink: tak jak tutaj przyblizyla malutka ja mowie o jakis bezsensownych tematach, postach wlasnie kilku pod rzad czy branie udzialu w grach forumowych z nadzieja ze osiagnie sie te 10 postow.... dopilnuje zeby wszystko zostalo sprawdzone: daty postow lacznie z ich godzina... jestem maniaczka forumowa ;)

jesli posty pisane beda na temat, tematy utworzone przez danego user'a powtarzac sie nie beda i bedzie bral udzial w zyciu forum oczywiscie nawet i z liczba postow 9 user bedzie mogl zostac dopuszczony do konkursu. ale z tego co sama zauwazylam osiagniecie postow 10 wcale trudne nie jest nawet jesli nie ma sie pojecia o przedluzaniu pazurkow roznymi metoda.... lecz sa wyjatki:
*uzytkownik zarejestrowal sie wprzeddzien lub kilka godzin przed zakonczeniem konkursu
i to chyba jest jedyne sensowne wytlumaczenie ;)

wcale nie jestem ostra. tylko chce wprowadzic tutaj jakis lad. nie zrazajcie sie do mnie ;) bardzo was prosze :roll:


Anna napisał/a:
hehe nie ma problemu. Przesuniemy.mam tylko nadzieje ze nie zrobi to ró?nicy naszym sponsorom. Ale to trzeba juz ustlic z Niuni?

oczywiscie po krotkim zastanowieniu sie nie zrobi to roznicy poniewaz fotki i tak wrzucone beda na forum kilka dni po zakonczeniu konkursu (kilka dni - zalezy od szefowej poniewaz to ona bedzie je wklejac)


chcialabym jeszcze dodac ze kazda z nas bedzie mogla oddac 3 glosy tzn przydzielajac punkty:
miejsce 1 - 3pkt.
miejsce 2 - 2pkt
miejsce 3 - 1pkt.

te miejsca to oczywiscie "waszym zdaniem" zycze udanej zabawy i wygranych rzecz jasna ;)

Anna - Wto Sty 22, 2008 11:10 pm

No dziewczynki, tym razem cos by podnie?? atmosfer? konkursu i rywalizacji. Tak jak juz wspomnia?am wcze?niej, nasza kochana moderatorka i g?ówna prowadz?ca tego forum nawi?za?a kontakt z jednym ze sklepów z ozdobami i otó? zgodzi? si? zosta? naszym sponsorem. Poni?ej przedstawiam Wam nagrody za 1,2 i 3 miejsce w konkursie. Mam nadzieje, ? e ga?y wyjd? wam z orbit jak mi hehe, ?artuj?. Ale my?l?, ? e dla takich nagród warto si? troch? wysili?.

NAGRODY UFUNDOWA?A FIRMA:
Supernails - ozdoby do paznokci
www.supernails.pl

oraz
Fikusnails
www.fikusnails.pl

1. MIEJSCE



2. MIEJSCE



3. MIEJSCE




CZEKAMY NA PRACE! NAPRAWD? WARTO!

_KropeK_ - Sro Sty 23, 2008 10:08 am

o kurde felek ale nagrody :shock: WARTO NAPRAWDE WARTO :D
kama2301 - Sro Sty 23, 2008 10:52 am

jejuu ! ile nagród :D
ja jeszcze nigdy nie bralam udzialu w zadnym konkursie :)

malutka - Sro Sty 23, 2008 11:18 am

nagrody super teraz zach?cam do pracy
wenuska - Sro Sty 23, 2008 1:23 pm

WOW :shock: :shock: :shock: Faktycznie ga?y z oczu wychodz? :shock: rewelacja!!
Agusia - Sro Sty 23, 2008 2:30 pm

o kurcze konkursik......;super
Agusia - Sro Sty 23, 2008 2:34 pm

Wow a jakie wspaniale nagrody....moze do tego ,onkursu sie zmobilizuje....hehe
paulka - Sro Sty 23, 2008 4:55 pm

Te? ch?tnie bym wzie?a udzia? w tym konkursie,a le jestem tu nowa, wi?c najpierw musz? si? troch? "poudziela?" :)
kayote - Sro Sty 23, 2008 6:08 pm

no nagrody fajniutkie mój ca?y zbiór jest nawet mniejszy od nagród a 1 niejsce :mrgreen:
*Madija* - Sro Sty 23, 2008 9:12 pm

?wietne nagrody:)
Katia - Czw Sty 24, 2008 11:08 am

Fajne nagrody, ale chyba najbardziej o satysfakcj? chodzi :) :grin:
Mrowino1 - Czw Sty 24, 2008 12:59 pm

O nagrody suuuper..na pewno dodadza troche motywacji....
niuniaa2552 - Czw Sty 24, 2008 5:14 pm

ciezko bylo je zdobyc ;) hihi ale od czego ma sie to hmmm gadane(?) hehe dlugo bylo przekonywac.... ale teraz jeszcze pod moje raczki nawinal sie fikusnails... wycisne cos z nich takze ;) hehe a to wszystko dla was dziewczynki... tzn powiem dla nas (chociaz nie wiem czy osiagne tutaj jakiekolwiek miejsce :cry: :cry: )
czarna - Pią Sty 25, 2008 10:58 am

super nagrody:)

dzis wieczorkiem wy?le prace hihi

sylwia_o - Pią Sty 25, 2008 6:28 pm

super konkurs :) super nagrody :) napewno si? zg?osz? :mrgreen:
angelica - Nie Sty 27, 2008 1:06 pm

ja juz wyslalam swoje prace wiec mam nadzieje ze juz sa na poczcie :)
Anna - Nie Sty 27, 2008 2:58 pm

Tak dostaam juz Twoje prace;)
niuniaa2552 - Nie Sty 27, 2008 3:12 pm

Anno wyslalam! czy doszly?
paulka - Nie Sty 27, 2008 3:26 pm

Ja te? wys?a?am :)
Anna - Nie Sty 27, 2008 3:27 pm

Ta dosz?y, dzieki dziewczyny. Mia?am pewna awari? sprz?tu i musia?am sformatowac komputer, niestety wszystkie prace si? usun??y :sad:
*Madija* - Nie Sty 27, 2008 7:15 pm

Czyli wszystkie musimy wysy?a? raz jeszcze...
Anna - Nie Sty 27, 2008 7:29 pm

niestety tak, z tego co sie orientuje to brakuje jeszcze tylko prac mrowino1. :oops:
*Madija* - Nie Sty 27, 2008 8:27 pm

To si? wszystkie szybko zorganizowa?y?my i nie b?dzie przez to chyba problemów z terminem konkursu :smile:
angelica - Nie Sty 27, 2008 10:40 pm

czyli ja musze wyslac jeszcze raz?
Anna - Nie Sty 27, 2008 10:54 pm

Nie Angelica Twoje mam. Chodzi o wczorajsze zdj?cia.
niuniaa2552 - Nie Sty 27, 2008 11:08 pm

dla nas wszystkich bedzie chyba dobrze jesli konkurs przesuniem o kilka dni :roll: :roll: sama mam problem z jednym ze sponsorow :evil: :evil: i troche bedzie glupio jesli juz dzien po rozstrzygnieciu konkursu oni sie odezwa :???: :???: musze uzgodnic to jeszcze z SUPER NAILS --> chyba ze Anna dostala paczuszke z nagrodami!
Mrowino1 - Nie Sty 27, 2008 11:39 pm

jutro wysle prace bo bede miala troszke wiecej czasu...:)
Anna - Nie Sty 27, 2008 11:45 pm

Nie nie dostalam jeszcze
niuniaa2552 - Pon Sty 28, 2008 10:51 am

Anno tym bardziej powinnysmy przesunac konkurs przynajmniej do 15 lutego (wiecej czasu = wiecej prac) i ja zdaze skolowac wyrazniejsze fotki! wiec? przekazac super nails oraz fikusnails o przedluzeniu konkursu?
Katia - Pon Sty 28, 2008 12:28 pm

O fajnie by by?o, mo?e i ja bym zd??y?a co? zrobi?. Bo teraz chora jestem i ledwo si? do komputera dowlok?am :cry:
*Madija* - Pon Sty 28, 2008 1:38 pm

Szkoda, ze nie pisa?y?cie o tym wcze?niej:( mo?e zrobi?abym lepsze wzorki, a tak to wysy?a?am takie jakie mia?am fotki...
niuniaa2552 - Pon Sty 28, 2008 2:07 pm

Katia to liczymy na ciebie kochana! i zdrowiej nam tu szybciorem :wink: :wink:

*Madija* wybacz same nie wiedzialysmy ze wszystko sie tak skoplikuje :cry: :cry: no ale coz w nastepnym konkursie wezmiesz udzial z lepszymi wzoraskami. ale przeciez i tak maja duze szanse ze wygrasz ;)

juz wymyslilam nawet ladnie pieknie temat :wink: a powiem szczerze ze pomogla mi firma SUPER NAILS

kayote - Pon Sty 28, 2008 4:00 pm

dziewuszki to da sie przesun?? konkurs? chocia? o 3 dni proszeee :roll: :roll: :roll:
niuniaa2552 - Pon Sty 28, 2008 4:08 pm

kayote nie ma odwrotu poniewaz zawiadomilam juz sponsorow o przesunieciu konkursu z powodu niechcianych komplikacji :wink: :wink: o 3 dni mowisz? konkurs bedzie do 15 lutego. Anna mam nadzieje ze nie ma nic przeciwko... buski dla was sloneczka :wink: :wink:
Anna - Pon Sty 28, 2008 5:06 pm

Oczywiscie ze nie ma nic przeciwko. dziewzcyny na pewno sie uciesza, ? e maj? wi?cej czasu. Zmieni? tylko dat? w regulaminie
kayote - Pon Sty 28, 2008 6:22 pm

do 15 te? mo?e by? :mrgreen: dzi?kuje dziewczynki akurat zd??e wszystko zrobi? i aparacik za?atwi? jeszcze raz dzi?kuje kochane jeste?cie :grin:
Agusia - Wto Sty 29, 2008 9:02 am

Dziekuje super ....ciesze sie bardzo.... ze konkursik przesuniety.... pozdrowionka dla wszystkich :wink: :wink: :wink:
Ania-220406 - Wto Sty 29, 2008 12:26 pm

A b?d? jakie? dyplomiki za zaj?cie 1,2 i 3 miejsca?
niuniaa2552 - Wto Sty 29, 2008 1:03 pm

Ania-220406 te beda na pewno a zastanawiamy sie z Anna czy nie zrobic dla wszystkich uczestnikow :wink: :wink:

mamy kolejnego sponsora Fikusnails ktory ufundowal reszte nagrod ktore byc moze zdobedziecie ;) hihi ale to jest niespodzianka :razz: :razz:

Ania-220406 - Wto Sty 29, 2008 1:44 pm

dla wszystkich uczestników to by by?o super bo karzdy si? napewno bardzo stara :grin:
Agusia - Wto Sty 29, 2008 1:57 pm

To prawda karzdy sie stara:::::super motywacja.....a ja bardzo dziekuje za przesuniecie terminu.....bo niedalabym rady:::a tak od 2 lutego jestem calkowicie wolna To zanaczy BEZ PRACY:::::::: pozdrowinka dla organizatorek i oczywscie i uczestniczek..... :wink: :wink: :wink:
Ania-220406 - Wto Sty 29, 2008 2:20 pm

Czyli na ten konkurs mo?na wys?a? 3 rodzaje zdobie?? czy jedno zdobienie a 3 zdjecia?
Anna - Wto Sty 29, 2008 3:37 pm

5. Jeden User mo?e wysla? maksymalnie 3 prace (ró?ne prace)
6. Zdj?cia musz? przedstawia? prace wykonane na jednej b?dz dwóch d?oniach (tipsy do ?wicze? nie wchodz? w gr?), powinny by? wyra?ne, bez podpisów autorów, dla jednej pracy przys?uguj? 3 zdj?cia w ró?nych uj?ciach (ale tylko gdy user wysy?a tylko jedna prac?)

wenuska - Wto Sty 29, 2008 11:19 pm

Fajnie, ? e jest ten konkurs...... i fajnie, ? e WSZYSTKIE SI? TAK MOBILIZUJEMY do pracy i do udzielania... mi wchodzi w zwyczaj sprawdzanie forum codziennie... Ca?usy dla wszystkich!! :lol: :lol: :lol:
niuniaa2552 - Sro Sty 30, 2008 1:03 am

wenuska ja bym mogla siedziec caly dzien na tym forum - gdyby jeszcze ktos cos pisal...

dziewczyny sprezamy sie z tym konkursem -- juz przyszykowane mamy 5 nastepnych hihi tylko musze je jeszcze obgadac z Anna.

kama2301 - Sro Sty 30, 2008 10:16 am

ja juz mam dwie prace i czekam zeby zrobic jeszcze jedna :D
mam stresa - to moj pierwszy konkurs :P

Ania-220406 - Sro Sty 30, 2008 12:00 pm

Ja w?a?nie wys?a?am swoje paznokcie... eh ale cos aparat mi szwankuje i sa z data z tamtego roku :neutral: ale có? pazurki robi?am teraz na zabawe karnawa?ow? :wink:
niuniaa2552 - Sro Sty 30, 2008 1:36 pm

kama2301 nie ma co sie stresowac kochana ;) to jest twoj pierwszy ale pewnie ie ostatni... kazdy z nas zaczynal ;) a moj to drugi konkurs w ktorym wzielam udzial... bo tak to ciagle organizowalam :D

Ania-220406 moj aparat tak szwankuje ze nie moge wyslac fotek na kompa :/ ciagle jakis durny ERROR :neutral: :neutral:

Anna - Sro Sty 30, 2008 4:22 pm

No wysy?ac wysy?ac te swoje prace dziewuszki :mrgreen: Ju? mam 7 prac;) Mam nadziej?, ? e jeszcze pare dostan?
sylwia_o - Sro Sty 30, 2008 4:59 pm

Fajnie, ? e do 15 lutego :) Mo?e nab?d? do tego czasu jakie? nowe umiej?tno?ci :mrgreen:
Anna - Sro Sty 30, 2008 5:00 pm

No to bierz si? do pracy!!! :mrgreen:
Ania-220406 - Sro Sty 30, 2008 6:59 pm

Anna a moje paznokietki dosz?y bo co? poczta szwankuje :???:
Anna - Sro Sty 30, 2008 11:12 pm

Tak dosz?y;)
Mrowino1 - Czw Sty 31, 2008 12:48 pm

a moje doszly?
Anna - Czw Sty 31, 2008 12:51 pm

hhe tak dosz?y.
niuniaa2552 - Czw Sty 31, 2008 2:26 pm

anno czy nagrody juz otrzymalas? bo kurcze fikusnails cos szwankuje:/ musze do nich zadzwonic co i jak z ta wysylka. super nails ponoc wyslali juz :wink:
Anna - Czw Sty 31, 2008 3:04 pm

Jak dostane dam na pewno znac;p a na fikusnails tak nie nalegaj bo w koncu sie rozmysla :oops:
niuniaa2552 - Pią Lut 01, 2008 12:09 am

Anna napisał/a:
Jak dostane dam na pewno znac;p a na fikusnails tak nie nalegaj bo w koncu sie rozmysla :oops:


jak sie wycofaja to cienko ich widze... hahaha nie no dzwonilam dzisiaj do bardzo milego pana z ktorym dosc dlugo rozmawialam hehe i dowiedzialam sie ze jutro otrzymam odpowiedz poniewaz nie zastalam go w firmie (mam jego tel kom :grin: :grin: )

Agusia - Pią Lut 01, 2008 1:37 pm

:roll: :roll: :roll: trzymam kciuki....
Anna - Pią Lut 01, 2008 5:11 pm

Oswiadczam wszem i wobec, ? e otrzyma?am dzisiaj nagrody od Supernails, czyli pierwsze ju? sa i na Was czekaj?:)
specialle - Nie Lut 03, 2008 1:28 pm

taki konkurs to fajna sprawa. Moze sproboje choc znajac moje szczesce znic z tego nie bedzie. W zyciu nic nie wygralam. Ale postanowilam probowac i zrobilam prace na inny konkurs. Szans nie mam bo naturalki zawsze przegrywaja z zelem i akrylem ale moze tym razem bedzie inaczej. Coz zobaczymy :mrgreen:
Anna - Nie Lut 03, 2008 3:06 pm

Ale mam tylko nadzieje ze to nie bedzie ta sama praca? Bo w regulaminie jest zanzaczone ze praca nie moze byc nigdzie wczesniej pokazywana. A tak poza tym to Witam Cie na forum :razz:
specialle - Nie Lut 03, 2008 3:29 pm

ja tez witam. Ps oczywiscie ze to nie bedzie ta sama. Poza tym tamta byla na tipsach a w regulaminie jest ze nie moze byc na tipsach do cwiczen :mrgreen:
*Madija* - Pon Lut 04, 2008 6:19 pm

faktycznie najcz??ciej wygrywaj? ?elki i akrylki, ale zawsze warto próbowa?:)
Agusia - Wto Lut 05, 2008 11:00 am

Super Anno...postaralas sie.... :cool: :cool: :cool: witam na forum Specialle
Mrowino1 - Wto Lut 05, 2008 11:47 am

wygrywaja zele badz akryle bo najladniej jednak dlon wyglada gdy sa dlugie i slicznie zrobione pazurki..wiadomo swoje tez sa ladne ale efektowniej wygladaja dluzsze..
Agusia - Wto Lut 05, 2008 6:07 pm

hej..Anno wlasnie wyslalam pierwsze zdjecie na konkursik.mam nadzieje ze doszlo.pozdrowionka
specialle - Wto Lut 05, 2008 7:37 pm

Mrowino1 napisał/a:
wygrywaja zele badz akryle bo najladniej jednak dlon wyglada gdy sa dlugie i slicznie zrobione pazurki..wiadomo swoje tez sa ladne ale efektowniej wygladaja dluzsze..


tu sie z Toba niestety nie zgadzam. Coz to prawda ze dlugie paznokcie sa sliczne ale jednak uwazam ze co naturalne to naturalne. Zawsze lepiej sie pochwalic ze sie ma swoje naturalki a nie tipsy.Coz ja uwazam ze tipsy to alternatywa dla slabych i lamliwych paznokci lub takich ktore naturalnie nie wygladaja zbyt estetycznie. A tak nawiasem to za dlugie paznokcie tez mi sie nie podobaja bo wygladaja jak szpony i sa niepraktyczne. Ale nie oznacza to ze krytykuje tipsy. Robia wiele z koszmarnymmi paznokciami a zrobic porzadnie i ladnie tipsy napewno nie jest latwo. Codziennie podziwiam dziela wielu dziewczyn w tym Twoje. Ale naturalki tez moga byc ladne, dlugie i slicznie zrobione. Coz grut to miec talent. :mrgreen: . Pozdrawiam

niuniaa2552 - Wto Lut 05, 2008 8:17 pm

Anno. jak dostaniesz nagrody od fikusnails... to daj znac... ;)
Anna - Wto Lut 05, 2008 11:16 pm

ok ok, na pewno dam znac
anegdotka20 - Sro Lut 06, 2008 7:04 am

Hej wszystkim! Super forum i super sprawa z tym konkursem:)
Agusia - Sro Lut 06, 2008 10:29 am

pewnie ze super :wink:
niuniaa2552 - Sro Lut 06, 2008 11:20 am

Agusia jaki post hahaha... konkurs fajny ale moga brac udzial osoby ktore nie nabijaja sobie postow i maja przekroczone 10 ;)
kayote - Sro Lut 06, 2008 3:18 pm

Anna wys?a?am ci moj? prace napisz czy dosz?a :smile: jako?? mam nadzieje ? e nie jest a? tak straszna bo co prawda fotka by?a robiona o 5 rano na 100dniówce :mrgreen:
anegdotka20 - Sro Lut 06, 2008 5:42 pm

Zarejestrowa?am si? na tym forum bo sama zajmuje si? zdobieniem paznokci ale tylko naturalnych.. i napewno nie bede nabija?a sobie postów tylko dlatego zeby wziac udzia? w konkursie :wink:
Anna - Sro Lut 06, 2008 6:43 pm

Tak doszly zdjecia:) A moze jednak warto troche pogadac i wziac udzial w konkursie? Dzisiaj doszly kolejne nagrody pzniej postaram sie zrobic zdjecia. Nagrody sa powalajace.
Agusia - Czw Lut 07, 2008 9:55 am

niuniaa2552 napisał/a:
Agusia jaki post hahaha... konkurs fajny ale moga brac udzial osoby ktore nie nabijaja sobie postow i maja przekroczone 10 ;)



Sorki ale o co Ci chodzi....

niuniaa2552 - Czw Lut 07, 2008 1:29 pm

Agusia napisał/a:
niuniaa2552 napisał/a:
Agusia jaki post hahaha... konkurs fajny ale moga brac udzial osoby ktore nie nabijaja sobie postow i maja przekroczone 10 ;)



Sorki ale o co Ci chodzi....


o to ze taki krotki i taki hmmm przejmujacy:d (chwytajacy za serca :D )

anegdotka20 - Czw Lut 07, 2008 4:56 pm

napiszcie jak to dok?adnie jest z tym konkursem?? Wysy?am swoje zdj?cia i oceniamy je my tak??? A te zdj?cia to przes?ac na podany mail w formie za??cznika?? Sorry ze taki jakies dziwne pytania zadaje ale nie do konca sie jeszcze orientuje:)
mlynmarta89 - Czw Lut 07, 2008 10:54 pm

Switny konkurs moze wezme udzial :D :grin:
Anna - Czw Lut 07, 2008 11:30 pm

No przeciez wszystko jest napisane w regulaminie :o Oceniac bedziecie Wy, wysylajac odpowiednia liczbe glosow na dane zdjcie. Zdjecia macie wysylac do mnie na maila podanego w regulaminie jako zalacznik. wsatwie je po 15 lutego.
anegdotka20 - Pią Lut 08, 2008 6:24 am

Dzieki baardzo za odpowiedz!!! Pyta?am bo wolalam si? upewnic!! :)
kasiek1 - Pią Lut 08, 2008 12:33 pm

witam wszystkich a jakie sa warunki konkursu
*Madija* - Pią Lut 08, 2008 1:15 pm

wszystko jest w 1 po?cie
anegdotka20 - Wto Lut 12, 2008 6:13 am

Hej!! Wys?a?am swoje zdj?cia na ten konkurs tylko nie s? one super jako?ci niestety :cry: Zdobie paznokcie naprawde od niedawna bo zaledwie ok 3 miesiace i dopiero si? ucze. D?ugo sie zastanawia?am czy wys?ac..ale w koncu doszlam do wniosku ze dlaczego nie..w koncu fajnie bedzie jak ktos je zobaczy:)
Ps. mam nadzieje ze dosz?y:)

anegdotka20 - Wto Lut 12, 2008 6:23 am

Chcialam jeszcze napisac ze naprawde sie ciesze ze znalaz?am to forum :smile: Mozna tu naprawde poczytac wiele ciekawych wypowiedzi..no serio nie wiedzia?am ze tak mnie to wciagnie!!!! :grin:
niuniaa2552 - Wto Lut 12, 2008 8:35 am

anegdotka20 napisał/a:
Hej!! Wys?a?am swoje zdj?cia na ten konkurs tylko nie s? one super jako?ci niestety :cry: Zdobie paznokcie naprawde od niedawna bo zaledwie ok 3 miesiace i dopiero si? ucze. D?ugo sie zastanawia?am czy wys?ac..ale w koncu doszlam do wniosku ze dlaczego nie..w koncu fajnie bedzie jak ktos je zobaczy:)
Ps. mam nadzieje ze dosz?y:)


ja tez przedluzam i zdobie od 3 miesiecy hihi i tez wyslalam swoje prace


Anno doszly? powinny byc trzy prace (osobne maile bo w jednym pojsc nie chccialy)

Katia - Wto Lut 12, 2008 10:02 am

Ja te? od 3 miesi?cy ;) I raz kozie ?mier? - wys?a?am. :)
anegdotka20 - Wto Lut 12, 2008 6:55 pm

A by?y?cie na jakim? kursie stylizacji paznokcia??? Bo ja jeszcze nie ale bardzo bym chciala w przysz?o?ci si? wybra?...
Monika Cicha - Wto Lut 12, 2008 10:51 pm

Anno wys?a?am prace, jesli dojda prosze cie daj mi znac na forum, i czym wszystkie informacje umiescilam, czy cos pominelam? pozdrawiam, i z gory dziekuje za odpowiedz:)
anegdotka20 - Sro Lut 13, 2008 4:29 am

W?asnie Anno mi tez daj znac czy moje prace doszly:), bede ci bardzo wdzieczna!! :wink:
Agusia - Sro Lut 13, 2008 11:24 am

No i jak juz to i ja pytam czy doszly moje 3 zdjecia....mam nadzieje ze nierobie klopotu... :wink:
Anna - Sro Lut 13, 2008 2:22 pm

Tak wszystkie prace dosz?y
specialle - Sro Lut 13, 2008 3:01 pm

Widze dziewczyny ze nie proznujecie. Ja sie nawet nie biore bo siem ze nie mam szans
Anna - Sro Lut 13, 2008 3:03 pm

ka?dy ma szanse. Nie marnuj czasu tylko bierz si? do roboty!
specialle - Czw Lut 14, 2008 10:03 am

hmm no moze dzis mam czas ale zadnej koncepcji


Edot; no dobra zrobilam i juz wyslalam (DOSZLY FOTY???) nic specjalnego ale niech bedzie zawsze to jakis krok na przod

Monika Cicha - Czw Lut 14, 2008 9:53 pm

ANNO a jak juz prace beda wystawione to przez jaki okres czasu bedzie mozna na nie glosowac? pozdrawiam
wenuska - Czw Lut 14, 2008 11:40 pm

:mrgreen: No to posz?o..... :oops:
Anna - Pią Lut 15, 2008 1:52 am

Przypominam, ? e dzi? (tj, 15 lutego) ko?czy sie termin nadsylania prac konkursowych. Prace mo?na wysy?a? do godziny 23.59 po tym czasie nie b?d? ju? przyjmowane.
Anna - Pią Lut 15, 2008 1:53 am

Monika Cicha napisał/a:
ANNO a jak juz prace beda wystawione to przez jaki okres czasu bedzie mozna na nie glosowac? pozdrawiam


Prace postaram si? wstawi? na forum 17 lutego (16 mnie niestety nie ma). B?dzie mo?na na nie g?osowa? przez tydzie?, czyli dok?anie 7 dni.

Mamba333 - Pią Lut 15, 2008 12:28 pm

Czyli dzisiaj ju? nie mo?na wysy?a? prac? :sad:
Szkoda, bo mysla?am, ? e prace mo?na wysy?a? do 15 lutego ? ?cznie z 15 lutym i idzisiaj chcia?am co? zrobi? i wysla? :???:
No ale trudno

*Madija* - Pią Lut 15, 2008 1:47 pm

Anna napisał/a:
Przypominam, ? e dzi? (tj, 15 lutego) ko?czy sie termin nadsylania prac konkursowych. Prace mo?na wysy?a? do godziny 23.59 po tym czasie nie b?d? ju? przyjmowane.


wiec dzi? te?;) do pó?nocy...

Anna - Sob Lut 16, 2008 10:31 am

Przeciez jasno napisalam do 15 do godziny 23:59:59. sekunde pozniej jest 16 luty, wiec reasumujac- to jest do konca 15 :neutral:
Mamba333 - Sob Lut 16, 2008 11:17 am

Anna napisał/a:
Przypominam, ? e dzi? (tj, 15 lutego) ko?czy sie termin nadsylania prac konkursowych. Prace mo?na wysy?a? do godziny 23.59 po tym czasie nie b?d? ju? przyjmowane.


Wiadomo?? pisa?a? 14 lutego i pisa?a?, ? e dzi? ko?czy si? termin nadsy?ania prac, wi?c nie by?am pewna czy 15 moge jeszcze wys?a? zdj?cia i wola?am zapyta?...
Przepraszam...

_KropeK_ - Sob Lut 16, 2008 4:29 pm

witam wiatam ja si? chcia?am tylko dowiedzie? czy moje prace dosz?y bo nie dosta?am potwierdzenia :)
niuniaa2552 - Sob Lut 16, 2008 4:56 pm

kiedy zostana wystawione prace anno?
Ania-220406 - Sob Lut 16, 2008 7:35 pm

Anna napisał/a:


Prace postaram si? wstawi? na forum 17 lutego (16 mnie niestety nie ma). B?dzie mo?na na nie g?osowa? przez tydzie?, czyli dok?anie 7 dni.

niuniaa2552 - Sob Lut 16, 2008 9:41 pm

przepraszam ze nie czytalam wczesniejszych postow ale niemamnie w polsce i nie moge siedziec dlugona na netcie
Anna - Sob Lut 16, 2008 11:37 pm

Poni?ej wstawi?am odno?nik do zdj?? konkursowych. Przypominam o zasadach g?osowania. Ka?dy mo?e zag?osowa? tylko raz. G?osowania mo?na dokona? wysy?aj?c do mnie w prywatnej wiadomo?ci swoj? punktacj?. Punktowac mo?na TYLKO 3 wybrane przez siebie zdj?cia, odpowiednio 3, 2 i 1 punkt. Ka?da praca ma swój okre?lny numerek, nie licz? si? zdj?cia ukazane w ró?nych uj?ciach. Pod punktacja nalezy sie podpisa? swoim nickiem z forum. NIE MO?NA (i to b?dzie ?ci?le przestrzegane) g?osowa? na siebie. Ka?da próba bedzie rozumiana jako dyskwalifikacja.

Podaj? przyk?ad g?osowania: Jesli spodoba?o mi sie np. zdj?cie numer 4, 19, 33 to wpisuje w prywatnej wiadomo?ci odpowiedni komunkat:

Moja punktacja:

zdj?cie nr 4 = 3 pkt.
zdj?cie nr 19 = 2pkt.
zdj?cie nr 33 = 1pkt.

g?osowa?a: XXX



G?osowa? mo?na do dnia 23 lutego w??cznie.
Prosi?abym do tego czasu nie komentowac prac.

Zdj?cia konkursowe

_KropeK_ - Nie Lut 17, 2008 9:24 am

moje nie dosz?y jak widze :( mo?e innym razem si? uda i wy?le :) dziewczyny powodzenia ;)
kayote - Nie Lut 17, 2008 12:54 pm

wow konkurencja niez?a :mrgreen: i do?? du?o prac my?la?am ? e z 15 mo?e b?dzie a tu a? 34 :wink: niektóre prace naprawd? sweet ale które to lepiej zachowam dla siebie :grin:
Anna - Nie Lut 17, 2008 2:13 pm

KROPEK KIEDY WYSLALAS DO MNIE PRACE?
_KropeK_ - Nie Lut 17, 2008 2:21 pm

14 lutego ko?o po?udnia
jozek - Nie Lut 17, 2008 2:46 pm

Kole?anko wenuska, wenusia, laleczka nie wa?ne ile jeszcze kont za?o?ysz znajdziemy je wszystkie.

Pisz? to oficjalnie i dosta?a? ju? ostrze?enie - nast?pna próba oszustwa sko?czy si? tym, ? e twoje konta na forum zostan? definitywnie zablokowane a prace wycofane z konkursu.

niech b?dzie to przestroga do was wszystkich.

Anna - Nie Lut 17, 2008 2:47 pm

Pisze ta wiadomo?? publicznie, bo widz? ze nie dotar?o do Was jakie sa zasady. Pierwszy dzie?, pierwsze glosowanie i pierwsze oszustwo. Jak du?? czcionk? mam napisa? ze nie wolno glosowa? na swoje prace?

Wczoraj chyba zbyt malo wyra?nie napisa?am, ? e ka?da próba z?amania regulaminu ko?czy sie dyskwalifikacja. Jednak jest to pierwsze glosowanie wiec skonczy sie tylko upomnieniem.
U?ytkownikiem, który z?ama? regulamin jest Wenusia, Wenuska czy laleczka. Nie wiem ile masz juz kont, bo sprawdzili?my tylko te 3 Tak jak napisa?am, tym razem Cie nie zdyskwalifikuje, ale nast?pnym razem to sie na pewno tak sko?czy. Usuwam nie u?ywane Twoje nicki i pozostawiam tylko ten, z którego piszesz. Przykro mi, ze nie traktujecie powa?nie lub NIE CZYTACIE regulaminu. Jest stworzony po to by zachowa? tu porz?dek i równe szanse dla wszystkich. Niech to bedzie nauczka i przestroga dla innych. Glosowanie trwa.

specialle - Nie Lut 17, 2008 3:56 pm

to ze czlowiek glosuje sam na siebie dla mnie jest przepraszam za okreslenie ZALOSNE. Po to jest konkurs zeby wygral najlepszy a to jest takie oszukiwanie samego siebie. Jaka to radosc jak sam na siebie glosujesz??? Z deczka to infentylne zachowanie
kayote - Nie Lut 17, 2008 4:02 pm

dok?adnie to ? a?osne :lol: i ?mieszne
mog?a zrobi? tak dobr? prace ?eby wygra? a nie drog? oszustwa wynie?? sie na wy?yny ja wiem ? e moja praca nie jest ani dobra ani ?wietna ale jest wy??cznie moja i to które miejsce zajm? da mi satysfakcje i zapa? do robienia lepszych prac i mo?e kiedy? w ko?cu wygrania czego?
dziewczyna po prostu zazdro?ci innym czuje co? ? e ju? sie tu nie pokarze bo jej wstyd :mrgreen:

Anna - Nie Lut 17, 2008 4:27 pm

_KropeK_ napisał/a:
14 lutego ko?o po?udnia


Przykro mi Kropek, sprawdzilam wszystkie wiadomosci na poczcie i nie dostalam od Ciebie prac.

*Madija* - Nie Lut 17, 2008 5:07 pm

Anna napisał/a:
Usuwam nie u?ywane Twoje nicki i pozostawiam tylko ten, z którego piszesz.


Przegl?da?am dzi? konta u?ytkowników i jakby przejrze? wszystkie, które nie sa u?ywane to z po?owa by odpad?a... Powinno si? wprowadzi? porzadek przynajmniej z tymi, którzy w ostatniej wizycie maj? "nigdy"
Ale lece ju? z tego tematu, bo post odbiega od jego za?ozenie :oops:

?ycze powodzenia wszystkim :wink:

Anna - Nie Lut 17, 2008 5:11 pm

Admin jozek sie tym juz zajal
Agusia - Nie Lut 17, 2008 6:55 pm

:evil: uuu to i tak dziewczyny kombinuja aby wygrac...nieladnie :evil: Anno pilnuj .....
_KropeK_ - Nie Lut 17, 2008 7:23 pm

Trudno, mo?e w nast?pnym konkursie si? uda :) a co do wenuski to nie wiem jak? rado?? sprawi?a by jej wygrana je?eli nie by?aby zas?u?ona i zdobyta oszustwem...
Katia - Nie Lut 17, 2008 8:04 pm

I co to za rado?? z wygranej, kiedy si? na siebie g?osowa?o? :/ Wstyd!!!
anegdotka20 - Nie Lut 17, 2008 10:23 pm

No bez przesady...ale to jest za?osne..naprawde :cry:
wenuska - Nie Lut 17, 2008 10:29 pm

Anna napisał/a:
Pisze ta wiadomo?? publicznie, bo widz? ze nie dotar?o do Was jakie sa zasady. Pierwszy dzie?, pierwsze glosowanie i pierwsze oszustwo. Jak du?? czcionk? mam napisa? ze nie wolno glosowa? na swoje prace?

Wczoraj chyba zbyt malo wyra?nie napisa?am, ? e ka?da próba z?amania regulaminu ko?czy sie dyskwalifikacja. Jednak jest to pierwsze glosowanie wiec skonczy sie tylko upomnieniem.
U?ytkownikiem, który z?ama? regulamin jest Wenusia, Wenuska czy laleczka. Nie wiem ile masz juz kont, bo sprawdzili?my tylko te 3 Tak jak napisa?am, tym razem Cie nie zdyskwalifikuje, ale nast?pnym razem to sie na pewno tak sko?czy. Usuwam nie u?ywane Twoje nicki i pozostawiam tylko ten, z którego piszesz. Przykro mi, ze nie traktujecie powa?nie lub NIE CZYTACIE regulaminu. Jest stworzony po to by zachowa? tu porz?dek i równe szanse dla wszystkich. Niech to bedzie nauczka i przestroga dla innych. Glosowanie trwa.


WITAM... jest to moje pierwsze wenuski logowanie w dniu dzisiejszym. Nie mia?am czasu jeszcze zag?osowa? na ?adne prace. PRZEPRASZAM jednak za ogólne zamieszanie jakie wynik?o, ale nigdy na siebie nie g?osowa?am!..No bo jaka w tym frajda? Jednak mia?am ju? tak? sytuacj? dlatego przepraszam, poniewa? mieszkam z 3 m?odszego rodze?stwa, które zawsze mi kibicuj? i ... g?osuj?... W zwi?zku z tym, i? w domu jest jeden komputer domy?lam sie, ? e chodzi o nr IP... Je??i tak, to jedno z nich ju? si? przyzna?o i mam nadzieje ? e tylko on... (reszta ?pi). Jeszcze raz PRZEPRASZAM, ale wszelkie rozmowy z m?odszymi cz?sto ko?cz? si? tylko obietnicami. Szkoda, ? e nie mo?na logowa? si? na forum tylko raz z jednego komp... Nie by?oby tych nieprzyjemno?ci. Pozdrawiam

Anna - Nie Lut 17, 2008 10:40 pm

T jednak nie zmienia faktu, ? e regulamin zostal zlamany. kolejna proba skoczy sie blokada konta.
kasiek1 - Pon Lut 18, 2008 2:04 pm

dziewczyny gratuluje talentow prace sa super teraz pozostalo nam czekac pozdrawiam
anegdotka20 - Pon Lut 18, 2008 2:17 pm

Zgadzam si? kasiek1!!! Super praca NAPRAWDE gratuluje wszystkim pomys?ów:)
specialle - Pon Lut 18, 2008 6:54 pm

heh a ja jak zobaczeylam prace innych to sie zalamalam i tym bardziej wiem ze szans nie mam, ale jesli dostane choc punkcika to bede dumna
angelica - Pon Lut 18, 2008 7:01 pm

ja juz glosiki oddalam :)
Ania-220406 - Pon Lut 18, 2008 7:13 pm

ja te? ju? odda?am g?osy. Dziewczyny paznokcie s? super
Agusia - Pon Lut 18, 2008 8:21 pm

specialle napisał/a:
heh a ja jak zobaczeylam prace innych to sie zalamalam i tym bardziej wiem ze szans nie mam, ale jesli dostane choc punkcika to bede dumna


No ja tez jak zobaczylam praca to mnie zamorowalo...ze niemam szans...prace sa tak dobre ze hoho :cry: :cry: :cry: ALE NIECH WYGRA NAJLEPSZA....zycze powodzenia...wszystkim

Katia - Pon Lut 18, 2008 8:28 pm

Te? ju? g?osowa?am. Prace naprawd? s? super. Ale dziewczyny, nie mówcie, ? e nie macie szans. W ko?cu s? gu?ciki i s? gusta :)
malutka - Wto Lut 19, 2008 2:04 pm

prace maga super nic dodc nic ujac szkoda ? e nie umie na wasze wszystkie prace zag?osowa?
anegdotka20 - Wto Lut 19, 2008 3:44 pm

Ja juz tez zag?osowa?am:)
Anna - Wto Lut 19, 2008 5:27 pm

Ja juz nie wiem dziewczyny jak dotrze? do tych, którzy nadal próbuj? wszelkimi si?ami wygra? niesprawiedliwie ten konkurs. Przecie? za ka?dym razem mówie ? e sprawdzam wszystkie oddane g?osy. Nie dotar?o, wi?c trudno. Og?aszam, wszem i wobec, ? e prace Ania-220406 zosta?y zdyskwalifikowane. Oczywi?cie Aniu rozumiem twoje po?wiecenie w zmienianiu danych i probie kr?tactwa, ale jestem sprawiedliwa i tak jak powiedzia?am tak robi?, ostrzega?am. Szkoda, bo mia?a? juz par? ?adnych g?osów. A tu pokazuj? dowód na oszustwo.





Ka?dy klient internetu ma pewien adres IP. Adres IP (Internet Protocol address) to unikatowy numer przyporz?dkowany urz?dzeniom sieci komputerowych. Nie mozliwym wiec jest, zeby akurat te trzy osoby mialy ten sam numer IP, dwie z nich oczywiscie glosowaly na prace Ani przyznajac jej 3 punkt. Oczwsicie glosy nie zosta?y wzi?te pod uwag?, a praca ca?kowicie weliminowana. Praca Ania-220406 to numer 26. prosi?abm juz na t? prac? nie g?osowac, g?osy nie b?d? juz na nie przjmowane.

malutka - Wto Lut 19, 2008 6:46 pm

tak to ju? jest jak kto? próbuje za wszelk? cene zdoby? nagrody
specialle - Wto Lut 19, 2008 7:27 pm

szkoda komentowac takie zachowanie...zalosne
Anna Otki?ska - Wto Lut 19, 2008 7:44 pm

oj nie ?adnie:evil: :evil:
ja te? odda?am g?os

Ania-220406 - Wto Lut 19, 2008 7:59 pm

Przepraszam ? ? tak to wysz?o , macie mnie pewnie teraz za oszustke i wi?kszo?? stwierdzi ? ? winny si? t?umaczy .
Ale mam jeszcze 2 siostry które chcia?y odda? g?os na moje paznokcie a ? e mieszkamy w jednym domu to mamy jeden komputer i wi?c host jest taki sam przy ka?dym logine .
Taka jest prawda mi?o by?o wzi??? udzia? w konkursie .

malutka - Wto Lut 19, 2008 8:02 pm

Ania-220406,

tylko dziwnym trafem ka?da mo inna miejscowoasc wpisan? :neutral:

Ania-220406 - Wto Lut 19, 2008 8:09 pm

Tak to prawda nie zaprzeczam ale jak by wpisa?y 2 razy Skawina to tez by?by ten sam efekt i bym zosta?a usuni?ta .
Ania-220406 - Wto Lut 19, 2008 8:13 pm

Sta?o si? jak si? sta?o teraz ju? bed? zarejestrowane chyba ? e k?ta zostn? usuni?te .
Przepraszam ? e tak wysz?o Przynajmniej wida? ? e konkurs jest sprawiedliwy .

czarna - Wto Lut 19, 2008 8:44 pm

prace s? ?liczne :)
juz oddaje g?osik

Katia - Wto Lut 19, 2008 9:03 pm

Poprzednia Forumowiczka t?umaczy?a si? tak samo. Mo?na by?o wyci?gn?? wnioski z tamtego b??du. Dobrze, ? e konkurs jest sprawiedliwy :)
niuniaa2552 - Sro Lut 20, 2008 1:03 am

nie rozumiem takiego zachowania no dziewczyny! i teraz kazda tlumaczy sie jednakowo! nie wiemy co jest prawda...

ja mam internet radiowy wiec kazdy uzytkownik internetu tej firmy ma takie samo lub bardzo bardzo podobne IP komputera :mad: :mad: nawet ich kawiarenki maja takie samo IP. wkurza mnie to troche. bo jesli ktos z uzytkownikow "mojego" netu sie zaloguje to pozniej bedzie na mnie :cry: pisze to teraz zeby nie bylo nieporozumien. wiekszosc internetow radiowych tak ma...

anegdotka20 - Sro Lut 20, 2008 5:17 am

pora?ka...brak mi s?ów na to co si? dzieje!! Konkurs to konkurs a nie jakies oszustwo!!!
W

specialle - Sro Lut 20, 2008 2:35 pm

Tak to juz jest ja tez zostalam zbanowana na innym forum za to ze prowadzilam wymianki internetowe z tego samego kompa co siostra. Takie jest zabezpieczenie w razie oszustw i mimo ze bylo mi perzykro to i tak uwazam ze do brze sie stalo bo u mnie naprawde byla to siostra jako druga osoba a nie zawsze tak jest

aha a miejscowosc i adres mailysmy podany ten sam wiec u nas odrazu bylo wiadomo ze to z niewiedzy

Ania-220406 - Sro Lut 20, 2008 5:01 pm

Mo?e wy poprostu nie macie rodze?stwa albo ka?da ma swoj komputer swoje po??czenie internetowe . Wi?? nie macie problemu ze siostra sie np zaloguje bo i tak ma inne IP
JA Przynajmniej mog? wam udowodnic ze mam siostry mog? wys?ac wam Ksera legitymacji szkolnych . Cho? by tylko po to zeby nie by? nazywana OSZUSTK? a nie po to by wrocic do konkursu .

Anna - Sro Lut 20, 2008 5:21 pm

Ania-220406 napisał/a:
Mo?e wy poprostu nie macie rodze?stwa albo ka?da ma swoj komputer swoje po??czenie internetowe . Wi?? nie macie problemu ze siostra sie np zaloguje bo i tak ma inne IP
JA Przynajmniej mog? wam udowodnic ze mam siostry mog? wys?ac wam Ksera legitymacji szkolnych . Cho? by tylko po to zeby nie by? nazywana OSZUSTK? a nie po to by wrocic do konkursu .


Widze ze zaczyna sie tu robic zamieszanie jesli chodzi o adres IP. Ale nie on jest tu najwazniejszy. Ja wcale nie zabronilam brac udzialu w konkursie waszym siostrom, braciom czy nawet babciom. Ja zabronilam glosowania na swoje prace. Jesli babcia chce zaglosowac to prosze bardzo, ale wtedy mowicie jej ktore to wasze prace i ze nie moze na nie glosowac. Prosta sprawa. Zapewne w takim przypadku zwrocilabym Ci tylko uwage i prosila o wyjasnienie. Dziwnym trafem Aniu Twoje rodzenstwo aurat zaglosowalo na Ciebie. Przyznajc po 3 punkty, wiec dla mnie jest to oszustwo. Gdybym na t nie zareagwala to wiekszosc z Was glosowalaby na siebie, tlumaczac sie dokladnie tak samo jak Ty i Wenusia. Takze Twoje usprawiedliwienie mnie nie przekonalo.

Ania-220406 - Sro Lut 20, 2008 6:20 pm

To by?o jasne powiedziane ? e nie wolno g?osowa? na siebie przyznaje !
Szkoda ze by?am w szkole jak te g?osy byly oddawane . Powodzenia dziewczyny ?ycz? udanego konkursu . Ju? nic nie mowie na ten temat macie wszystkie racje znikam z tego forum bo chyba tak b?dzie lepiej .
Powodzonka

Anna - Sro Lut 20, 2008 6:33 pm

Ale Aniu nikt Cie z forum nie wygania :roll: Staram si? wszystkich traktowac tu równo, dlatego przestrzeganie zasad jest tu konieczne. Inaczej by?by tu niez?y ba?agan. To, ? e zosta?as zdskwalifikowana z konkursu nie znaczy, ? e nie jestes tu mile widziana. Wr?cz przeciwnie mam nadzieje, ? e wyniesiesz z tego konsekwencje i do nast?pnego konkursu , wykonasz wspania?e prace, które wygraj? go sprawiedliwie. Mysl?, ? e b?dzie to dla ciebie wieksza satysfakcja niz taka wygrana jak? stara?as si? teraz osi?gn??. Bo takie g?osowanie nie ma ?adnego sensu. Prosz? Cie we? to pod uwag? i nie obra?aj si? tylko zmobilizuj sie do nast?pnego konkursu, ktory zapewne niebawem b?dzie.
Ania-220406 - Sro Lut 20, 2008 6:48 pm

Na dobr? opinie pracuje sie dni miesiace lata . A zeby sobie zepsu? wystarczy jedno nieporozumienie . Wiem ze bedzie trudo o tym zapomniec jezeli która? forumowiczka zapomnie o tym bedzie fajnie . W temacie tego konkursu ju? sie nie wypowiadam , czekam na rozstrzygniecie bo jestem ciekawa która praca wygra .
Agusia - Sro Lut 20, 2008 8:38 pm

:sad: :sad: :sad: Dziewczyny i po co to bylo....!!!!!!
niuniaa2552 - Czw Lut 21, 2008 12:17 am

Ania-220406 w moich oczach dalej jestes taka jak bylas i przed konkursem. ja nie zmieniam tak szybko o kims zdania. sama tez mam rodzenstwo siostre i brata starszych ode mnie. i wiem jak to jest "przejechac" sie kiedy oni chcieli dobrze :roll: :roll: dziewczynki teraz wszystkie dajemy sobie bussski na zgode i zeby sie takie cus wiecej mi tu nie powtorzylo :wink: :wink:

Ania-220406 nie lam sie tym - nastepny konkurs niebawem i do tego czasu nikt o tobie nie bedzie myslal ze jestes oszustka... czy wlasciwie nawet teraz ktos tak mysli :?: :?: wez sie w garsc i nie uciekaj nam z forum :sad: :sad:

specialle - Czw Lut 21, 2008 8:21 am

Aniu wierze ze mozesz miec rodzenstwo, jak juz pisalam mialam podobna sytuacje. Aler u Ciebie na Twoja niekorzysc przemawia to, ze za kazdym razem wpisana jest inna miejscowosc
Agusia - Czw Lut 21, 2008 9:56 am

specialle napisał/a:
Aniu wierze ze mozesz miec rodzenstwo, jak juz pisalam mialam podobna sytuacje. Aler u Ciebie na Twoja niekorzysc przemawia to, ze za kazdym razem wpisana jest inna miejscowosc



No wlasnie inna nazwa miejscowosci-to juz bylo kombinowane!!!!ale glowa do gory...ja Cie nie potepiam-zawsze nas cos kusi...

*Madija* - Czw Lut 21, 2008 5:06 pm

Ka?demu si? moze zdarzy? mi chcia? "pomóc" mój tata na szcz?scie wcze?niej mi powiedzia? i nie da?am mu :wink:
angelica - Czw Lut 21, 2008 11:16 pm

a ja np ja mam adres IP staly i w dodatku mam internet radiowy i oprocz mnie 50 osob ma ten sam adres IP ale dobrze ze nikt nie nalezy do forum :)
specialle - Pią Lut 22, 2008 11:34 am

angelica napisał/a:
a ja np ja mam adres IP staly i w dodatku mam internet radiowy i oprocz mnie 50 osob ma ten sam adres IP ale dobrze ze nikt nie nalezy do forum :)


ja mialam kiedys radiowke ale slyszalam ze tam adres IP czesto sie zmienia tak ze nie ma sie ciagle stalego

Anna Otki?ska - Pią Lut 22, 2008 11:59 am

Trzeba nast?pnym razem w konkursie zaznaczy? ? e g?osowa? moga tylko forumki które stale pisz? posty i ucz?szczaj? (no mo?e nie codziennie ale w miare cz?sto) i tyle
I dopuszcza? do czego? takiego ? e kto? kto nie napisa? ?adnego posta g?osuje w konkursie.
Skoro to jest konkurs dla forumek to niech i forumki g?osuj? a nie ciocie , siostry czy babcie :) niech b?dzie uczciwie bo skrzykn?c ca?? rodzink? do g?osowania to ?aden problem!!!

Agusia - Pią Lut 22, 2008 1:05 pm

Anna Otki?ska napisał/a:
Trzeba nast?pnym razem w konkursie zaznaczy? ? e g?osowa? moga tylko forumki które stale pisz? posty i ucz?szczaj? (no mo?e nie codziennie ale w miare cz?sto) i tyle
I dopuszcza? do czego? takiego ? e kto? kto nie napisa? ?adnego posta g?osuje w konkursie.
Skoro to jest konkurs dla forumek to niech i forumki g?osuj? a nie ciocie , siostry czy babcie :) niech b?dzie uczciwie bo skrzykn?c ca?? rodzink? do g?osowania to ?aden problem!!!



No wlsnie..cala rodzinka pomaga:/// a z mojej strony nikt nie wie ze biore udzial w konkursie i pewnie bede miala ze 2 glosy od forumowiczek i to moze nie....

Anna ma racje powinne glosowac tylko forumowiczki ....

anegdotka20 - Pią Lut 22, 2008 1:29 pm

U mnie te? nikt nie wie ze biore udzial w konkursie. Powiem dopiero jak si? skonczy:)
Katia - Pią Lut 22, 2008 2:08 pm

Dok?adnie, Anna ma racj?. Szczególnie, ? e mo?na skrzykn?? rodzink? i przyjació?, ?eby z innych komputerów g?osowali i tego ju? si? sprawdzi? nie da. U mnie te? nikt nie wie, ? e wys?a?am prace na konkurs :) Tym bardziej nawet 1 punkcik b?dzie dla mnie bardzo satysfakcjonuj?cy :)
kayote - Pią Lut 22, 2008 2:29 pm

Anna Otki?ska ma racje co to takiego g?osowania, trzeba b?dzie wprowadzi? takie co? je?li Anna wyrazi zgod? naturalnie :smile:
Anna - Pią Lut 22, 2008 4:01 pm

Zgodnie z umow? zaka?czam konkurs i przedstawiam Wam wyniki. Tak wi?c:


1. miejsce z ? ?czn? liczb? g?osów 19 wygra?a praca numer 5! Praca zosta?a wykonana przez "Czarn?"



2. miejsce z ? ?czn? liczb? g?osów 18 wygra?a praca numer 16! Praca zosta?a wykonana przez "Kati?"



3. miejsce z ? ?czn? liczb? g?osów 9 wygra?a praca numer 2! Praca zosta?a wykonana przez "Mrowino1"






Serdecznie Wszystkim gratulujemy. Nagrody zostana wys?ane w najbli?szy dzie? roboczy.
W za??czniku przedstawiam przebieg g?osowania.

G?osowanie

*Madija* - Pią Lut 22, 2008 4:16 pm

gratulacje :wink:

prace rzeczywi?cie ?liczne :)

paulka - Pią Lut 22, 2008 5:21 pm

Gratuluj?!!!

I ciesz? si?, bo ja te? zdobylam jeden ma?y punkcik:)

*Madija* - Pią Lut 22, 2008 5:48 pm

o dopiero po poscie paulki zobaczy?am ten za??cznik.
nawet na moje kto? zag?osowa? w co w?tpi?am :mrgreen:

specialle - Pią Lut 22, 2008 7:06 pm

moje gartulacje dziewczyny. Milo mi ze dostalam 3 pkt. Niestety zadna z prac na ktore ja glosowalam nie "stanela" na podium
Agusia - Pią Lut 22, 2008 8:04 pm

Serdeczne gratulacje...
Katia - Pią Lut 22, 2008 9:24 pm

O matko kochana!!!!!!! Dzi?kuj? dziewczyny :D I gratuluj? Wszystkim :D Ale mam radoch? :D :D
anegdotka20 - Sob Lut 23, 2008 1:45 am

Gratuluj? wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
Mrowino1 - Sob Lut 23, 2008 7:54 pm

o wow co za niespodzianka ..milo , zemam 3 miejsce ..dziekuje za glosy :)
czarna - Nie Lut 24, 2008 4:33 pm

O MATKO DZI?KUJE ! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ALE JESTEM W SZOKU :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Gratuluje pozosta?ym dziewczynom dzi?kuje

Katia - Pon Mar 03, 2008 5:31 am

Mamma mia!!! Dosta?am nagrody - s? boskie i jest ich tak du?o! Dzi?kuj? :D Ale mam rado?? - najwi?ksz? chyba z dyplomu :D
Mrowino1 - Pon Mar 03, 2008 7:28 am

Ja te musze bardzo podziekowac..dyplomik mnie zaskoczyl...suuper:)
niuniaa2552 - Pon Mar 03, 2008 10:16 am

gratuluje dziewczeta ;)
Ania-220406 - Wto Mar 04, 2008 4:37 am

Gratuluje zwyci?scom :wink:
Sope - Wto Mar 04, 2008 11:53 am

ja rowniez gratuluje :) i czekam na nastepne konkursy :)
czarna - Sro Mar 05, 2008 10:20 am

bardzo dzi?kuje za dyplom i SUPER nagrody :mrgreen:
karolka-bobasek - Pon Mar 10, 2008 11:43 am

witam wszystkich bardzo serdecznie:0 jestem na forum nowa, ale postaram sie szybko nadrobic zaleglosci:)
prace konkursowe piekne, gratuluje zwyciezcom:)

swietny pomysl z tym, ze zeby wziasc udzial w konkursie wytarczy miec 20 postow na koncie, bo czesto ten wlasnie fragment regulaminu podcina skrzydla nowym osobom:)

Anna - Pon Mar 10, 2008 12:46 pm

Witamy i do czytania zapraszamy :mrgreen:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group