*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Przedłużanie paznokci metodą żelową - zel do kamuflazu

acia78 - Pią Sty 04, 2008 9:42 pm
Temat postu: zel do kamuflazu
drogie kolezanki doradzcie jakiej firmy doby zel na kamuflaz
siwabiala - Nie Sty 06, 2008 1:43 am

Mi polecano ?el z SunFlower i zamówi? go sobie
http://www.allegro.pl/ite...scna_rynku.html

malutka - Nie Sty 06, 2008 5:20 pm

ja tez robie na tych ?elach i nie na?ekam :wink:
Anna - Pon Sty 07, 2008 3:11 pm

Zdecydowanie Kamufla? z sun flower
malutka - Czw Sty 17, 2008 8:40 pm

mam jeszcze jeden kamufla? z nailsa ale jest za blady nie nie kryje tak jak z sf
wenuska - Sob Sty 19, 2008 2:41 pm

siwabiala napisał/a:
Mi polecano ?el z SunFlower i zamówi? go sobie
http://www.allegro.pl/ite...scna_rynku.html


Tak, tak, zdecydowanie ten :) :):)

kama2301 - Sro Sty 23, 2008 9:55 am

tez planuje zakup tego zelu :)
Agusia - Czw Sty 24, 2008 12:10 pm

No fajowy ale jak dla mnie jest on za rozowy ......ja mam lzejszy odcien....ale ten tez super
wenuska - Czw Sty 24, 2008 12:46 pm

/agusia - piszesz, ? e masz inny ?el ... A jaki ? ? :wink:
Mrowino1 - Czw Sty 24, 2008 1:03 pm

Anna napisał/a:
Zdecydowanie Kamufla? z sun flower

Dokladnie..cieszy sie na prawde dobrymi opiniami wsrod stylistek :)

Agusia - Czw Lut 07, 2008 10:29 am

W pojemniczku on wyglada na mocno rozowy....ale moze na pazurkach wygloda ok...nie jestem profesjonalistka!!!!!!
Anna - Czw Lut 07, 2008 11:50 pm

A widzialas go na zywo (jesli chodzi o SF) ? ?? Na zdjeciu na stronie SF jest on naprawde rozowy, a w rzeczywistosci w pojemniczku wyglada jak yy.... sorry za slowo kupa :oops: :oops: :mrgreen: :mrgreen: mi sie przynajmniej tak skojarzylo jak go pierwszy raz kupilam. Ale nie ma co, na paznokciach prezentuje sie swietnie. Idealnie kryje i ma naturalny kolor. Naprawde polecam :mrgreen: niewiele kosztuje a jest wydajny
Monika Cicha - Czw Lut 07, 2008 11:54 pm

ja niedawno zakupi?am zel z SF ale mleczny roz, tez mi bardzo ladnie pokryl cala plyke, i frencha moglam zrobic tak alby lozysko wydawalo sie optycznie wiekszee;) wiec polecam, bo nie wiem jak kamuflazz ale w tym pojemnczku bardzo rozowy sie wydaje, pozdrawiam
Agusia - Pią Lut 08, 2008 11:17 am

Anna napisał/a:
A widzialas go na zywo (jesli chodzi o SF) ? ?? Na zdjeciu na stronie SF jest on naprawde rozowy, a w rzeczywistosci w pojemniczku wyglada jak yy.... sorry za slowo kupa :oops: :oops: :mrgreen: :mrgreen: mi sie przynajmniej tak skojarzylo jak go pierwszy raz kupilam. Ale nie ma co, na paznokciach prezentuje sie swietnie. Idealnie kryje i ma naturalny kolor. Naprawde polecam :mrgreen: niewiele kosztuje a jest wydajny



No Anno Juz mnie przekonalas....i sie napalilam....dzieki

kasiek1 - Pią Lut 08, 2008 2:29 pm

kochane moje a powidzcie mi czy inne zele z sunflower tez sa dobre
postrzelona20 - Pią Lut 08, 2008 4:08 pm

Witam....ja mam takie pytanie...tylko prosze na mnie nie krzyczec;)) co to jest kamufla???prosze o odpowiedz i z góry dziekuje
Anna - Pią Lut 08, 2008 5:44 pm

to jest zel ktory po nalozniu maskuje wszystkie niedoskonalosci plytki, typu bruzdowania, wszelkie uszkdzenia itp. Mozna go wykorzystac takze do optycznego przedluzenia plytki, jesli ktos ma krotka i nieefektywna. Jako przyklad podam jedna z prac asiB


Zauwaz ze raczej malo kto ma taka dluga plytke (rozowa czesc paznokcia) aby ja wydluzyc i dzieki temu wysmuklic paznokcie stosuje sie wlasnie te zele.

postrzelona20 - Pią Lut 08, 2008 6:03 pm

dzi?kuje bardzo za odpowied?....trudno mi to wszystko poj?c,ale bede musia?a,bo chce sie tego nauczyc...pisa?am o tym w poscie nowi uczestnicy....dzi?kuje jeszcze raz:)
Agusia - Pon Lut 11, 2008 10:30 am

Anno...faktycznie powalajace paznokcie...Asia ma naprawde talent i precyzje....i tak juz mnie wczesniej przekonalas ale to jak zobaczylam te paznokcie;;;to tylko utwierdzilo moje przekonanie do tego zelu....piekne.... :wink: :wink: :wink: cuda
zblesia - Sob Lut 23, 2008 11:09 pm

dla mnie ten ?el jest chyba za ró?owy jaki? dziwny taki i zastanawiam si? nad SPN
kasha - Nie Lut 24, 2008 1:51 pm

a ja jeszcze takie pytanie: jak wy to robicie na szablonie czy na tipsie? no jak na szablonie? mog?by mi to ktos w skucie opisac? dziekuje
kasha - Nie Lut 24, 2008 8:23 pm

Dzis mama przywiozla mi gazetke "paznokcie" i tam jest w?asnie o kamuflazu zelami Sun Flower na tipsie. pewno jestescie zdziwone ze mi przywieziono ale mieszkam w takiej miejscowosci ze w odleg?osci 80-100 km nie ma Empiku badz skepu gdzie moge kupic np gazetke "paznokcie"
M-porzeczka - Pią Lut 29, 2008 9:22 am

Witam.
Ja te? dopiero wczoraj zaopatrzy?am si? w gazet? Paznokcie, no i po przeczytaniu waszych postów dorwa?am si? do artyku?u o kamufla?u. Mo?e ja si? czepiam, ale tamte paznokcie s?
paskudne. Strasznie mi sie nie podobaj?, szczególnie u?miech. Wasze wypowiedzi sk?oni?y mnie do kupna ?eli Sun Flower, ale po obejrzeniu tych zdj?? zaczynam w?tpi? w ich jako??.
Teraz pracuje na ibd. i s? ?wietne ale za drogie. Bo tak jak pisa?am w w?tku powitalnym nie mam jeszcze klientek, i brakuje mi wprawy. Jedyny mój pomys? to robi? pazurki dla kole?anek za darmo lub za te 30z?. Wi?c na razie mnie nie sta? na ibd. I tu moje pytanie, tylko prosz? szczerze czy Sun Flower nadaje si? do ?wicze?. Nie chcia?abym wyda? kasy na z?e ?ele i zrazi? si? do robienia pazurków.

kasha - Pią Lut 29, 2008 7:23 pm

na stronie http://sunflower.istore.p...n,409931,0.html
znalaz?a takie oto pisy i nie wiem czy w to wierzyc nie czy nie

?el jednofazowy Kamufla? ró? - 7g - opinie u?ytkowników
Ostatnie 10 opinii u?ytkowników na temat towaru. Dodaj swoj? opini?.

2008-02-21 13:04:08, u?ytkownik: brydzia1
Witam zamówi?am w sumie ju? 3-opakowania ?elu i ka?dy by? o innym kolorku to niedopuszczalne ale ostatni pobi? wszystko,okropno?? wielka szkoda .....Firma powinna co? z tym zrobi? Katarzyna

2008-02-16 19:03:23, u?ytkownik: jumpi
()
Ja równie? trafi?am na t? chyba felern? parti?, bo ?el ma kolor br?zowy i wcale nie kryje tak prze?witu, ani niedoskona?o?ci p?ytki pazn. nie jestem do ko?ca zadowolona.

2008-02-02 22:53:15, u?ytkownik: jburd
()
RZECZYWI?CIE WYGL?DA TAK JAK NA ZDJ?CIU. CHOCIA? NA POCZ?TKU WYDAJE SI? CIEMNY, JEST OK. CIELISTY, BE?OWY RÓ?. POLECAM

2008-02-02 15:01:39, u?ytkownik: moncia25
ja równie? jestem niezbyt zadowolona bo tak samo dosta?am chyba nie ten ?el co powinnam - jest on br?zowy i do frenchu wydl?da bardzo nie?adnie. mam inne ?ele z tej firmy, jestem zadowolona, ale niestety kamufla? mam nie ten co potrzeba.

2008-02-02 02:52:24, u?ytkownik: SunnyHil
tak rzeczywiscie swietnie kryje, swietny efekt naturalnego paznokcia!!

2008-01-29 14:01:10, u?ytkownik: vessi
Ma bardzo ?adny kolor i swietnie kryje. Bardzo dobry produkt.

2008-01-21 19:48:41, u?ytkownik: gosiak20
Kryje rewelacyjnie ma inny odcien od akrylu ka,uflazu ae zato chyba nwet lepeij kryje :)

2008-01-17 21:04:55, u?ytkownik: xxasia18
Niestety, ale dosta?am ?el w kolorze br?zowym a nie ró?owym. Na pocz?tku nie zwróci?am na to uwagi bo pierwszy raz go zamówi?am i stwierdzi?am, ? e po prostu jest beznadziejny, po czasie dowiedzia?am si?, ? e powinnien by? w zupe?nie innym kolorze. Nie wiem jaka? felerna seria wysz?a chyba. Zamówi?abym jeszcze raz (bo ze wszystkich innych ?eli jestem bardzo zadowolona) gdybym by?a pewna, ? e dostane dobry, ale boj? si?, ? e znowu b?dzie br?zowy:/

2007-11-27 18:03:43, u?ytkownik: Roksanat
CUDO!! warto go mie?-piekny efekt, cena bardzo atrakcyjna za tak dobry jako?ciowo ?el

2007-11-14 20:09:43, u?ytkownik: french11
poprostu super kryje niedoskona?o?ci. Klientka mia?a przyczasniety paznokiec by? prawie ca?y koloru szaro zielonego idealnie pokry?. Poprostu rewelka!!!

Katia - Pią Lut 29, 2008 10:00 pm

Hmmmm, ciekawe. Tez uzywam tego zelu i musze sie niezle nagimnastkowa?, ?eby ?adnie pokry? i nie wyszed? zbyt br?zowy. Mo?e rzeczywi?cie ci? z nim nie tak. Na pewno wygl?da inaczej ni? ten na fotce ze strony SF.
M-porzeczka - Sob Mar 01, 2008 12:12 am

Mi ju? nawet nie chodzi o kolor kamufla?u, ale o sam kszta?t paznokcia. Wielkie ?opaty
bez u?miechu. Takie to mog? robi? ja, dopiero co po kursie. A nie profesjonalna firma
na ramach gazety. To s? moje wra?enia, Ale nie chc? przesadza? i wierz?, ? e ta firma ma dobre produkty skoro tyle z Was z nich korzysta.

Katia - Sob Mar 01, 2008 9:09 am

Ja tamtych paznokci z gazety nie widzia?am, ale chyba nie o kszta?cie tutaj rozmawiamy tylko u ?elu.
M-porzeczka - Pon Mar 03, 2008 9:00 pm

Oczywi?cie ? e o ?eliku, ale liczy si? ca?y efekt. I nawet jak b?dzie naj?adniejszy kolor ?elu,
byle jak po?o?ony te co? jest nie tak.
I chodzi mi o profesjonalizm. Skoro wiod?ca firma na rynku wystawia tak? prac?, to czemu si?
dziwimy jak zobaczymy cha?? wykonan? przez stylistk? w salonie za 120z?.
Ale ja si? nie znam na tym jeszcze.
Pozdrawiam i mi?ego dnia

karolka-bobasek - Pon Mar 10, 2008 12:05 pm

co do trefnych serii - faktycznie to prawda. Zel sf kamuflaz jest fjny ale ma jedna wade-ponoc kazde seria ma inny odcirn, inne krycie itp.. ja sama mam ten zel, jest niby ok, ale musze polozyc wiecej zeby dobrze kryl, a jesli z kolei naloze wiecej-kolorek pazurka zbliza sie pod tski brudnawy, kawowy, a nie rozowy.. ponoc dziewczyny mieszaly go z bialym zelem i dawal ;adniejszy odcien, nie wiem, ale sprobuje:)
Anna - Pon Mar 10, 2008 12:13 pm

karolka-bobasek napisał/a:
.. ponoc dziewczyny mieszaly go z bialym zelem i dawal ;adniejszy odcien, nie wiem, ale sprobuje:)

hehe o tym to nie s?szalam jeszcze:)

Ale z checia zobaczylabm te zdjecia Porzeczko z gazety. jak masz mozliwosc to cyknij nam zdjecie albo zrob malutki skan. Wted ocenimy co jest nie tak.

Mrowino1 - Pon Mar 10, 2008 12:39 pm

tak to prawda , ze kazda seria ma inny odcien.. chociaz jak narazie jest to najlepszy kamuflaz jaki mialam..(jesli chodzi o zele)
Katia - Pon Mar 10, 2008 8:35 pm

Skoro tak mówicie, to chyba kupi? kolejny. Bo akurat mi si? taki trafi?, ? e ?atwiej zakamuflowa? mi niedoskona?o?ci p?ytki mlecznym ró?em.
MariaW_INN - Czw Mar 27, 2008 8:47 am

Ja jako kamufla?u uzywam SF, ale to fakt na tyle opakowan ile zuzylam, nie trafil mi sie 2 razy ten sam odcien.... Nie zmieia to faktu, ze zelos jest niepokonany, uzywalam tez z SPN baby blusch, ale niestety na niektórych pazurkach wychodzi blado siny i nie kryje w 100% przy 2 warstwach, czesto musialam klasc 3 warstwy, zeby na linii usmiechu nie bylo przeswitów.
Coletta - Nie Mar 30, 2008 5:10 am

Mam problem z moimi w?asnymi paznokciami zelowymi pracuje na firmie basic mam po?o?ony frencz z ozdobami i po tygodniu zaczyna mi odchodzic zel.Biore tez leki na nadcisnienie i wiem ze to moze byc przyczyna.Ale co robic zeby nie naprawiac co chwile paznokci.
Katia - Pon Mar 31, 2008 3:37 pm

Tutaj rozmawiamy o kamufla?u, ale co do odpadaj?cego ?elu to tutaj jest temat http://forum.e-paznokcie....f37bd9caccc44af i Maria daje dobre rady :) Powodzenia!! :)
Mamba333 - Czw Kwi 10, 2008 9:37 pm

Ja zawsze u?ywa?am kamuflazu z SF, ale wkurza mnie to, ? e co opakowanie to inny odcie?... Teraz zamierzam kupi? nowy kamufla? z SPN. Wygl?da fajnie :tak: :brawo:
Coletta - Pią Kwi 11, 2008 12:09 pm

Przepraszam jeszcze nie bardzo sie orientuje co i jak
Monika Cicha - Nie Kwi 13, 2008 7:53 pm

ja polecan coberek z SPN :)
Coletta - Czw Kwi 24, 2008 4:04 pm
Temat postu: tuacje Wam sie juz zdarzy?
trafi?a do mnie klijentka ktora mia?a polozony kamuflaz na tipsie mlecznym paznokiec byl szrobrazowy czy takie sytuacje Wam sie juz zdarzy?y robila jej to dziewczyna ktora sie uczy.niestety fotkinie pozwolila zrobic
Anna Otki?ska - Czw Kwi 24, 2008 4:22 pm

by? mo?e ta dziewczyna pope?ni?a b??d bo kamufla? jest ?elem kolorowym i mo?e barwi? p?ytk? dlatego ka?dy kolorowy ?el k?adziemy na baz? czyli warstw? podk?adow?
ja - Pon Maj 19, 2008 5:52 pm

No no dziewczyny, napali?am si? na ten ?el z sf i go sobie zamówi?am ale teraz to nie jestem na 100% przekonana czy dobrze zrobi?a, bo jak zauwa?y?am to nie wszystkie dziewczyny sobie go chwal?, je ?eli chodzi o kolorek :szalony: a jak on si? trzyma na tipsie lub naturalnych pazurkach???
caro-beauty1 - Pią Cze 06, 2008 11:47 pm

ja osobi?cie polecam cover Perfect beauty - pieknie kryje, naturalny kolor-warto spróbowa?
ja - Wto Cze 10, 2008 10:14 am

Wiecie co, mam ju? ten ?el kamufla?owy z sf i nie jest taki z?y. Jak na razie u mnie w domu wszystkim si? podoba i bardzo fajnie si? z nim pracuje-polecam. :oki:
Milunia - Nie Sie 30, 2009 10:00 pm

no dobra. a jak wy nakladacie taki kamuflaz?? bo jak przedluzam lozysko t6o usmiech wychodzi super tylko od spodu sa takie smugi. z a krylem jest o wiele latwiej :( moze jakas rada ? ?
lejdis - Sro Sie 04, 2010 8:25 pm

Polecam cover z Euro Fashion exclusive,bardzo ładny,naturalny kolorek!
4nails - Pon Wrz 06, 2010 3:55 pm

Ja też polecam ten kamuflaż, zawsze mi się sprawdza a klientki za każdym razem są zadowolone. Nie ma żadnych prześwitów, daje świetny efekt.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group