*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Moda - W czyn spicie?

Cczarnula - Sro Lis 21, 2007 1:21 am
Temat postu: W czyn spicie?
Ja w domciu to raczej w mi?ciutkiej bawe?nianej pi?amce lub koszulce. Jak jestem z Chlopakiem to staram si? zak?ada? co? fajniejszego, zreszta mam od niego kilka takich seksownych komplecików, jednak nawet przy nim pi?amka czasami wygrywa. Nie lubi? bardzo tych satynowych koszulek, bo s? tak jakby "zimne",a mam ze cztery.
malutka - Sro Lis 21, 2007 9:11 pm

ja lubie spa? w pi?amach , ale przy moim facecie to nie wychodzi i sypiqm tylko w koszlce tzn. t-schircie
Cczarnula - Czw Lis 22, 2007 11:47 am

malutka, hihi h nio masz fanie bo ma cie kto grzac :mrgreen:
malutka - Czw Lis 22, 2007 4:24 pm

dok?adnie :mrgreen:
Cczarnula - Czw Lis 22, 2007 10:40 pm

malutka, ja tam zalezy jeszcze od nastroju jaki mam czasem lubie sobie ubrac gruba pizame azeby bylo mi cieplutko :wink:
Agusia - Pią Lut 01, 2008 2:36 pm
Temat postu: Re: W czyn spicie?
Cczarnula napisał/a:
Ja w domciu to raczej w mi?ciutkiej bawe?nianej pi?amce lub koszulce. Jak jestem z Chlopakiem to staram si? zak?ada? co? fajniejszego, zreszta mam od niego kilka takich seksownych komplecików, jednak nawet przy nim pi?amka czasami wygrywa. Nie lubi? bardzo tych satynowych koszulek, bo s? tak jakby "zimne",a mam ze cztery.



calkowicie sie z Toba zgadzam tylko ze ja nie w pizamach a w podkoszulku bo nielubie miec nic na nogach.... :wink:

kasiek1 - Sob Kwi 05, 2008 10:51 am

ja lubie i spie w koszulkach mezusia hihi
anusiamama - Pią Maj 23, 2008 12:39 pm

ja sypiam w koszulce na rami?czkach i bokserkach nale?acych do mojego m??a :D
ja - Czw Maj 29, 2008 8:54 pm

Ja z kolei zale?y od humoru albo w satynowej sex sukience (pi?amie) dla faceta :lol: albo w komplecie na którym jest namalowany hipcio (koszulka na rami?czkach + krótkie spodeneczki). wszystko z krótkim bo mnie ma ju? kto grza? :haha: :banan:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group