*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Pielęgnacja włosów - Powiedzial lok do prostownicy

Cczarnula - Sro Lis 21, 2007 1:08 am
Temat postu: Powiedzial lok do prostownicy
odpiórkaj si? ode mnie!!!


dlaczego nie s? modne loki i loczki, w magazynach, np. hair&body top trendy jest wszystko co...wyprostowane!!!


czy wy tez prostujecie co si? da? Gdzie sie podzia?y loki z tamtych lat

vegan d?ihad - Wto Maj 27, 2008 12:10 pm

Ja prostuje wlosy zawsze po myciu, chociaz sie nie kreca. Po prostu lubie miec fajne gladkie wlosy. Mam wlosy do pasa i wyprostowane lepiej mi sie ukladaja.
kayote - Wto Maj 27, 2008 11:46 pm

a ja prostuje bo inaczej wygl?dam jak napuszony pudel chod? wola?abym czasem mie? fajne loki albo fale lecz nie umiem ich zrobi? :szalony: chodzi mi o taki co maj? np siostry Olsen
kiki - Czw Maj 29, 2008 11:51 am

krecone wloski maja swoj urok, zawsze je prostowalam ale teraz przerzucilam sie na krecone, mimo tego ze w modzie gore biora proste wlosy, loki i tak zawsze beda obecne :lol:
malutka - Czw Maj 29, 2008 12:19 pm

ja zawsze chcia?am mie? loki , aler ich nie mam :cry: :cry: , wi?dz od czasu do czsu prosuje prostownic?
vegan d?ihad - Czw Maj 29, 2008 2:30 pm

Mi tez sie takie naturalne fale podobaja, ale kreconych nie chcialabym miec :szalony:
ja - Czw Maj 29, 2008 8:44 pm

ja robi?am sobie trwa?? (ale jak?? naturalna i to chyb inaczej si? nazywa.) poniewa? loczki zawsze mi si? podoba?y, ale poniewa? nie lubi? powtarza? fryzur tak teraz prostuje po ka?dym umyciu, ale znów nachodzi mnie ochota na loczki. :evil:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group