*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Pielęgnacja włosów - Jak dobrac kolor wlosow?

Cczarnula - Sro Lis 21, 2007 1:07 am
Temat postu: Jak dobrac kolor wlosow?
Jak dobrac kolor w?osów do swojej karnacji?
ja juz mia?am wszystkie chyba kolory , jakos trudno mi sie zdecydowac w ktorym mi najlepiej, choc wydaje mi sie ,?e jest to braz
A jak u was?

ivon - Nie Maj 18, 2008 10:00 pm

probowalam zafarbowac na rozne kolory ale zawsze po kilku dniach wracam do czarnego
vegan d?ihad - Wto Maj 27, 2008 12:08 pm

Ja tez probowalam z fioletami, czerwonymi pasemkami, ale zawsze wracam do czerni. Najlepiej sie czuje z czarnymi wlosami
kiki - Wto Lip 08, 2008 6:48 pm

dziewczyny moze poradzicie mi jak zrobic w domku wlosy blond z ciemnego brazu,uzyc rozjasniacza i farby?
Nadzieja - Sro Lip 09, 2008 10:06 am

kiki napisał/a:
dziewczyny moze poradzicie mi jak zrobic w domku wlosy blond z ciemnego brazu,uzyc rozjasniacza i farby?


Farba nigdy nie rozjasni Ci tak wloskow jak rozjasniacz:)
W domu to bedzie ciezko napewno ytrzeba przejsc baleyagem bynajmniej ja tak robie klientka bo rozjasniacz i farba to troche ryzykowne,ale i tak robja:)

kiki - Sro Lip 09, 2008 6:10 pm

dzieki za rade;) a czy sa jakies profesjonalne rozjasniacze, takie aby za bardzo nie zniszczyc wloskow, choc wiem ze to jest i tak nie uniknione??
Nadzieja - Sro Lip 09, 2008 6:21 pm

Dokladnie nie uniknione:)Ja parcuje na cc taka firma z produktami,maja farby,rozjasniacze i wogole ful wypas.Ten rozjasniacz dla mnie jest swietny,nie drogi ,dopasowany cenowo do potrzeb klientek i jest super!
kiki - Sro Lip 09, 2008 6:53 pm

a czy dostane go w hurtowni fryzjerskiej?? czy sa to tylko kosmetyki dla profesjonalistek??
Nadzieja - Czw Lip 10, 2008 9:30 am

www.beliso.eu
www.kosmetykiprofesjonalne.pl

Jest firma CE-CE i mozna dostac je tez hurtowaniach ,bynajmniej tak bylo:)

kiki - Wto Lip 15, 2008 6:21 pm

dzieki bardzo :dzieki: moze na poczatek wybiore sie do hurtowni

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group