*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Produkty do przedłużania paznokci - poch?aniacz py?u

aga200110 - Pon Lis 05, 2007 2:50 pm
Temat postu: poch?aniacz py?u
Witam - mam pytanko - czy u?ywacie poch?aniaczy py?u? Przed?u?am paznokcie ju? jaki? czas i ten okropny py? jest moj? najwi?ksz? zmor?. Zamierzam kupi? poch?aniacz, ale nie wiem jaki. Czy wystarczy taki z dwoma wiatraczkami jakie mo?na kupi? na allegro? B?d? bardzo bardzo wdzi?czna za pomoc. Pozdrawiam
czarna - Wto Lis 06, 2007 8:57 am

polecam z 2 wiatraczkami jest super
zobaczysz ? e praca z poch?aniaczem b?dzie o niebo lepsza

angelica - Wto Lis 06, 2007 9:52 pm

To mowicie ze dobrze miec pochlaniacz pylku.... w sumie moje klietki mowia ze moge sie astmy nabawic
Osa - Sro Lis 14, 2007 7:47 pm

dobra rzecz jakbym robila na wi?ksz? skal? to zakupilabym :)
malutka - Sro Lis 21, 2007 9:23 pm

Osa napisał/a:
dobra rzecz jakbym robila na wi?ksz? skal? to zakupilabym :)



dok?adnie jestem tego samego zdania , ale kto wie gwiazdka sie zbli?a :mrgreen:

asiaB - Sro Lis 21, 2007 10:33 pm

ja tez poelcam na 2 wiatraczki:)
Cczarnula - Czw Lis 22, 2007 11:48 am

ale to nie trzeba miec specjalnego biorka,azeby ten pochaniacz zamontowac?
malutka - Czw Lis 22, 2007 4:23 pm

niee mo?esz nawet na stó? go postawi?
Cczarnula - Czw Lis 22, 2007 10:41 pm

i jak to dziala??nie ma pojecia wogole... :neutral:
Nadzieja - Wto Gru 25, 2007 8:25 pm

to tak jak by wciagalo pyl i super jest z 2wiatrakami wieksza sila.Mozesz kupic na tsronie Ef www.eurofashion.com na allegro jeszcze nie patrzylam.Pozdro
malutka - Czw Sty 17, 2008 8:25 pm

s? na allegro i te? si? bardzo zastanawiam , zobacze na koniec miesi?ca jak z kas? wyjde :???:
Nadzieja - Pią Sty 18, 2008 12:19 am

ja mam dziewuszki za 135zl z allegro i jest superancki!!!!!!! :grin:
Osa - Sob Sty 19, 2008 11:27 am

ja nie mam o mi nie potrzebny... ;) nie ma tak du?o py?u ;)
Anna - Nie Sty 20, 2008 7:39 pm

Ja niestety mam problem z py?em. Jestem na niego uczulona, podobnie jak z d?u?sz? prac? z ?elem. Dlatego juz jaki? czas temu musi?am zrezygnowa? z robienia paznokci. Py? strasznie uczula nozdrza, dlatego lepiej jest mimo wszystko stosowa? poch?aniacz.
_PaLuA_ - Pon Sty 21, 2008 8:08 pm

Ja kupilam pochlaniacz pylu w hurtowni, za 240 zl :cry: cena boli:(
Ale sprawuje sie swietnie:D
Szczegolnie przy uzupelnianiu:)

Ja sie wylamie...bo polecam jednokomorowy:)
Slyszalam,ze przy dukomorowym jeden wiatraczek wylapuje pyl,a drugi go w niewielkiej ilosci (ale jednak!) wyrzuca spowrotem...
Ja jestem bardzo zadowolona z jednokomorowego:D

Nadzieja - Pon Sty 21, 2008 8:19 pm

_PaLuA_ napisał/a:
Ja kupilam pochlaniacz pylu w hurtowni, za 240 zl :cry: cena boli:(
Ale sprawuje sie swietnie:D
Szczegolnie przy uzupelnianiu:)

Ja sie wylamie...bo polecam jednokomorowy:)
Slyszalam,ze przy dukomorowym jeden wiatraczek wylapuje pyl,a drugi go w niewielkiej ilosci (ale jednak!) wyrzuca spowrotem...
Ja jestem bardzo zadowolona z jednokomorowego:D

Ja mam na dwa wiatraki ij nic takiego sie nie dzieje.

_PaLuA_ - Pon Sty 21, 2008 8:48 pm

Ok,ciesze sie ze z Twoim jest OK :)
Napisalam tylko, co sadza niektore stylistki,ktore kupowaly akcesoria w tej samej hurtowni co ja:)

paulka - Wto Lut 05, 2008 2:09 pm

Ja tez nie wyobra?am sobie pracy bez poch?aniacza. Kupialam na allegro taki z dwoma wiatraczkami i jestem zadowolona.
Monika Cicha - Czw Lut 07, 2008 8:08 pm

ja jesli mam duzo pracy w jeden dzien to musze zakladac maseczke, wygladam jak lekarz ale niestety ten pyl czasami wykancza:(
Agusia - Nie Lut 10, 2008 1:16 pm

A ja slyszalam ze taki wiatraczek mozna sobie zrobic samemu za wiele taniej ...oczywiscie jak jakis meszczyzna pomorze....I widzialam takie nawiet zdjecia zrobionego wiatraczka na dwa wiatry!!!!wygladal jak kupiony...ponoc zadna filozofia;..ale jak jest to niewiem...osobiscie nie mam uczulenia na pyl ale oczywiscie by sie przydal...
malutka - Nie Lut 10, 2008 3:35 pm

ja se ca?y czas obieca?am ? e sobie kupie i do dzis go nie kupi?am a od jakiegos miesiaca mam problemy przy robieniu azurków z oddychaniem bardao mnie boli w klatce piersiowej
Ania-220406 - Wto Lut 12, 2008 3:41 pm

ja te? zastanawian si? nad poch?aniaczem... pracuje si? z nim du?o ?atwiej dziewczyny??
Agusia - Wto Lut 12, 2008 9:48 pm

Malutka mysle ze dla twojego dobra powinnas pomyslec o tym pochlaniachu w miare szybko....... :!:
malutka - Sro Lut 13, 2008 10:46 pm

Agusia, wiem wiem ale wiesz sama pewnie jak to jest z kupnem :) a szcze?e sie ju? przestraszy?am i schamowa?am z robieniem pazurków
kasiek1 - Sob Kwi 05, 2008 10:28 am

malutka ale powinnas pomyslec powaznie nad pochlaniaczem bo przeciez pazurkow nie przestaniesz robic:) a zdrowie najwazniejsze
MariaW_INN - Sob Kwi 05, 2008 3:05 pm

Anna napisał/a:
Ja niestety mam problem z py?em. Jestem na niego uczulona, podobnie jak z d?u?sz? prac? z ?elem. Dlatego juz jaki? czas temu musi?am zrezygnowa? z robienia paznokci. Py? strasznie uczula nozdrza, dlatego lepiej jest mimo wszystko stosowa? poch?aniacz.


Anulkaaaa, witaj w klubie kobieto :) ja mam doslownie to samo, dostalam uczulenia na pyl od czasu jak zaczelam stosowac frezarke, radze sobie z tym tak, ze pracuje z pochlaniaczem (z allegro 1 duzy wiatrak, ale równiez 2 wiatraczkowe sa ekstra, nawet lepsze i za jakis czas kupie 2 wiatraczkowy), no i oczywiscie pracuje w rekawiczkach... Wówczas nie mam problemu, pod warunkiem, ze nie trmam za nisko twarzy :) jak mi pylek osiadzie przez przypadek na nosie to potem sie drapie :)

Ale naprawde ze wzgledów zdrowotnych (astma, pylica pluc) polecam prace z pochlaniaczem, super wygodnie, czysto i przyjemnie :)

malutka - Nie Kwi 06, 2008 5:49 pm

wko?cu zamówi?am z dwoma wiatraczkami :brawo:
MariaW_INN - Nie Kwi 06, 2008 6:05 pm

No i piknie :D a jaki kolorek? :D

P.S. Fajowego masz avatarka haha :D

malutka - Nie Kwi 06, 2008 6:13 pm

czerwony bo ostatnio to mój kolor , dzieki zdj?cia nie umia?am wstawic
ja - Czw Kwi 24, 2008 11:27 pm

Ja ma pytanko, czy macie jakie? konkretne sprawdzone firmy na te poch?aniacze py?u??? :smirk:
malutka - Pią Kwi 25, 2008 8:30 am

powiem ? e z allegro zamówi?am i na firme nie zwraca?am uwagi i chodzi super

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group