*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Przedłużanie paznokci metodą akrylową - Kolorowy akryl

czarna - Wto Paź 30, 2007 9:31 pm
Temat postu: Kolorowy akryl
Jaki kolorowy akryl polecacie?
jakiej firmy?
zaczynam zabawe ze zdobieniami akrylowymi i sama nie wiem na co sie zdecydowa?.

asiaB - Czw Lis 01, 2007 7:42 pm

ez gflow
jest super plastyczny praktycznie kwaituchy same sie robi? :mrgreen:

Anna - Czw Lis 01, 2007 9:12 pm

Ja kupi?am akryle na allegro, tak na spróbowanie. Firma XXX. i stwierdzi?am, ? e to kompletna pora?ka, albo ja kompletnie nie umiem poslugiwac sie akrylem, albo te sa do d... Problem polega na tym, ? e po zanurzeniu p?dzelka w liquidzie i akrylu ten sie kompletnie rozlewa na paznokciu. Za ka?dym razem odsysam p?dzelek w recznik papierowy zanim zanurze go w akrylu i podobnie juz po nalozeniu akrylu. Wtedy dopiero mozna co? z nim zrobic, ale jest to zdeka denerwujace.
Osa - Sro Lis 14, 2007 7:45 pm

mam 2 kolorki z grafiti i ladne sa plastyczne... :)
asiaB - Sro Lis 21, 2007 10:36 pm

Anna a jaki masz liquid?
Cczarnula - Czw Lis 22, 2007 11:45 am

ja nie umeim sie narazie poslugiwac akrylem,bo dopiero sie ucze..lecz jak jakis wkoncu wyprobuje to napisze :wink:
malutka - Czw Lis 22, 2007 4:44 pm

ja narazie u?ywam akrylu z allegro z nails desing czy cos takiego , trosze na pocz?tku sie rozlewa? kolorowy ale jak go po??cze z bia?ym to bardzo ?adnie sie uk?ada
Anna - Pią Gru 07, 2007 4:32 pm

Ja mam w?asnie ten sam problem :???: i nie wiedzialam wlasnie czy to wina akryu czy moja
Nadzieja - Wto Gru 25, 2007 7:40 pm

dziewczynki jezeli sie wam rozlewa to przed nalozeniem na pazurek osuszcie kulke delikatnie o recznik papierowy i na pazurek.Jesli chodzi o akrylki to fajniutkie sa ranails mam np.czarny i jest zaje... taki satynowy i plastyczny co do ez flow to one mi sie tak nie zbyt chca laczyc dwa kolorki i musze je wlasnie osuszac ale sa plastyczne, nsi sa fajne ale jak dla poczatkujacej z akrylkami to nie polecam z brokatem bo trudniej formowac kwiatki lepiej na mokra kulke dotknac brokatu.
malutka - Czw Sty 17, 2008 8:24 pm

ja zawsze osuszam tak jak mnie uczono mnie w szkole tak i prywatnie na kursie w krakowie to zawsze osuszam ale plastycznosc akrylu zale?y od firmy a tu nie mo?na du?o wymaga? bo to z allegro akryl , a takiej du?ej potrzeby nie mam zeby kupowa? drogi , wole wi?cej kupic ozdóbek :mrgreen:
Osa - Sob Sty 19, 2008 11:23 am

ja zawsze osuszam na r?czniku papierowym i na pazurku nie robie ze ?wiezej kulki tylko tak az sie zrobi lekko matowa i wtedy i ladnie kwiatek wychofzi bo nic sie nie rozlewa
Agusia - Sro Sty 23, 2008 2:46 pm

A ja mam fajne akrylki od Slaydi i jestem z nich zadowolona...naprawe polecam a jeszcze dodam z liquid mam od SF..... no i jak dziewczyny wczesniej posaly kulki akrylowe na reczniczek i po klopocie..... :smile: :smile: :smile:
berbea - Pon Lut 11, 2008 10:35 pm

witam kole?anki!!!!! a propo's akrylu mam pytanie o wtapianie ozdób np holo w akryl. mi niestety kilkakrotnie ozdoba zmieni?a barw? np z fioletowej-zrobi?a si? srebrna i tym samym zabarwi?a ca?ego pazurka. wi?c jak mo?na temu zaradzi????? pozdrawiam serdecznie paaa.
Nadzieja - Wto Lut 12, 2008 11:45 am

berbea napisał/a:
witam kole?anki!!!!! a propo's akrylu mam pytanie o wtapianie ozdób np holo w akryl. mi niestety kilkakrotnie ozdoba zmieni?a barw? np z fioletowej-zrobi?a si? srebrna i tym samym zabarwi?a ca?ego pazurka. wi?c jak mo?na temu zaradzi????? pozdrawiam serdecznie paaa.

Tak niestety sie zdaza sa to albo kiepskiej jakosci ozdoby tak jak ja kiedys trafilam ze w zelu tez puszczaly kolor albo sa zabarwione w taki sposob ze puszczaja kolor.Wiekszosc tak ma przez barwnik i niestety puszczaja zabarwienie.Najlepszy sposob to sprawdz na liquidzie i pazurku ktore puszczaja i nie stosuj ich w akryl.Takie sa uroki co nie ktorych ozdob.To jedyne wyjscie.W zelu nie powinny puszczac koloru a jak tak to nie stety sa do wywalenia bo nawet na lakier czy inna :wink: chemie jak np.aceton puszcza kolor.Przewaznie kolor traca czerwienie zlota itp.Kolory metaliczne tez nie ktore zabarwia pazurka. :wink:

Agusia - Wto Lut 12, 2008 9:21 pm

mi sie kiedys tez cos takiego przytrafilo...w zelu kolor puscily takie smieszne sprezynki :???:
Mamba333 - Czw Lut 14, 2008 8:58 pm

Ja polecam kolorowe akrylki z EZ flow i z Grafitti nails. S? fajne i plastyczne
malutka - Czw Lut 21, 2008 2:21 pm

Mamba333 napisał/a:
Grafitti nails


ja chcia?am je wypróbowa? , pisa?am do nich a oni zero odzewu wi?dz zrezygnowa?am

Mamba333 - Czw Lut 21, 2008 2:52 pm

Hm... No to mo?e zamów je przez ich sklep internetowy? :)
Grafitti nails s? fajne, ale z EZ flow akryli nie przebij? ;)

Nadzieja - Czw Lut 21, 2008 6:43 pm

to zalezy kazda firma ma swoich zwolennikow :wink:
justa23 - Wto Mar 11, 2008 6:56 am

A ja mam kolorówke z SPN i z Perfect Lady ( http://www.allegro.pl/ite...rfect_lady.html ) ? ?cze je z liquidem SPN i sa ok, ?adne kolorki i bardzo plastyczne. :wink:
kiniaczek - Wto Maj 20, 2008 12:10 pm

ja wlasnie czekam na ezflow mialam i yasmin sa ok i z allegro fajne zro klopotu moge polecic
a co do rozlewajacego akrylu to za duzo liquidu poprostu :)

madzia_wloszka - Czw Maj 22, 2008 4:58 pm

a ja uzywam akryli kolorowych z naildesign a jako podstawe stosuje akryl bialy z Gabrieli a takie sa efekty:
rozkojarzona_84 - Pią Maj 30, 2008 8:33 pm

dziewczyny powiedzcie mi czy akryle kolorowe moga byc innej firmy niz puder akrylowy zwykly i liquid?
Nadzieja - Pią Maj 30, 2008 9:00 pm

Wiesz raczej jesli uzywasz pudrow kolorowych firmy x to liquid tez musi byc firmy x do kolorowego pudru,puder kolorowy moze byc innej firmy niz puder jakim robisz paznokcie.
Proponuje do kolorowego akrylu uzyc liquid tej samej firmy bo np. nie zawsze ladnie ze soba sie lacza wiem sama z wlasnego doswiadczenia. :kwiaty:

rozkojarzona_84 - Sob Maj 31, 2008 7:49 pm

a czy mozna uzywac np zele ibd a akryle activ? i np je laczyc?beda wtedy trwale paznokietki?
Nadzieja - Sob Maj 31, 2008 8:35 pm

hm napewno mozna zrobic tak ze podstawa musi byc akryl a budujesz zelem.Firmy w takim sensie laczenia nie powinny sie klocic ale znowu nigdy nie da sie powiedziec na stoprocent napewno najpierw sparwdz np.na sobie.
rozkojarzona_84 - Nie Cze 01, 2008 1:27 pm

Dzieki Nadzieja:) Moze lepiej kupie poprostu akryle tez ibd wole nie ryzykowac ..bo jesli chodzi o wzorki z akrylu innej firmy na zelu ibd to chyba problemu by nie bylo? Czy tez niewiadomo? Ja bede zamawiac teraz wlasnie caly sprzet do paznokci i dlatego tyle pytan zadaje :lol: A pedzel brudny od zelu tez mozna myc acetonem jak akryl? czy trzeba kupic jakis specjalny plyn do czyszczenia z zelu?Bo cleaner chyba do tego sie nie nadaje co? Z gory dzieki za odpowiedzi:*
Nadzieja - Nie Cze 01, 2008 9:38 pm

Cleanerem oczywiscie nawet instruktorki a nawet kiedys podpowiedziano mi ze plynem do dezynfekcji sa specjalne plyny do czyszcznia pedzelkow bynajmniej nie ktore firmy maja,co do akrylu jesli kupisz wszystko jednej firmy bedzie oki napewno. jesli robisz wzorki z innej firmy na pazurku to bedzie oki spoko.

Zycze powodzonka w zakupie i pracy.

rozkojarzona_84 - Czw Cze 05, 2008 3:10 pm

Dziekuje dziewczyneczki za odpowiedzi:*
kiki - Wto Cze 10, 2008 7:36 pm

co myslicie o akrylkach kolorowych gabrielle?? kupilam dzis jeden ale niestety liquid jeszcze nie doszedl wiec nie moge go sprawdzic.... czy ktos moze juz ich kiedys uzywal?
Nadzieja - Wto Cze 10, 2008 7:47 pm

Hm moja znajoma je miala ale ona nie byla zadowolona jest to jej zdaniem firma podrzedna i ceny zachcecaja mowi ze nie ma porownania miedzy np.Ez flow a gabrielle
Ja pracuje min na Ez flow nsi i cto kolorowkach i jestem bardzo zadowolona wiec nawet nie kusze sie na ta firme. :lol:

Moze ktos na niej pracuje wiec cos powie ja napisalam oipinnie znajomej.

kiki - Sro Cze 11, 2008 7:46 pm

Nadziejo czy moglabys podac mi linka do stronki z akrylkami ez flow
Nadzieja - Sro Cze 11, 2008 7:54 pm

Ja kupuje je min w Ef a jesli chcesz bezposrednio do Ez flow to www.ezflow.com :kwiaty:
kiki - Sro Cze 11, 2008 8:09 pm

dziekuje za szybciutka odpowiedz :kwiaty: napewno skorzystam z twojej rady... i w niedlugiej przyszlosci wyprobuje te akrylki, z tego co widze na pierwszy rzut oko maja swietne kolorki :smirk: a szczegolnie ten rozowiasty roz ktory nie jest neonowy....... cudo
Nadzieja - Sro Cze 11, 2008 8:21 pm

Bardzo sie ciesze ze moglam pomoc :lol:
kiki - Sob Cze 14, 2008 12:36 pm

rzeczywiscie akryl z gabrielle to dno dzis wyprobowalam moze cos tam da sie ulepic....ale w porownaniu do akrylku bialego z sun flower'a to jest beznadziejny. strasznie sie marze, nie jest plastyczny :cry: wiecej go nie kupie i nie polecam....
asia1212 - Sob Cze 28, 2008 5:54 pm

Polecam akryle które mo?na kupic na Allegro pod adresem:
http://www.allegro.pl/skl...eknych_paznokci
Polecam s? ?atwe w obróbce i nie ? ó?kn?!! Jest to narazie ma?o znana firma ale z tak? jako?ci? i takimi cenami daleko zajda:) Pozdrawiam

ja - Sro Lip 02, 2008 8:52 am

a masz mo?e jakie? zdj?cia gdzie robi?a? zdobienia tymi akrylami???
malami1010 - Pon Sty 18, 2010 1:59 pm

kolorówkę mam i jestem zadowolona:
- Grafiti Nails
- INM
- Ez Flow

Wszystkie super plastyczne, piekne kolorki i na prawdę warto w nie zainwestować hihi

Z tańszych do cieniowania- DR.... cena niska i dobra jakośc ;p

Iwon - Pią Sty 22, 2010 10:53 am

witam
ja pracuje na charbonne i są super

pazurek44 - Nie Lut 21, 2010 2:59 pm

ja ogólnie akrylku często nie lepie :) , dlatego kupuje coś tańszego na allegro i jestem bardzo zadowolona (5 zł), są bardzo plastyczne.
Próbowałam kilka droższych firm i póki co, to Ez Flow mi tylko (z tych droższych) pasuje, wiadomo cena dość droga. Szczerze polecam akryl kolorowy "miracle", inaczej wypada niż standardowy jak dla mnie, ale specjalistą nie jestem.

Emiliawawa - Wto Kwi 06, 2010 12:13 am

Ja jestem b. zadowolna z kolorowych pudrów EzFlow kazdy zestaw ma swoje zalety kolorystyczne. Tylko jeden minus!! pojemniczki sa zbyt małe ale to dotyczy wiekszosci produktów na rynku w zestawach.
4nails - Sro Gru 29, 2010 11:40 am

kiki napisał/a:
Nadziejo czy moglabys podac mi linka do stronki z akrylkami ez flow


Zapraszam do mojego sklepu oraz aukcji,z pewnością znajdziemy coś odpowiedniego:)

doriss - Sob Sty 08, 2011 1:45 pm
Temat postu: Re: Kolorowy akryl
czarna napisał/a:
Jaki kolorowy akryl polecacie?
jakiej firmy?
zaczynam zabawe ze zdobieniami akrylowymi i sama nie wiem na co sie zdecydowa?.



Ja używam kolorowych akryli z idora.pl : www.idora.pl
Przedtem używałam droższych ale robię tam zakupy i postanowiłam spróbować ... mają bardzo ładne kolorki i dobre ceny.

Pozdrawiam
Doriss

4nails - Pią Maj 27, 2011 4:20 pm

Wiele ciekawych promocji oraz kolorowych akryli można znaleźć u nas www.4nails.pl Zapraszam!
glohard - Pon Maj 30, 2011 3:58 pm

Tak swoją droga myślę, że przedłużanie paznokci akrylem wydaje się najlepsze, przynajmniej dla mnie.
4nails - Czw Cze 23, 2011 9:40 pm

No bo w praktyce nie jest to trudna sztuka,więc nic dziwnego że metoda przedłużania paznokci za pomocą akrylu przypadła Ci do gustu. ja te że bardzo ją lubie,a wszystkie akcesoria znajdziesz w naszym sklepie www.4nails.pl

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group