*** forum.e-paznokcie.info ***
Forum - zdobienie i pielegnacja paznokci

Produkty do przedłużania paznokci - ?ele sunflower

czarna - Wto Paź 30, 2007 9:30 pm
Temat postu: ?ele sunflower
co s?dzicie o tej firmie?
Ja pracuje na niej hmm dobry rok
bardzo mi przypasowa?y ich produkty, przede wszystkim kamufla?, bia?y do frencha, ?el mleczna-biel

Anna - Wto Paź 30, 2007 11:24 pm

Ja jestem zachwycona kamuflazem- ?el rewelacja!!!!!! obecnie nie wyobrazam sobie bez niego pracy. Nie dosc ze super kryje wszelkie przebarwienia plytki, nierownosci itp. to jeszcze ma piekny kolor :mrgreen: . Jesli chodzi o jednofazowke SF to juz sie wypowiadalam ze na tipsach jest ok, gorzej z naturalkami, tam juz sobie nie radzi, dlatego osobiscie wole Activ, ktory sprawdza sie tu i tu.
Ibris - Sro Paź 31, 2007 9:38 am

ja na naturlane pazurki uzywam ?elu silikonowego. O niebo lepiej trzyma ni? jednofazówka.
czarna - Sro Paź 31, 2007 11:33 am

tylko trzeba pod niego da? bonder
bez niego odchodzil mi jak guma
Wam te? ?

Anna - Sro Paź 31, 2007 4:32 pm

Nigdy nie probowalam silikonowego, wiec moze warto sprobowa? :mrgreen:
asiaB - Czw Lis 01, 2007 7:16 pm

ja jestem zadowlona a uwielbiam kamufla? :grin:
malutka - Sob Lis 03, 2007 12:06 am

ja równiez pracuje na SF i to dzi?ki Rosce z forum Czarnej , jestem z nich bardzo zadowolona a co dopiero z kamuflaza :mrgreen: :mrgreen:
Oniaczeq - Czw Lis 15, 2007 2:04 pm

A ja mam pytanie i przepraszam z góry je?li ju? gdzie? takie zosta?o zadane:) czy mog?aby która? dok?adnie powiedzie? co kupi? z linii Sun Flower?dopiero zaczynam wiec ka?da rada jest dla mnie bardzo cenna tym bardziej ze wybór jest wielki, najbardziej chodzi mi o zele (trójfazowe najlepiej) i wszystko co jest warte zainteresowania
Z góry dzi?kuje i pozdrawiam

Anna - Czw Lis 15, 2007 2:47 pm

Ja ca?ym sercem polecam Kamufla?. Jest rewelacyjny :smile:
Oniaczeq - Czw Lis 15, 2007 3:09 pm

dzi?ki :) czekam na dalsze propozycje
M-porzeczka - Sob Mar 01, 2008 12:30 am

Witam.
Mo?e kto? mi da? namiary na ?ele silikonowe.
No i czy da si? robi?, a raczej ?wiczy? na ?elach Sun Flower. Dopiero zaczynam i musz? chyba troch? popracowa? za darmo, ?eby nabra? wprawy i praktyki. Dlatego chce kupi? co? na tyle taniego ?eby mi nie by?o szkoda robi? za darmo. chod? to najmniejszy problem.
Ale jak jeszcze troch? wydam pieni?dzy z domowego bud?etu to mnie ma? z domu wyrzuci.
Niestety on jak i pozosta?a rodzina jest przeciwna mojemu przekwalifikowaniu. Musz? im udowodni?, ? e potrafi? robi? pazurki, ? e z czasem zaczn? zarabia?.
Prosz? o wszystkie rady

Katia - Sob Mar 01, 2008 9:26 am

Polecam kupi? Zel Bonder i Buduj?cy w jedym - jest rewelacyjny!!! Trzyma si? p?ytki na zabój ;) Jednofazowy clear, kamufla?, ró?owy mleczny, bia?y do frenchu i nab?yszczaj?cy B?ysk UV. Taki zestaw spokojnie Ci wystarczy :) Sama m.in. na nich pracuj? i jestem zadowolona.
M-porzeczka - Pon Mar 03, 2008 9:07 pm

Katie a ten ?el Bonder i Buduj?cy w jednym tio chodzi ci o t? nowo?? ?el BB.

Sorki je?li moje pytanie jest g?upie i przyprawia ci? o zawa?.
Dzi?ki za odpowiedz

Katia - Pon Mar 03, 2008 9:15 pm

Tak to ten. I zawa?u nie dosta?am :) A ?el jest rewelacyjny!!!
kasiek1 - Sro Kwi 02, 2008 11:04 am

wiecie co dziewczyny tak zachwalacie te zele ze chyba sama sprubuje a gdzie je kupujecie moze jakas stronka internetowa
Katia - Sro Kwi 02, 2008 11:08 am

Ja kupuje na oficjalnej stronie Sun Flower http://sunflower.istore.pl/ :) Bardzo szybko dostawa. Dzi? zamawiasz, a najdalej za 2-3 dni masz paczuszk? w domu :)
kasiek1 - Sob Kwi 05, 2008 10:26 am

katia wlasnie zamowilam na ich oficjalnej stronce i faktycznie dostawa jest szybka bo juz go dostalam
MariaW_INN - Sob Kwi 05, 2008 3:06 pm

Moje uzlubione sunlowerowe produkty to primer bezkwasowy, bonder w pedzelku (czarna buteleczka), zelos mleczny róz budujacy 1-fazówka i kamuflazyk :) tez zamawiam ze stronki firmowej :)
malutka - Nie Kwi 06, 2008 6:25 pm

chyba najlepiej bezpo?rednio u nich zamówi? , sama zamawiam :mrgreen:
scratt - Nie Kwi 06, 2008 11:12 pm

a nie macie problemów z kamuflarzem?? ostatnio czyta?am, ? e dziewczyny strasznie narzekaj? na nowy kolor kamuflarzu :/ ponoc SF go zmienili i strasznie pono? clear zó?knie
Prosz? odpowiedzcie bo strasznie chcia?am je kupi? a teraz to szczerze si? troch? boj? :( HELP !

malutka - Nie Kwi 06, 2008 11:22 pm

ja nie mam problemu wi?dz nie pomoge Ci w tej sprawie , mi si? nic z nim nie dzieje
Cassiapeia - Pią Kwi 25, 2008 9:45 pm

hmm ja sama tez chce zakupic te zele i tu mam pytanie: co sadzicie o allegro? wiem, ze lepiej zakupic od producenta bezposrednio ale sama nie wiem co sadzic o tym:

http://www.allegro.pl/ite...er_gratis_.html

chce zakupic kilka zelikow i ta oferta jest dos interesujaca, takze uzytkownik ma malo negatywow. nie wiem czy nie odchodze troche od tematu tym allegro ale prosze o porady i z gory przepraszam:)

scratt - Sob Kwi 26, 2008 12:27 am

dziewczyny zamawiaj? z http://www.pronail.pl/ jest to dystrybutor sf i równie? ich produkty mo?na kupi? na allegro z tego co si? orientuj? :) zawsze daj? gratisy i je?li zamówienie przekroczy 100 z? to przesy?k? masz gratis ;)
malutka - Sob Kwi 26, 2008 2:33 pm

http://sunflower.istore.p...pl-pln,0,0.html ja kupuje u nich Cassiapeia, mo?esz kupi? ten zestaw bo wiesz co za ?el kupujesz
Cassiapeia - Sob Kwi 26, 2008 2:44 pm

Wlasnie sie zastanawiam co wybrac:) a mam pytanie: czy jest jakas roznica pomiedzy formami SF a tanszymi? bo chce zaczac i sie zastanawiam rowniez nad kupnem od SF.

malutka dzieki;)

malutka - Sob Kwi 26, 2008 2:51 pm

moje zdanie kup sobie tansze na allegro , sama kupuje te tansze i tak samo sie trzymia
kiniaczek - Pią Maj 23, 2008 1:40 pm

hej dziewczeta skorzystam z temaciku i sie podlacze jeslo moge ;)
moje pytanie wiadomo jakiej firmy dotyczy prosze opiszcie mi jak wyglada praca na niej w jakiej postaci jest bonder i czy mozna go np ominac przy ktoryms z zeli sf np jednofazowym czy to nie przejdzie ?
mam zamiar wyprobowac a ze potrzebbuje na gwalt zelik a moje ibd dopiero sa w drodze postanowilam sf zakupic tylko mam tu gdzies zele nie ma bondera i niewiem czy tak da rade zeby te pazuraski nie odpadly .... :szalony:
poradzcie kochne podzielcie sie swoimi spostrzezeniami prosze :)

a czy ktorac ma foteczke pazuraska wykonengo za pomoca zeliku sf z kruszonym lodem jak to wyglada jestem ciekawa bo zel mi wyglada jak pelny pechcerzykow ;) :banan:

kiki - Sob Cze 14, 2008 12:40 pm

dzisiaj dostalam jednofazowke wyglada calkiem fajnie.... wieczorkiem zrobie nia pazuraski :smirk: szkoda tylko ze sie tak spieszylam, w sklepie sun flower'a pojawila sie gesciejsza jednofazowka... moze bylaby lepsza na lato....
aguszek - Pon Lip 14, 2008 2:54 pm

co to jest ten bonder? :szalony:
aguszek - Pon Lip 14, 2008 2:59 pm

dziewczynki podajcie mi jak?? stronke internetow? z której moge sie dowiedzie? troche o produktach do pazurków, albo jak?? ksi??ke i gdzie j? mo?na zamówi?. Jestem samoukiem i dopiero wkr?cam sie w to wszystko, ale o niektórych rzeczach nie mam zielonego poj?cia :) nie wiem o co chodziz tymi bonderami, ?elami trój czy jednofazowymi itd.
Martyna30 - Nie Sie 03, 2008 10:43 pm

JA nawet po kursie niewiedzialam tego co teraz!Ale czytalam duzo forum i to roznych i naprawde dziewczyny pisza madre rzeczy -trzeba tylko czytac i notowac!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group